Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

25 gier obsługujących technologię PhysX ukaże sie przed Gwiazdką

13 postów w tym temacie

Hm.... Trochę się pogubiłem :| "Roy Taylor z firmy Nvidia ujawnił na trwającej właśnie konferencji NVISION 08, że przed Świętami Bożego Narodzenia na sklepowych półkach pojawi się 25 gier obsługujących technologię PhysX. Na razie poznaliśmy trzy z nich."

A chwilę później "Brothers in Arms: Hell''s Highway pojawi się już we wrześniu, natomiast Aliens: Colonial Marines oraz Borderlands doczekają się premiery w przyszłym roku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PhysX, i co dalej :) już gry świetnie wyglądają, a tu proszę cosik nowego, i jeszcze do tego 25 gier w tym roku z tego korzystających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alnekz ->> Na razie wiemy o grach Geabox Software. BiA HH pojawi się w tym roku. Aliens i Borderlands w przyszłym. Zostały jeszcze 24 miejsca do obsadzenia na ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy, że prawa do PhysXa, czyli akceleratora fizycznego, zieloni nabyli od jego producenta, firmy Ageia
To nie kupili całej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA wydała stery na ten PhysX ( http://www.nvidia.com/content/forcewithin/us/download.asp ), oraz parę dem i innych programów prezentujących możliwości PhysX na karty (głównie) 8XXXX i 9XXXX, ale jak można spostrzec tylko na komputery typu desktop.
A te o tych samych numerach, tyle że z literą"M" na końcu (chodzi o Notebooki) ?
Ktoś się orientuje, lub ma jakieś informacje czy w ogóle zamierzają takowe wypuścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 14:57, Modok napisał:

Nawet fajnie ale to wszystko tylko zmniejsza ilość klatek.


A po czym to wnioskujesz?

Zgadza się, nowe gry wymagają co raz lepszych komputerów, a konkretniej kart graficznych. To, że w nowych tytułach będziesz miał mniejszy framerate to standard w dzisiejszych czasach. Każda co raz to nowsza gra będzie mówiła Ci w głębi duszy "wymień wreszcie tą kartę graficzną!" ;-) Ja o to się nie martwię. Mam Playstation 3 i tutaj spadki frameratu za bardzo mi nie grożą - owszem są gry, w których klatki czasem się chrupną, ale tak jest nieźle. 25 gier obsługujących technologię PhysX to już sporo, tym bardziej że ta technologia jest dość innowacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć gier FPP, FPS i innego tego typu chłamu. Gdzie nie spojrzeć tam wydają coraz to nowe gry z tego gatunku. Wszystko jest tworzone na jedno kopyto i niczym nie zachwyca. Gdyby nie Blizzard rynek gier PC byłby w dużo gorszym stanie. Swoje wnoszą również małolaty, dla których liczy się jedynie grafika ot to. O zgrozo, czasy prawdziwych RPG, horrorów i FPP typu Wolfenstein dawno minęły - czego się obawiam - bezpowrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że technologia PhysX jeszcze w tym roku stanie się standardem wśród gier. W tym roku aż 25 tytułów zyska tą nową technologię , a na pewno co roku coraz więcej gier pójdzie w te ślady. Mam tylko nadzieję że przez to wymagani tych gier nie wzrosną zbyt drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować