Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Crysis na X360 jeszcze w tym roku, na PS3 w przyszłym

83 postów w tym temacie

Renor Mirshann

PSU twierdzi, że zna orientacyjne terminy wydań wersji konsolowych Crysisa. Informator serwisu przekazał mu również, że będą one rozszerzone o zawartość Warheada, który trafi na PC we wrześniu. A to nie koniec ciekawych informacji...

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Crysis na X360 jeszcze w tym roku, na PS3 w przyszłym" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się tylko z powodu silnika nie gry, która jest średnia :P. Prawie na pewno ta gra nie ujrzy mojej czarnulki.

EDIT: Jednak zastanowię się nad kupnem, nie z powodu tego, że gra będzie dobra tylko tego, że firma prawdopodobnie pokaże wyższość PS3 nad Xbox 360. X nas ogranicza :P. Kupię tylko i wyłącznie, żeby ich wesprzeć finansowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 21:15, ja33no napisał:

EDIT: Jednak zastanowię się nad kupnem, nie z powodu tego, że gra będzie dobra tylko
tego, że firma prawdopodobnie pokaże wyższość PS3 nad Xbox 360.


Wyższość... Hmm. Powiedz to wielu twórcom gier multiplatformowych, którzy stworzyli ładniejsze i stabilniejsze edycje na X360.

Dnia 25.08.2008 o 21:15, ja33no napisał:

X nas ogranicza :P. Kupię tylko i wyłącznie, żeby ich wesprzeć finansowo :).


Dziwi mnie plotka o wyższej jakości teksturach.. Przecież to X360 ma lepszą "grafę"..?
BTW Dziwne poglądy masz - kupisz grę, która ci się nie podoba tylko dlatego, może być (dla odmiany) lepsza na PS3? Chcesz specjalnie za to nagradzać twórców? Śmieszne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis na konsolach? Hmm, doprawdy interesujące. O ile pamiętam to Yerli mówił coś o ''niemożliwości'' wykonania takiej operacji, choć IMO po odpowiedniej optymalizacji silnika (która ma nastąpić ponoć w Warhead) może PS3 czy X360 go udźwignie - jeno nieco uboższego graficznie. Tak czy inaczej na razie jest to tylko plotka...

@Dincooo
Eh, nie chodzi tu już o lepszy GPU, a o nośnik danych. Brak Blu-Raya w ''klocku'' staje się coraz bardziej uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze rok dłużej dla PS3, żeby z niedołężnego RSX''a przerzucić obliczenia na średnio zaprojektowany CPU, a wszystko po to żeby uzyskać jakość podobna jak na X0 z tym ze w niższej rozdzielczości ;P W sumie i tak lepiej grę na PC przetestować tam gdzie jest jej prawowite miejsce i nie czekać na średnie efekty portowania Crysisa na konsole... noo chyba ze nas czymś zaskoczą, oby miłym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie tekstury. Ważne że na kompie demo na średnich cięło jak diabli, a na konsolce będzie śmigać pewnie w lepszych niż na kompie średnie:) Może się skuszę, ale nie w momencie premiery za 200zł :) Tak ze 100 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ład i porządek nie ma co liczyć... konsolowcy walczą miedzy sobą i na dodatek z blacharzami :P ta wojna nie skończy sie nigdy nawet po pełnej unifikacji każdy i tak będzie miał swoja racje i powód do walki to leży głeboko w ludzkim wnętrzu dlatego jesteśmy tacy wspaniali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanboy Sony ^^. Oczywiście, że nim jestem :). Gdyby to na Xa były lepsze tekstury, lepsze SI przeciwników itd. To o mało, co byście się nie posikali tak samo jak z dodatkami, do GTA4, które prawdopodobnie wyjdą pod koniec roku. Więc ja jestem Fanboy Sony a Wy Microsoftu. I od razu zapanował ład :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj przyklad lepszych tekstur i lepszego Si oprócz Rage xP I zobacz ile produkcji multiplatformowych chrupie na takim PS3 np: Orange box, Assassin''s Creed. A pozatym to PC sa najlepsze i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assasins Creed posiadam i jakoś problemów nie mam. OB jest zrąbany to prawda. Ale tylko dla tego, PS3 to port. Nie robią na niej gry tylko na Xie. Pograj w takie gry jak Uncharted czy Heavenly Sword które były pisane na PS3 to zobaczysz różnicę. Co do tekstur to przeczytaj news :P.

"Co ciekawe, chętnym na wersję na konsolę Sony dłuższe oczekiwanie mają wynagrodzić tekstury w wyższej rozdzielczości (czyżby syndrom Rage''a?), bardziej wymagająca SI i inne, niesprecyzowane zmiany na lepsze. Czy to prawda, przekonamy się - miejmy nadzieję - już niedługo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John Carmac juz sprostowal swoja wypowiedz apropo Rage i nizszych textur na X0, natomiast nie sprostowal tego ze PS3 ustepuje X0 pod kazdym innym wzgledem, jedyny atut PS3 to pojemnoc BD, reszta jest kulawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować