Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O ulepszeniach w grafice WoW-a

80 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 14:59, Modok napisał:

Ale ja czekam do tego momentu aż WOW będzie nie płatny ale sobie jeszcze poczekam.


Hehe, niedoczekanie. A pracujesz gdzieś, że tak narzekasz na abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przydałaby się całkowita zmiana oprawy. Może i WoW ma baśniowy klimat ale do mnie on prawie w ogóle nie przemawia. Zbyt tam brzydko, sztucznie i kanciasto. Choć oczywiście grafika to sprawa niezbyt istotna w MMO. Jednak skoro już się o niej dyskutuje to i ja wtrącę swoje 3 grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:15, Ja Guar napisał:

Skubsa jest beta-testerem WotLK, możecie się go spytać, czy grafika została ulepszona.
:P

... Jak kilkadziesiąt tysięcy innych ludzi, wylosowanych w opt-in. Odkąd NDA zostało zniesione, WotLK nie jest już tajemnicą.

A co do grafy, wiem, nie będę oryginalny ale to powiem: liczy się grywalność :P Dlatego wciąż wracam do pierwszego MGSa czy Heroesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikogo nie zaskocze swoja wypowiedzią, ale wow ma taka grafike nie bez powodu. Gdyby postacie byłyby przynajmniej takie jak w GW czy Lineage to ten świat z miejsca straciłby mnóstwo z klimatu, belfy wyglądałby by jeszcze bardziej homo. Wyobraxcie sobie postac z GW w kolorkach z WoW, fajne? Wcale!!! Zmiana silnika tez nie jest dobrym pomysłem, bo jakos puki co nikt na grafike nie narzeka, a skoro nie narzekają to po co sie pchać. Dobrze, że coś poprawią, ale też nie mogą przegiąć. Większość osób która gra w WoW, grała w W3 i przyzwyczaiła sie do jaskrawych kolorków i kanciastych postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"World of Warcraft niestety nie imponuje już poziomem grafiki jak kiedyś"

Hehe a kiedys imponował? Pierwsze zdanie już mnie powaliło. Jak w najlepszej książce. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt może na pierwszy rzut oka grafika w WoWie nie powala na kolana, ale jednak ma ten "smaczek" i klimacik. Przy naprawdę dużych rozdzielczościach niektóre miejsca potrafią zachwycić. Poza tym to właśnie taki a nie inny engine daje możliwości pogrania ludziom ze starszym, a nawet b.starym! Proc w okolicach 2ghz/1gb ram/jakiś radek 9800 i hula aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to lepiej przestań czekac i zacznij grac już dziś, WoW zawsze będzie płatny, utrzymanie serverów, ciągłe patche i dadatki, cały czas coś się rozwija, jak widzisz wychodzi kolejny dodatek, nowa grafika, myślisz ze Blizz będzie dopłacał do gry :) ??

Ja też się ciesze że będzie nowa grafa, tylko niech nie przesadzają, bo jeszcze mi nie pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:50, Urbaniak napisał:

Poza tym to właśnie taki a nie inny engine daje możliwości pogrania ludziom
ze starszym, a nawet b.starym! Proc w okolicach 2ghz/1gb ram/jakiś radek 9800 i hula
aż miło :)

GW ma o niebo lepszą grafikę,a chula nawet przy słabszych konfiguracjach niż ta, którą wymieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qamar w WoWa i na 1,2GHz Celeronie ,512MB Ram , GF2mx idzie pograć :) Zresztą, ja tam do grafiki nic nie mam :) Aczkolwiek faktem jest że w Guild Wars grafa jest lepsza, ale to kwestia gustu , a o tym sięnie dyskutuje :) Nie wiem tylko jak się ma do tego wielkość świata WoWa i np. Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 19:29, HumanGhost napisał:

Hehe a kiedys imponował? Pierwsze zdanie już mnie powaliło. Jak w najlepszej książce.
;]


Oj tak. Kiedy gra się ukazała pamiętam te zachwyty jak gra ślicznie wygląda. Jakie to przeżycie lecieć sobie gryfem nad elwynn forest i takie tam:) Jakie to wtedy były fochy że do płynnej gry trzeba mieć 1GB przecież to kosmos był! A ludziska lecąc nad barrens mieli pokaz slajdów:) Wszystko poszło do przodu i wymagania dzisiaj są śmieszne, ale kto pamięta że jak Warcraft wyszedł to był bardzo wymagający? Pamiętam wejście do Thunder Bluff.. Ślicznie!!:)
Ale z czasem wszystko się starzeje:)
Tak to już jest że liczy się obecna chwila i wszystkim wydaje się że tak było zawsze. Za 3 lata Crysis też będzie miał wymagania takie że byle komputer go pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:06, Stwór napisał:

Oj tak. Kiedy gra się ukazała pamiętam te zachwyty jak gra ślicznie wygląda.


Też się zachwyciłem jak zobaczyłem pierwsze screeny w jakims piśmie. Niestety zachwyt minął kiedy zobaczyłem te same screeny w większej rozdzielczości. No ale cóż, po prostu nie mój typ grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 08:00, Modok napisał:

Chodzi o to że nie widzę sensu płacić dodatkowo za grę.


Twój pech, WoW nie będzie darmowy, chyba żeby blizzard miał 9999999 miliardów $ :> (chodź ma podobną sumkę ;D)

Co do grafiki, to mi tam zbytnio nie przeszkadza i nie przeszkadzała. Nie jest zła, pasuje do klimatu, najważniejsza jest grywalność, ale to ważne, że Blizzard coś robi w kierunku polepszenia trochę grafiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, grafika w WoWie stoi na bardzo przyzwoitym poziomie a co najważniejsze pasuje do samej gry. Oczywiście te poprawki ucieszą, ale zmienianie całego silnika nie miałoby sensu. Bo po co zmieniać coś, co jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować