Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TDU.gram.pl wjechało do kolektywowego garażu

13 postów w tym temacie

Spayki

Kres wakacji coraz wyraźniej zarysowuje się na horyzoncie (hmm... jaka - niemal poetycka - fraza), a temperatura powietrza niestety systematycznie spada. Cóż zrobić, koniec leniuchowania, czas wrócić do życia na pełnych obrotach. Warto jednak zachować wspomnienia z okresu pełnej wolności. Na przykład z wycieczki na Hawaje!

Przeczytaj cały tekst "TDU.gram.pl wjechało do kolektywowego garażu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta wszystkiego ale ja zostanę przy największym i najstarszym* polskim serwisie czyli www.tdu.com.pl.

*największym i najstarszym poświęconym TDU oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie na gram.pl jest serwis poświęcony w całości tej świetniej grze ;) Oczywiście bedę zaglądał, w końcu TDU to jedna z moich ulubionych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi i wielu innym Gramowiczom wydawało się, że serwis o TDU dawno istnieje ;-)

Fajnie, że do Gramowego Kolektywu dołączyła kolejna strona. Z tego co udało mi się już zobaczyć i przeczytać, serwis prezentuje się naprawdę fajnie. Jeśli administrator - Thoor będzie ambitnie go rozwijał, zrobi dobre zaplecze community to ma spore szanse, aby stać się jednym z najpopularniejszych serwisów o tej grze. Fajnie by było, życzę tego Thoorowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować