Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Hitman 2 - temat ogólny

412 postów w tym temacie

tak ale żeby je zdobyć to albo trzeba przechodzić po pare razy każdą misje co się robi po czasie żmudne albo robić krwawą łaźnie co juz wogóle jest bez sensu, a tak jak bym dostawał np. co po niektórych misjach jedną z tych leprzych broni to byś mimo wszystko mógł zkompletować wszystko bez zbędego przechodzenia niektórych misji, dajmy nato przedostatnia misja, dałeś rade przenieść tą snajperke co ma 17 do wyjścia misji bo mi się to nie udało i bez agresji nie mogłem tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przebrałeś się w strój 17, a poza tym unikałeś kontaktu ze strażnikami? Właśnie, mam jeszcze inne pytanie. Jak zdobyć Current Sniper i 2000 SD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym przebraniem to mnie zaciołeś, nawet nie próbowałem bo wydawało mi się że to bez sensu bo ja przecież tak samo wyglądałem, heh na to nie wpadłem, a co do tych broni to ta obita drewnem to jest do zdobycia tylko od 17 i tylko w tej misji, a co do jej zdobycia szedłem na żywioł (byłem zaślepiony chęcią jej zdobycia bo wygląda zajebiście) nawet nie wiem czy można się było z nią jakoś prześlizgnąć między strażnikami, ta czarnawytłumioną to najłatwiej było chyba zdobyć w misji w japoni (co trzeba było się dostać do tej twierdzy) i w jedym z okien już blisko końca stał biały ninja z nią i jak zabiłeś go w odpowiednim momencie to ona spadała z tego okna na dół, ale pamiętam że trzeba było kilka razy próbować i to chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za dobre checi, ale to na pewno nie wirusy czy spyware. Nie jest to tez brak RAMu, bo inna misja w tym samym miejscu bez problemu sie laduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:50, falloutboy napisał:

mam wszyski bronie oprucz 2 jakiegoś pistoletu i obrzyna skąd je wziąść prosze o pomoc

żeby zdobyć obrzyna musisz przejść 2 misje na silen asasin i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:50, falloutboy napisał:

mam wszyski bronie oprucz 2 jakiegoś pistoletu i obrzyna skąd je wziąść prosze o pomoc

Opisz mniej więcej miejsce na ten pistolet (Jeżeli chodzi o tę małą 50, to ma ją ageny Specnazu w misji w Ambasadzie, a jeżeli o Desert Eagle to gościu w żółtym w Anathema i cel w trzeciej misji w Iraku), a jeżeli ci chodzi o 22 z zintegrowanym tłumikiem to jest w muzeum w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:09, ShadowG napisał:

> mam wszyski bronie oprucz 2 jakiegoś pistoletu i obrzyna skąd je wziąść prosze o pomoc

Opisz mniej więcej miejsce na ten pistolet (Jeżeli chodzi o tę małą 50, to ma ją ageny Specnazu
w misji w Ambasadzie, a jeżeli o Desert Eagle to gościu w żółtym w Anathema i cel w trzeciej
misji w Iraku), a jeżeli ci chodzi o 22 z zintegrowanym tłumikiem to jest w muzeum w Japonii.

z tego co ustaliłem chyba nie mam tego 22 z zintegrowanym tłumikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jest on w misji Shogun Showdown, w muzeum, tam gdzie jest system namierzania rakiet, ustawiony jest na jednej z podstawek.





Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja, racja, nie zwróciłem na to uwagi. no i mam pytanie. czy w związku z tym da się przenieść tą snajperke do metra? oby, eh wygląda ona niesamowicie, kto by pomyślał z tym krawatem, cienie w grze nie grają roli a na krawaty patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 12:46, kuba121 napisał:

jak przejść misję w petersburgu bo ustawiam się w tym budynku celuję ze snajperki a tam nikogo
nie ma

Tam polują na ciebie musisz wejść do tego budynku (jeśli się mylę to przepraszam)-a z tego co pamietam to tak trzeba to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 12:46, kuba121 napisał:

jak przejść misję w petersburgu bo ustawiam się w tym budynku celuję ze snajperki a tam nikogo
nie ma

Którą misję w Petersburgu? Przedostatnią? Tam nie ma Zavrotko, tylko jego podobizna. Musisz wejść do budynku Puszkina i zabić agenta 17( jest w jednym z pokoi na górze), potem przebrać się w jego ciuchy i wyjść. Nie będę dokładnie opisywał jak wyjść, bo nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 15:14, ShadowG napisał:

> jak przejść misję w petersburgu bo ustawiam się w tym budynku celuję ze snajperki a tam
nikogo
> nie ma
Którą misję w Petersburgu? Przedostatnią? Tam nie ma Zavrotko, tylko jego podobizna. Musisz
wejść do budynku Puszkina i zabić agenta 17( jest w jednym z pokoi na górze), potem przebrać
się w jego ciuchy i wyjść. Nie będę dokładnie opisywał jak wyjść, bo nie pamiętam.

mi chodzi o pierwszą misję w petersburgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 08:00, kuba121 napisał:

mi chodzi o pierwszą misję w petersburgu


Jesli nie zalezy Ci na randze to jest latwo - zabij najpierw 2 cywilow na peronie, a potem jakiegos zolnierza i przebierz sie w jego ciuchy. Potem mozesz juz nawet biegac z Dragunovem (karabinem snajperskim) i nikt Cie nie ruszy, tylko nie zblizaj sie do innych zlonierzy. Potem wbiegasz do budynku naprzeciw tego, w ktorym znajduje sie cel (cel jest w budynku w centrum Placu Puszkina; do budynku naprzeciw mozesz wejsc od strony placu), wchodzisz na 3. pietro i celujesz w okno, w ktorym siedza generalowie. Po udanym zamachu (musisz zabic lysego generala popijajacego alkohol) porzuc bron (przycisk g) i spokojnie wyjdz z budynku i udaj sie do metra.

Jesli natomiast chcesz miec range silent assassin to sprawa jest bardziej skomplikowana. Sprawdz opis na plytce w CDA, jesli gre masz wlasnie z tego zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować