Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

Twierdza: Krzyżowiec Extreme - Temat Ogólny

9 postów w tym temacie

Najnowszą część serii Twierdza ukaże się we wrześniu w Polsce. Przeczytajcie oficjalną zapowiedź Cenegi:

"Jako wyłączny partner firmy Gamecock Media w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informujemy o włączenie do planu wydawniczego gry Twierdza: Krzyżowiec Extreme, będącej kontynuacja niezwykle popularnej w naszym kraju serii Twierdza.

Gra ukaże się na sklepowych półkach już we wrześniu, natomiast niebawem ujawnimy kolejne szczegóły związane z premierą tej wyjątkowej strategii.

Twierdza: Krzyżowiec Extreme to najnowsza odsłona przebojowej, uznanej na całym Świecie serii Twierdza. Wersja Extreme to zupełnie nowy wymiar uzależniającej rozgrywki i niespotykana dotąd skala zniszczeń. Nowa edycja rozpoczyna się tam, gdzie skończyła się poprzednia i wprowadza nowe, olbrzymie bitwy, budowle, moce oraz nowe tryby rozgrywki: Tryb Krzyżowiec Extreme oraz Szlak Krzyżowca Extreme. Nowy szlak będzie nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej zatwardziałych rycerzy krucjaty. Zaś dla rozpoczynających swoją przygodę z Twierdzą, przewidziano podstawową wersję gry wraz ze wszystkimi limitowanymi dodatkami.

Extremalną rozgrywkę zapewnią:

• Gigantyczne armie – ponad 10.000 jednostek na polu bitwy!
• Nowe budynki – posterunki wypełnione hordami przeciwników!
• Nowe moce – posiłki, bombardowanie, leczenie!
• 20 nowych misji, które dadzą w kość nawet najbardziej zatwardziałym specjalistom od Twierdzy: Krzyżowiec!
• 5 nowych przeciwników - Wezyr, Marszałek, Emir, Opat i Nizar!
• 30 samodzielnych map – do rozgrywek wieloosobowych i jednoosobowych potyczek!
• 2 gry w jednym opakowaniu - Twierdza: Krzyżowiec Extreme zawiera zaktualizowaną wersję oryginalnej Twierdzy: Krzyżowiec!
• Limitowane dodatki - drugi szlak Krzyżowca: 30 połączonych misji z nowymi przeciwnikami w rolach głównych!
• Pełna polska wersja językowa!"

Czekam z niecierpliwością i odkładam kasę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale. To po prostu genialne, że Firefly Studios potrafi wydać nową wersję hitu sprzed lat, z całkowicie nową zawartością. Twierdza Krzyżowiec to najlepsza lekka strategia jaka znam (lekka tzn. taka, w którą się gra po całym dniu ciężkiej pracy).

Wreszcie pojawi się możliwość leczenia jednostek! Brak takiej możliwości był dotychczas znakiem firmowym serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem Twierdzę Warchest z KK i muszę przyznać, że to jedna z najlepszych gier jakie dotąd grałem, główna kampania, która swoją drogą jest miejscami bardzo trudna, wymiata. Szkoda tylko, że Cenega traktuje nas jak gorszych graczy, wszak SC:E miał premierę w USA bodajże w maju tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info:
"Jako wyłączny partner firmy Gamecock Media w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informujemy, że najnowsza odsłona jednej z najlepszych strategii RTS w historii jest już dostępna w specjalnej ofercie preorder w sklepie Cenega Poland. Już teraz dajemy możliwość zarezerwowania dla siebie egzemplarza tej wyjątkowej gry, która ukaże się na sklepowych półkach już we wrześniu, w rewelacyjnie niskiej cenie 49,90 PLN.

Już teraz natomiast, zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej w sklepie Cenega pod adresem: http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=793"

Kucze, kaski brak. Poczekam do października i kupuję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, toż to fantastyczna wiadomość, bardzo na nią czekałem. Myślałem że już nikt nie wyda tej gry w Polsce. Teraz tylko money załatwić i zamówić. Na razie katuję demko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i od czasu Twierdza Krzyżowiec nic się nie zmieniło , czyli znów masowo produkujemy jednostki i
nieustannie atakujemy wroga a jeśli dodamy do tego iż w najnowszej odsłonie jednostki się leczą to poziom
trudności wzrasta do absurdalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem że nie mogę zagraci z kumplem w multypleier wpisuje jego ip lub mój kumpel i nie znajdzie serwera którego ja lub on utworzył. Też spróbowaliśmy też hamachi to znajdzie serwer tylko jak się łączy to jest błąd i pisze że przepraszamy windows zamknął aplikacja spowodu błędu proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować