Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order Star Wars: Force Unleashed

86 postów w tym temacie

gram.pl

Już dzisiaj w sklepie gram.pl startuje pre-order najnowszej gry spod znaku Star Wars. Star Wars: Force Unleashed wciągnie Was ponownie do świata Mocy i mieczy świetlnych w zupełnie nowym stylu - niszczycielskim jak nigdy dotąd.

Przeczytaj cały tekst "Startuje pre-order Star Wars: Force Unleashed " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za półtora roku za wersję na konsolę PlayStation 2 zapłacę ok. 80 zł... Szkoda kasy na razie. ;D
EDIT:
@Damianuss1 - jeśli tak uważasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:44, dodo c napisał:

Mam ochotę zamordować producentów... Wszystkie konsole poza PC.

Hmm... Być może jesteś zainteresowany współpracą przy tworzeniu serii zamachów? : |

Oby to była słaba gra, jak na PC nie jest... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:47, xbit71 napisał:

Za półtora roku za wersję na konsolę PlayStation 2 zapłacę ok. 80 zł... Szkoda kasy na
razie. ;D


Eeee tam lepiej poczekać jak dodadzą do "Pani Domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 17:50, Gol Galad napisał:

Oby to była słaba gra, jak na PC nie jest... xP


Dokładnie tak! :) Myślałem przez pewien czas o zakupie konsoli (głównie Xbox360) tylko dla tej gry... A może będzie na PC? Tak jak GTA4? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam swoje psp. Do tego wersja na PSP ma 4 dodatkowe poziomy i bitwy historyczne. W końcu nie zapomniano o posiadaczach przenośnych konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm, przecież kiedy tłumaczyli brak wersji na PC tym, że nie chcą zawieść wielu graczy brakiem niektorych doznan spowodowanych technologiami w grze...
Bo przecież nie kazdy komputer potrafi wyświetlać obraz, będąc obciążonym jednocześnie tym ich autorskim silnikiem oraz euphorią, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko na X360 - muszę powiedzieć, że choć gra się miło, to pełnej wersji z pewnością nie kupię. Ot, taka średnio efektowna nijaka sieczka. PC jeśli w ogóle coś traci, to naprawdę niewiele... Jestem ciekawy jak grywalna będzie wersja na PS2 ;).

<waiting on KotOR III mode on>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas Arts ma ostatnio kijową politykę. Co do nowego SW, na początku byłem napalony na ta grę, ale po zobaczeniu gamplayów ta gra mi jest obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 18:23, Szafir4 napisał:

Uhm, przecież kiedy tłumaczyli brak wersji na PC tym, że nie chcą zawieść wielu graczy
brakiem niektorych doznan spowodowanych technologiami w grze...
Bo przecież nie kazdy komputer potrafi wyświetlać obraz, będąc obciążonym jednocześnie
tym ich autorskim silnikiem oraz euphorią, nie?


Ale przecież nie każdy posiada konsole :)

Jestem ciekaw jak ta gra będzie wyglądać na ps2, która posiadam. Jeżeli po odjęciu bajerów z xpudła i ps3 z gry nic nie zostanie to raczej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować