Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jagged Alliance na DS-a ogłoszone

12 postów w tym temacie

Zaitsev

Nieco starsi pecetowcy z pewnością miło wspominają godziny, jakie spędzili przy Jagged Alliance. Teraz będzie okazja, aby nie tylko młódź poznała "co dobre", ale także samemu przypomnieć sobie przebój z pierwszej połowy lat 90. minionego wieku - remake JA zawita na DS-a.

Przeczytaj cały tekst "Jagged Alliance na DS-a ogłoszone" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA! Jak widać DS ciągle ma przewagę nad PSP w jakości proponowanych gier. Sam jestem fanem strategii i turówek i to co jest dostępne na DSa robi wrażenie! Oby więcej takich odświeżeń (może Red Alerty na fali nowej częsci też ujrząśiwatło dzinne na DSa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli jednak wychodzi JA to moze takze disciples? z tego co wiem oba projekty byly zekomo porzucone przez brak RAMu w DS wiec trzymam kciukui za Apostolow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 19:14, RafiXxx napisał:

Jesli jednak wychodzi JA to moze takze disciples? z tego co wiem oba projekty byly zekomo
porzucone przez brak RAMu w DS wiec trzymam kciukui za Apostolow:p


Ptaszki ćwierkają, że przygotowywany jest remake "dwójki" na DS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remake Jagged Alliance 2 na DSa nie powstaje. Projekt został porzucony. Ja osobiście jestem wielkim fanem serii JA więc bardzo się cieszę z powyższej informacji. I to mimo, że nie posiadam tej konsoli. Choć teraz mam kolejny powód, żeby kupić ;) Zainteresowanych serią JA zapraszam na stronę Jagged Alliance Center (www.jacenter.pl), gdzie dodano więcej screenów z JA DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to wspaniała wiadomość , między innymi właśnie dla takich głośnych premier warto kupić tą konsolkę. Już od jakiegoś czasu oczekiwałem na tego rodzaju tytuł i w końcu się doczekałem , remake takiego fajnego PeCetowego klasyka to będzie strzał w dziesiątkę. Na DS-ie pod dostatkiem jest gier taktyczno turowych , ale czegoś takiego jeszcze nie było , murowany przebój na który być może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować