Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

7 hitów w Platynowej Kolekcji!

57 postów w tym temacie

2 MMO to prawdopodobnie 2 dodatki do GW. 2 shotery FPP to może być Frontlines: Fuel of War i Unreal Tournament 3. RTS''y to może WiC & Dawn of War Soulstorm a co ostatnie to nie mam pojęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie możliwi kandydaci:
MMO - Guild Wars Nightfall, Eye of the North, World of Warcraft, Burning Crusade,
FPS - Unreal Tournament 3, Frontlines,
RTS - World in Conflict, Dawn of War Soulstorm (szczerze wątpię, ale jakiestam elementy RPG ma...), a trzeci nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:10, Marcinio napisał:

Jak dla mnie możliwi kandydaci:
MMO - Guild Wars Nightfall, Eye of the North, World of Warcraft, Burning Crusade,
FPS - Unreal Tournament 3, Frontlines,
RTS - World in Conflict, Dawn of War Soulstorm (szczerze wątpię, ale jakiestam elementy
RPG ma...), a trzeci nie mam pojęcia.


Trochę wygląda mi to na kalkę moich propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:10, Marcinio napisał:

MMO - Guild Wars Nightfall, Eye of the North, World of Warcraft, Burning Crusade,


Nie ma szans BLIZZARD nie da WoW-a do platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO - GW Nightfall , Eyes of the North
RTS - World in Conflict , CoH Zlota edycja , Warhammer Soulstrom
FPS- Unreal 3, Frontlines lub STALKER

To sa moje typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:27, fearlord napisał:

> MMO - Guild Wars Nightfall, Eye of the North, World of Warcraft, Burning Crusade,


Nie ma szans BLIZZARD nie da WoW-a do platyny


Dlaczego? On sie moze dawac, Blizz nie dowodzi platyna. WoW''y sa mozliwe, GW mniej, bo to nie mmo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E jak dla mnie to z MMO: będą 2 GW (już mi ślina cieknie), FPS: to obstawiam choć ta gra nie jest do konca FPS-em - THE CLUB-, i ten cały Frontlines,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:27, fearlord napisał:

Nie ma szans BLIZZARD nie da WoW-a do platyny


Dlaczego nie?
WOWy można już zakupić za kwoty niższe niż cena gry z PK, więc wszystko możliwe. Poza tym im zwisa i powiewa kasa za klucz do WOWa, bo prawdziwa kasa to jest za abonament.

@Budep, ty naprawdę myślisz, że CeDeP może wrzucać gry do Platyny jak mu się podoba? Śmieszny jesteś, naprwdę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na WoWa raczej bym nie liczył ale zresztą po co? Tam cena opakowania jest najmniej istotna - abonament.

MMO to na 99% pozostałe 2 epizody Guild Wars (kupię)
FPS to prawdopodobnie Unreal Tournament 3 oraz Frontlines (STALKER i Gears of War już tu są)
RTS Soulstorm, COH złota edycja, WiC jakoś lepszych propozycji nie mam na typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe jakie te MMO dadzą do platyny. Ja obstawiam 2 pozostałe części Guild Wars. Bardziej jednak interesuje mnie jakie RTS-y będą, bo tym gatunkiem bardziej się interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że udało mi się już wczoraj odgadnąć prawie wszystkie tytuły , głównie nastawiony jestem na te 2 shootery FPP , ale też i RTS-ach może trafić się coś ciekawego.

Jak czytam co po niektóre komentarze to aż mnie ponosi... przecież w newsie nie ma najmniejszej wzmianki o tym że w tej serii pojawi się jakiś FPS , ale widocznie niektórzy w ogóle nie umieją odróżnić dwóch zupełni różnych gatunków... Może od razu powiecie że taki np. CoD 4 i GTA 4 to jedno i to samo... normalnie załamka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie będzie UT3, to dobrze, że udało mi się dorwać wydanie premierowe w wakacyjnej wyprzedaży w tej samej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:29, Lepper128 napisał:

MMO - GW Nightfall , Eyes of the North
RTS - World in Conflict , CoH Zlota edycja , Warhammer Soulstrom
FPS- Unreal 3, Frontlines lub STALKER

To sa moje typy


Z dwoma pierwszymi typami sie zgadzam ale STalker jest już w platynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w treści newsa. :P
"Strategia RTS" to pleonazm. "RTS" to Real Time Strategy. To tak jakby powiedzieć "czerwona czerwień" lub "pamięć RAM" (też częsty błąd!).
P.S. Mnie się zdaje, że jednym z zestawów MMO będzie GW EotN + Nightfall. Nie sądzę, by mogły być sprzedane osobno... A może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować