Zaloguj się, aby obserwować  
PonuryZniwiarz1

Ferrari w nfs Undercover?

2 posty w tym temacie

Po wysypie informacji na temat Need for Speed Undercover podczas targów Games Convention, nastała w tym temacie mała stagnacja. Prawda - pojawiają się nagrania z prezentacji Undercover na w/w imprezie, ale ze względu na ich jakość, nie można wyciągnąć z nich jakiś ciekawych informacji. Co innego artworki.

Redaktorzy francuskiego portalu nfsource.net wzięli pod lupę kilka artworków. Na jednym z nich dostrzegli coś niezwykle interesującego. Oto na jednym z nich w tle widać bilboard. Po zbliżeniu można zobaczyć, że przedstawia on... Ferrari 360 Spyder! Czyżby miało to oznaczać powrót niewątpliwie najbardziej rozpoznawanego na świecie producenta super samochodów do serii NFS?

Jak niektórzy wiedzą, na targach GC miał być pokazany projekt "Ferrari Racing". Mogłoby to oznaczać, że Elektronicy dogadali się z ludźmi z Maranello i oprócz licencji na nowy produkt, uzyskali także zgodę na wsadzenie wozów z czarnym rumakiem w logo również do najnowszego Need for Speeda.

Przypomnijmy, że samochody Ferrari toważyszyły serii NFS od samego początku (pamiętne Ferrari Testarossa w TNFS) aż do Hot Pursuit 2. Potem mogliśmy za sprawą niejakiego Arushana i jego modu pojeździć kilkoma Ferrari, stworzonymi przez fanów do Most Wanted.

W rozszerzeniu newsa znajdziecie część artworka, o którym mowa.

20080826084556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować