Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kojima i spółka tworzą MGS 5 (bez Ryana Paytona)

32 postów w tym temacie

Harpen

Ryan Payton ujawnił po odejściu ze studia Kojima Productions, że firma pracuje nad kolejną odsłoną serii Metal Gear Solid. Przy okazji Payton wyraził nadzieję, że w przyszłości stworzy z Kojimą i pozostałą częścią zespołu kolejną, "doskonałą" grę.

Przeczytaj cały tekst "Kojima i spółka tworzą MGS 5 (bez Ryana Paytona)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak Micro posypie to będzie możliwe :P "
Niestety, trudno się nie zgodzić, jednak bądźmy dobrej myśli że Kojima ma jakiś honor, w przeciwieństwie do jednych z największych współczesnych zdrajców na planecie Ziemia - Sakaguchiego i Uematsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze tak tym "xboxowcom" to jest super exclusive na ps3 a nie taki "zdzirowaty" exclusive jak GoW ktory sie sprzedaje na pc xD ale ja do GoWa nic nie mam <i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:18, arabik napisał:

i dobrze tak tym "xboxowcom" to jest super exclusive na ps3 a nie taki "zdzirowaty"
exclusive jak GoW ktory sie sprzedaje na pc xD ale ja do GoWa nic nie mam <i

to po co piszesz takie bzdety .Gry sa po to zeby w nie grac.Niewazne na jakiej platformie

Ciekaw jestem kiedy wyjdzie Substance/Subsistence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>i dobrze tak tym "xboxowcom" to jest super exclusive na ps3 a nie taki "zdzirowaty" exclusive jak GoW ktory sie sprzedaje na pc xD ale ja do GoWa nic nie mam <i<<<<<


Ale ja mam coś do takich ludzi jak ty. Jak masz jakieś kompleksy to nie wyrażaj ich w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:18, arabik napisał:

i dobrze tak tym "xboxowcom" to jest super exclusive na ps3 a nie taki "zdzirowaty"
exclusive jak GoW ktory sie sprzedaje na pc xD ale ja do GoWa nic nie mam <i


Przeczysz samemu sobie z początku pisząc "zdzirowaty" po czym wychodzisz z założenia, że do GoWa nic nie masz. btw po co za przeproszeniem kretynie zaczynasz kolejną konsolową wojnę?

LOSEK92 <- Proste. Nie grałeś, nie oceniaj.

Pile <- używaj opcji odpowiedz - .-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam jest napisane, że Konami pracuje już nad nowym Metalem? Gdzie Ryan to powiedział w oryginale? Dżizas, on mówił, że nowy MG będzie, ale nie mówił, że już jest robiony. Ech.

BTW, tu coś jest nie tak:
"Mam zaufanie do Hideo Kojimy, Kena Imaizumiego i całego naszego boskiego zespołu, wraz z nim zrobimy kolejną, doskonałą grę."
Payton odszedł z KP, ale będzie z nimi dalej robił grę? Lepiej przetłumaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:38, Tal441 napisał:

Tak... tak... zrobienie MGS''a 4 na xboxa niemożliwe? Jak Micro posypie to będzie możliwe
:P


A czy to czasem nie EA Games w przypadku RAGE powiedziało, że wersja na PS3 będzie miała lepsze tekstury, bo z Microsoftem ciężko się dogadać w sprawie płyt i każda kolejna znacznie zwiększa koszt sprzedaży? Wiem, że bez MGO pewnie zamknęło by się na 3 płytach... ale Kojima i tak jest niechętny :)

Nie mniej jednak, MGS5 można się spodziewać na Xboxie - nie zdziwię się, jeżeli fabuła nie będzie już tak rozbudowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS... Zaliczyłem część pierwszą, drugą i trzecią, lecz jak na złość zamiast PS3 trafił mi się X360, więc o ''czwórce'' mogę sobie jeno pomarzyć. Szczerze mówiąc fakt, iż powstaje już część piąta jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem - Guns of the Patriots o ile pamiętam miał być zwieńczeniem przygód Snake''a... Chyba, że o czymś nie wiem, i w części 5 będziemy sterować Raidenem, lub innym człekiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 21:33, gnysek napisał:

Nie mniej jednak, MGS5 można się spodziewać na Xboxie - nie zdziwię się, jeżeli fabuła
nie będzie już tak rozbudowana :)


No tak .Logiczne .Zrobią cięcia w fabule ,żeby mniej miejsca na płycie gra zajęła i na jednej się zmieściła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:35, Metalhead86 napisał:

Guns of the Patriots o ile pamiętam
miał być zwieńczeniem przygód Snake''a...

Owszem, Kojima zapewnił, że MGS4 to już koniec przygód Snake''a, jednak jednocześnie przyznał, że myśli nad częścią piątą. No i dodał też, że nie powinno być to żadnym zdziwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:36, jackass napisał:


> Nie mniej jednak, MGS5 można się spodziewać na Xboxie - nie zdziwię się, jeżeli
fabuła
> nie będzie już tak rozbudowana :)

No tak .Logiczne .Zrobią cięcia w fabule ,żeby mniej miejsca na płycie gra zajęła i na
jednej się zmieściła :D


Nie, przecież MGS5 to nowa fabuła i nowy Snake. Może przedstawią historię inaczej ? Może fabuła będzie znakiem tylko Big Bossa i jego dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kolejny kotlet ;] . Dzizas to juz gorzej niz jakas telenowelach z tymi zawilymi watkami w ow serii ;] . Growa moda na sukces ;p . Dodam oczywiscie ,ze to jest moje zdanie i go raczej nie zmienie . Nie bawi mnie sredni gameplay i opera mydlana w jednym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować