Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Witcher: Versus - będzie się działo

16 postów w tym temacie

Shinzawai

Team odpowiedzialny za stworzenie światowego hitu Wiedźmin nie spoczął na laurach! Nie tylko doprowadził do perfekcji wcześniej niemal już idealny produkt, tworząc Edycję Rozszerzoną Wiedźmina, ale także, dostrzegając potencjał w single-playerowej grze RPG, przeniósł ją do świata Internetu.

Przeczytaj cały tekst "The Witcher: Versus - będzie się działo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszne info, bo o Versusie wie każdy, i wie co dzieje się na forum gry... A o 200 lvl nie słyszałem, bo maks to 30... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:34, MisticGohan_MODED napisał:

Ale bugów to już nie łaska poprawić ;p


Ciekawe jakie bugi ?... Gra usprawniona już się nie zapycha, bo się nie dało grać, więc w czym problem ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:38, Isoft napisał:

> Ale bugów to już nie łaska poprawić ;p

Ciekawe jakie bugi ?... Gra usprawniona już się nie zapycha, bo się nie dało grać, więc
w czym problem ? ;/

Chociażby krytyki oraz kosmiczne nieraz absurdalne obrażenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tytule myślałem, że to tylko sporo spóźniony news, że coś będzie, a tu choć trochę konkretów...
Faaajnie. Chciałem stanąć po stronie Wiewiórek, ale nie wiem, bo mają brzydkie logo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Team odpowiedzialny za stworzenie światowego hitu Wiedźmin nie spoczął na laurach!" – nie przesadzasz aby trochę ??? Wiedźmin to dobra gra ale nie rób z niego ''Światowego Hitu'' bo do takowego mu jeszcze nieco brakuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:49, MisticGohan_MODED napisał:

> > Ale bugów to już nie łaska poprawić ;p
>
> Ciekawe jakie bugi ?... Gra usprawniona już się nie zapycha, bo się nie dało grać,
więc
> w czym problem ? ;/
Chociażby krytyki oraz kosmiczne nieraz absurdalne obrażenia ;p



Widzę, że mało jesteś wtajemniczony w tą grę. Np: Jeśli przeciwnik cały czas wygrywa to wtedy ma bonusy, więcej kasy itd więcej szans na criticale. Jakie chciałbyś mieć criticale, masz amulet i miecz co dodają % criticala i jedziesz...
A obrażenia to już zależą od twoich kombinacji z uderzeniami np: Wiedźmin robi Cięcie na Unik drugiego wiedźmina więc unik w stylu silnym nic nie da i dostajesz dużo obrazeń, sprawa wyglądała by inaczej gdybyś zastosował parowanie lub gardę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w "Wiedźmin: Duel Mail" i bardzo przyjemnie sie gralo. Ale kiedy już był "Versus" i się zalogowałem... musiałem tworzyc od nowa postac a mialem coś ok. 15 lvl i 80% wygranych walk... Od tego czasu juz mi sie odechciało grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować