Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order Star Wars: Force Unleashed

86 postów w tym temacie

Wersja na Wii na gram.pl w pre orderze:259,90 zł , planowana wysyłka: 26 września 2008. A na allegro: Cena za sztukę: 146,00 zł Formy płatności : Wpłata na konto bankowe (płatność z góry) Koszt wysyłki: 12,00 zł PREMIERA GRY 19 WRZESNIA WYSYLKA GRY W CIAGU 48h OD MOMENTU UKAZANIA SIE GRY. Wysylka z UK i jak tu nie wybrać allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ''prądy'' którymi strzela bohater na screenach wyglądają śmiesznie... już ładniejsze były w starym dobrym Half-Life :D
Czasami fajnie jest się wszyaleć, poniszyczyć itp, ale tego typu rolę moim zdaniem powinny odgrywać gry, które nie są oparte na czymś ''kultowym'' lub są też kontynuacją czegoś ''kultowego''. Wiadomo jednak, że ktoś kupi tylko dlatego bo to ''Star Wars''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 22:19, hehe napisał:

> yoda mmiał problem z podniesieniem x-winga z bagna, tak dla porównania)

Zawsze mnie to dziwiło, bo o ile pamiętam to Yoda kazał Lukowi podnosić tego x-winga
i mówił że wielkość nie ma znaczenia... :)

Tylko widać że mu to sprawiało problem a oni tutaj fragment "wielkośc nie ma znaczenia" podnoszą do rangi absurdu..

co do posta Shiniego.. jeśli ktoś podchodzi do tematu "OMG! MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ Z ORBITY NISZCZYCIEL I ZGNIEŚĆ GO JAK PUSZKE!!!!11!!!1" to chyba nie musze rozwijać myśli o co mi chodzi..
jak mówiłem, jest grupa dzieciaków które za nic mają to że jakaś pierdółka którą vader znalazł na kashyyyku wymiata bardziej niż wszyscy starożytni lordowie sith razem wzięci które chcą ów pierdółką kosić szturmowców i jednocześnie być po ciemnej stronie i do takich ''fanów'' (efekciarstwa chyba) ta gra trafia.
Dla jednych "Starkiler !!!111!!!oneone" dla innych niszczenie uniwersum które lubi się od dzieciństwa. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:50, dark master napisał:

Dla jednych "Starkiler !!!111!!!oneone" dla innych niszczenie uniwersum które lubi się
od dzieciństwa. Życie.


Coraz częściej ma to miejsce w grach. Wszystko dla $$ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi jest, gdy na gram.pl widze ceny typu 220-250 + wysyłka.W innych sklepach typu wirtus czy ultima cena wynosi 170 na xbox 360 i ps3 nie dziwie sie, że ludzie wola sprowadzac z zagranicy niz kupywac w kraju gdzie ceny pozostaja bez zmian :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:50, dark master napisał:

jak mówiłem, jest grupa dzieciaków które za nic mają to że jakaś pierdółka którą vader
znalazł na kashyyyku wymiata bardziej niż wszyscy starożytni lordowie sith razem wzięci
które chcą ów pierdółką kosić szturmowców i jednocześnie być po ciemnej stronie i do
takich ''fanów'' (efekciarstwa chyba) ta gra trafia.
Dla jednych "Starkiler !!!111!!!oneone" dla innych niszczenie uniwersum które lubi się
od dzieciństwa. Życie.


Zacytuje Darth Vadera z czwartej części:
- "The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force" - i SW:TFU w końcu pokazuje potęgę Mocy.
Poza tym - już wcześniej elementy z gier SW były inkorporowane do uniwersum SW - chociażby Darth Nihillus - który notabene - poprzez Moc - wyrżnął całą planetę zmieniając ją w cmentarzysko (przy okazji wyrwał cały okręt z pola grawitacyjnego Malachor V).
Podobno Luke Skywalker w najnowszych powieściach też wyczynia cuda-niewidy z Mocą.

Z tego co słyszałem (albo przeczytałem w którymś z wywiadów) na temat metaplotu wynika że z powodu Rozkazu 66 - w konsekwencji śmierci masy Jedi - Moc to odczuła i daje teraz odczuć tym którzy przeżyli pozwalając im czynić rzeczy które nie były wcześniej możliwe.
Chociaż według mnie to takie tłumaczenie jest nieważne, gdyż nigdzie w filmach nie jest stwierdzone co jest możliwe, a co nie przy użyciu Mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark master-bardzo prosze nie porównuj gry do filmu.Jestem fanem SW,i jakoś mnie nie dziwi że moc jest tak zaawansowana.Dostajemy herosa któy jest potężny i to idealnie pasuje do gry video.To że moc jest tak potężna to nie wada tylko zaleta,ale każdy ma swój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy liczyłem na coś więcej, niż tylko klepanie w jeden przycisk pada. Choć gra wydaje mi się być średniakiem, to kupię wersję na PS2. Szkoda jeno, że gra nie ukaże się na PeCety, choć i użytkownicy tej platformy nie stracili nic godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:12, Franki ze Śląska napisał:

Z tego co słyszałem (albo przeczytałem w którymś z wywiadów) na temat metaplotu wynika
że z powodu Rozkazu 66 - w konsekwencji śmierci masy Jedi - Moc to odczuła i daje teraz
odczuć tym którzy przeżyli pozwalając im czynić rzeczy które nie były wcześniej możliwe.
Chociaż według mnie to takie tłumaczenie jest nieważne, gdyż nigdzie w filmach nie jest
stwierdzone co jest możliwe, a co nie przy użyciu Mocy.

To troche zalatuje pomysłem z The One (Jet Li) :). Ale wydaje się być całkiem sensowne jeśli wziąć pod uwagę proroctwo o rycerzu jedi, który ma przywrócić rownowagę w Mocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeliczeniu z 59$ przy dzisiejszym kursie rzeczywiście wychodzi 250zł... Lichwiarze z nich i tyle. Byle się nahapać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 15:50, dark master napisał:

co do posta Shiniego.. jeśli ktoś podchodzi do tematu "OMG! MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ Z ORBITY NISZCZYCIEL
I ZGNIEŚĆ GO JAK PUSZKE!!!!11!!!1" to chyba nie musze rozwijać myśli o co mi chodzi..

spokojnie nie ty jeden jesteś tutaj fanem SW. Poza tym tu się uziemia niszczyciela a nie zgniata :P. Inni powiedzieli dlaczego tak może być.
BTW. Naprawdę cena powala na sklepie gram, ja ze względu że mam dużo wydatków nie będe miał tej gry w momencie premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nastawiałem się na typowy arcade game, w którym będę mógł miotać storm trooperami jak jesiennymi liśćmi, ogólnie robić totalną rozwałkę i mieć z tego trochę frajdy. To oczywiste, że ta moc jest przegięta, ale tylko i wyłącznie na potrzeby tej gry. Martwi mnie coś innego.
Na gameplayach, jakie do tej pory widziałem, koleś aby ubiś storm troopera musi go ze 3 razy machnąć mieczem świetlnym. Myślałem bardziej, że będzie "ciach" jak w masełko i koniec, a tu taki kwas. Byłem bardzo napalony na ten tytuł, ale teraz - widząc także ceny, poczekam na opinię innych i spadek wartości.
Szkoda, bo dawno nie grałem w dobrą grę w świecie SW. Najlepiej wspominam Tie Fightera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny gram.pl przycina na graczach. Najpierw wyjęty z bani limit do darmowej wysyłki, teraz "Force Unleashed". Nie wiem kto jest odpowiedzialny za marketing waszej firmy, ale lepiej go zwolnijcie, bo zaczniecie masowo tracić klientów.
Dla porównania:
Preordera "SW: TFU" zamówiłem na początku sierpnia za około 60pln mniej i dostanę go 19 września dokładnie w południe. Wy wysyłkę planujecie na 26 września, a biorąc pod uwagę DPD przesyłka dotrze wraz z końcem miesiąca. W tym czasie zdążę skończyć "FU" ze dwa razy i jeszcze pchnąć na Allegro.
Ech.., a kiedyś byliście rozsądną alternatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 09:33, Mateć napisał:

musi go ze 3 razy machnąć mieczem świetlnym.

Dziwne, wszyscy co oglądają gameplaye, a sami nie grali mówią jakieś dziwne rzeczy(mój kumpel wymyślił że jak się kogoś uderzy mieczem, to on odlatuje na 50m :0 ) Ja gram w demo, i szturmowcy kładą się po jednym uderzeniu. Oczywiście można w ofiarę troszkę jeszcze powalić combosami bo fajnie to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 10:23, Rumcajs52 napisał:

(mój
kumpel wymyślił że jak się kogoś uderzy mieczem, to on odlatuje na 50m :0 ) Ja gram w
demo, i szturmowcy kładą się po jednym uderzeniu. Oczywiście można w ofiarę troszkę jeszcze
powalić combosami bo fajnie to wygląda ;)



Jest tak jak mówisz. Ale istnieje takie combo, w którym uderzasz przeciwnika jednocześnie mieczem i mocą i wtedy odlatuje na jakieś 50m. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować