• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GeeRLZ

Pomocy Ratatuj

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Uhm, akurat ten błąd nic nam nie mówi. Jeśli to pirat, to nie myśl, że pójdzie, jeśli jednak oryginał, to trudno cokolwiek powiedzieć. Mógłbyś wysłać fotkę gry z opakowaniem, aby mieć pewność, że jest oryginalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To może skan zrobić? Bo obawiam się, że to jest pirat, bo najczęściej na piratach wyskakują nieoczekiwane błędy, ale to moja wiedza teoretyczna, żeby nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niemam skanera a pozatym prosiłem o odpowedz co do mojego błędu jeżeli masz dalej zadawać takie pytania to lepiej niepisz wogóle, to mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uhm, w takim razie zrób screen wszystkich plików w folderze, może tam jest coś nie tak, zła nazwa czy coś się zmieniło, nieraz tak może być, tak samo jak z grami, zmieni się nazwę jednego pliku i wszystko szlag trafia. Bo trudno powiedzieć o co chodzi, bo to typowy błąd kiedy system nie jest w stanie otworzyć pliku, bez żadnego opisu. I wklej raport o błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 18:58, GeeRLZ napisał:

Podczas gry w tym samym miejscu ciągle pojawia się ten błąd niewiem co mam robić pomocy
( gra oryginalna)

jaki antywirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 21:27, sig. napisał:

> Podczas gry w tym samym miejscu ciągle pojawia się ten błąd niewiem co mam robić
pomocy
> ( gra oryginalna)
>
jaki antywirus?


Kacpera in Demona ma na pasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 18:58, GeeRLZ napisał:

Podczas gry w tym samym miejscu ciągle pojawia się ten błąd niewiem co mam robić pomocy
( gra oryginalna)

Spróbuj odinstalować kodeki, jeżeli owe posiadasz i jak usuniesz, to usuń grę i zainstaluj od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I dziwi mnie ten czarny kwadrat, bo z lewa wykracza poza ten niebieski pasek narzędzi. Wiecie co, tu coś śmierdzi. O ile nie pokażesz plików jakie znajdują się w tym folderze przynajmniej ja nie udzielę Ci żadnej pomocy, bo nie chcę pomagać być może piratowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 01:19, Jaki Ganh1 napisał:

I dziwi mnie ten czarny kwadrat, bo z lewa wykracza poza ten niebieski pasek narzędzi.
Wiecie co, tu coś śmierdzi. O ile nie pokażesz plików jakie znajdują się w tym folderze
przynajmniej ja nie udzielę Ci żadnej pomocy, bo nie chcę pomagać być może piratowi.


Ten ,,pasek" to moze być okno zamykanej gry ://
Niech zrobi reinstalke, a nie każdego stać by kupić oryginał (przykra prawda) zwłaszcza takiej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2008 o 10:03, GeeRLZ napisał:

Ok zrobiłem reinstalke działa. Gra oryginalna brata 9lat
:]

skoro działa to kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować