Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Hitman 2 - temat ogólny

412 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 16:52, ShadowG napisał:

Mam jeszcze jeden problem. Jak w misij" Hidden Valley" można ominąć kontrolę, w której sprawdzają
zawartość przyczepy. Jak pierwszy raz przeszedłem tą misję to miałem status "thug", a chcę
mieć silent assassin.
PS. Według mnie misje "Hidden Valley" i "At the gates" to najgorsze misje w całej grze.


Wiekowy post, ale moze ktos jeszcze szuka odpowiedzi. Nie bedziemy w ogole wsiadac do ciezarowki. Przejdz miedzy drzewami do najblizszego budynku. Za nim znajdziesz zostawione przez agencje kusze i amunicje. Uwazaj na krazacego w okolicy, ubranego na bialo ochroniarza. Teraz musisz dostac sie do drabiny. W kazdej misji mozna zabic wystrzelic jeden pocisk i wciaz uzyskac tytul cichego zabojcy, wiec tego "bialego ochroniarza mozesz zabic. Da sie tez go obejsc podazajac za nim, gdy idzie wzdluz sciany budynku. Teraz schodzimy w dol po drabinie znajdujacej sie na pd.-wsch. od punktu, w ktorym znalezlismy kusze. Tu na dole trzeba uwazac na ochroniarza w czarnym wdzianku. Mozna go ominac, gdy bedzie w pomieszczeniu na polnoc od tego z drabina. Jesli nie zabiles "bialego" na gorze, to mozesz zabic teraz tego czarnego i przebrac sie w jego ubranie. Dalej czeka nas podroz w glab tunelu i chowanie sie miedzy filarami przed nadchodzacymi przeciwnikami. Kazdy z nich po zauwazeniu podbiegnie do nas i bedzie chcial sprawdzic kim jestesmy (zapomnij o randze cichy zabojca), wiec trzeba ich wszystkich ominac. Najtrudniejszy moment to ominiecie ochroniarzy w samym srodku tunelu. Sprawdzaja tam ciezarowki i trzeba wybrac wlasnie moment kontroli na ich ominiecie. 2 ochroniarzy bedzie tac za ciezarowka i 2 przed. Trzeba ustawic sie za filarem obok ciezarowki i poczekac na moment, w ktorym ochroniarze beda sie zmieniac. Wtedy mozna przejsc do przodu i zostawic ich za plecami. Tuz przed koncowa kontrola przy wyjezdzie z tunelu nalezy skrecic w lewo i przez garaz dojsc do drabiny polozonej juz niedaleko od wyjscia. W garazu jest straznik, ale kiedy znajduje sie za ciezarowka mozna spokojnie przejsc. Na gorze trzeba juz tylko szerokim lukiem ominac 2 ostatnich straznikow i zakonczyc misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem, ale przeszedłem tą misję korzystając z ciężarówki. Ale dzięki za radę, spróbuję przejść misję tym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:12, Smugller napisał:

Jak można schować trupa do szafy w tej grze? Bo z tego co wiem to się da

Nie wiem gdzie to słyszałeś, bo ja o takiej opcji nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest w końcu z tymi dodatkowymi brońmi? ja dostałem tylko trzy. po pierwszych trzech misjach a wszystkie maiałem na silent assassin to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 10:30, sooldier napisał:

a jak to jest w końcu z tymi dodatkowymi brońmi? ja dostałem tylko trzy. po pierwszych trzech
misjach a wszystkie maiałem na silent assassin to jak to jest?

Ja też miałem tylko trzy. Ale mi się zdaje, że musisz mieć genialne Silent Assassin. To znaczy zero wskaźnika agresji. Ja też miałem w wielu misjach Silent assassin, ale bronie miałem tylko w tych misjach, gdzie miałem prawie cały wskaźnik stealth i zero agression. Albo są tylko trzy bonusowe bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem bo w kazdej misji miałem poziom agresji na zero czyli wogóle nie było tego czerwonego a i tak miałem tylko te trzy bonusy. to chyba tak jest chociaż ktoś mi mówił że jest ich więcej ale mi jakoś się nie udało tego zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 11:32, sooldier napisał:

sam już nie wiem bo w kazdej misji miałem poziom agresji na zero czyli wogóle nie było tego
czerwonego a i tak miałem tylko te trzy bonusy. to chyba tak jest chociaż ktoś mi mówił że
jest ich więcej ale mi jakoś się nie udało tego zebrać

Ja odblokowałem M4, obrzyna i Baller''s SD. Widziałem w zbrojowni jakiś karabin (UZI?) i nie wiem czy da sie odblokować tą broń jako bonus, czy trzeba zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zgadzam się bo ja zdobyłem te same, a co do uzi to nie wiem czy można to dostać jako bonus (bo w sumie wiem tylko o tych trzech broniach) ale po misji podajże w szpitalu mozna napewno go zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 13:13, sooldier napisał:

to zgadzam się bo ja zdobyłem te same, a co do uzi to nie wiem czy można to dostać jako bonus
(bo w sumie wiem tylko o tych trzech broniach) ale po misji podajże w szpitalu mozna napewno
go zdobyć


Zgadza sie, w misji w szpitalu maja ja ochroniarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, przy wgrywaniu misji St. Petersburg revisited gra wychodzi do Windowsa. Czym to moze byc spowodowane - jak to naprawic? Probowalem juz kilkakrotnie konczyc Terminal Hospitality (poprzednia misje) i zawsze jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałem podobny problem i chyba nawet w tej misji w szpitalu mi się rozpoczoł, myślałem ze mnie rozniesie jak pod koniec misji mi wychodziło ale jak się później okazało miałem kompa zasranego wirusami i trojanami i to był chyba ten powód bo jak go oczyściłem to wszystko wróciło do normy, podobnie mi siędziało jak miałem włączone różnego rodzaju programy, nie wiem czy ci to jakoś pomoże no ale spróbuj coś w tym kierunku pokombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam a daawno grałem po przejściu misji( na silent assasin przy arression zero ) w jednym kraju (Rosja, Tajlandia Japonia etc )za pierwszym razem dostawało się jakiś bonus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 13:13, sooldier napisał:

to zgadzam się bo ja zdobyłem te same, a co do uzi to nie wiem czy można to dostać jako bonus
(bo w sumie wiem tylko o tych trzech broniach) ale po misji podajże w szpitalu mozna napewno
go zdobyć

Jeżeli można go zdobyć, to nie będzie go w bonusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 10:30, sooldier napisał:

a jak to jest w końcu z tymi dodatkowymi brońmi? ja dostałem tylko trzy. po pierwszych trzech
misjach a wszystkie maiałem na silent assassin to jak to jest?

Przypomniała mi sie jeszcze jedna rzecz. Bonusów nie dostajesz w określonych misjach, wszystko zależy od kolejności misij, w których będziesz miał "czystego" silent assassina. Ja raz miałem M4 po misij w ambasadzie, a drugi raz po pierwszej misji w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście moze być tak jak mówisz no ale z drugiej strony to wydaje mi się, że jeden z głównych ochroniarzy w misjii anathema miał tą bonusową broń shootgana (czy jak się to tam pisze) taki w zielonym garniurze, ale faktycznie M4 i Ballerów wytłumionych nigdzie nie można było znaleźć, racja, jednak troche do dupy to jest, że bonusowe bronie są tylko w tych początkowych misjach, a co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche sie spóźniłem z tą odpowiedzią. no ale jak tak mówisz to nawet ma sens tylko szkoda że tak mało jest tych bonusowych broni, na to nie zwróciłem uwagi że można je było otrzymać troche później niż po misjach w rosjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze zdobyć inne bronie, z misji. Ja na przykład nie zdobyłem jeszcze kija do golfa z misji Anathema. Możesz jeszcze się pobawić i odblokować różaniec.

PS. Jak ktoś wie jak zdobyć kji to niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko raz przeszedłem hitmana tak że miałem wszystkie bronie nawet kij do golfa, on jest w tym pokoju co ma wyjście na balkon, gdzie ten boss czasami wychodzi popykać w golfa ale ni można go schować za pazuchą i trzeba wybrać albo snajperka albo kij lub też przechodzić jeszcze raz misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem, gdzie jest kij, tylko mi chodzi o dokładniejszy opis.

PS. Jak przeszedłeś za pierwszym razem i zdobyłeś wszystkie bronie, to czemu się pytasz o bonusy? Przecież wszystkie możliwe do zdobycia bronie są dostępne w zbrojowni.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować