Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kojima i spółka tworzą MGS 5 (bez Ryana Paytona)

32 postów w tym temacie

gnysek to wymyślił sobie twórca, że 3 DVD to za duży koszt, no i po ostatnich targach padło jedno zdanie: "RAGE na X360 i PS3 wygląda tak samo ładnie". Co do MGS i X360. W jedynce M$ maczał palce, dwójka jest na Xboxa. Dlatego wszystko się może zdarzyć.
Zelgadis problem w tym, że przed premierą miał być koniec, a po premierze nagle mu się odwidziało. Kolesia śmiało można go postawić przy panach od Lair i Too Human. Dobre, niedobre, to nie tak jak miało być, jest tak jak miało być, nie będzie, będzie, bla bla bla. Osobiście obstawiam kasę, MGS4 sprzedał się w liczbie 3 mln zapewne spodziewali się ze dwóch więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Kojima nie jest łasy na kasę i to można stwierdzić po wywiadach z nim. Na moje to on po prostu chce stworzyć dobrą historię.
A że chce zarobić? Kto by nie chciał zarobić na swoim świetnym tytule?

Dnia 27.08.2008 o 07:14, Half-Devil napisał:

problem w tym, że przed premierą miał być koniec, a po premierze nagle mu się odwidziało

Powiedział, że to definitywny koniec przygód Snake''a, ale wcale nie mówił o definitywnym końcu serii MGS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:35, Metalhead86 napisał:

MGS... Zaliczyłem część pierwszą, drugą i trzecią, lecz jak na złość zamiast PS3 trafił
mi się X360, więc o ''czwórce'' mogę sobie jeno pomarzyć. Szczerze mówiąc fakt, iż powstaje
już część piąta jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem - Guns of the Patriots o ile pamiętam
miał być zwieńczeniem przygód Snake''a... Chyba, że o czymś nie wiem, i w części 5 będziemy
sterować Raidenem, lub innym człekiem ;).

Jakim cudem konsola może zdarzyć się przypadkiem? o_O

I nie, do cholery, MGS5 jeszcze nie powstaje. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:52, Shini napisał:

Jakim cudem konsola może zdarzyć się przypadkiem? o_O

Otóż może. Odkupiłem X360 od znajomego za przystępną cenę 120 euro (oczywiście z paroma ''hitami'')... Poza tym naprawdę potrzebował pieniędzy, więc odmówić zwyczajnie nie mogłem. Tak więc zakup PS3 graniczyłby z bezsensem (nie, dla paru gier pokroju MGS4 czy GoW3 kupował tego nie będę).

Dnia 27.08.2008 o 12:52, Shini napisał:

I nie, do cholery, MGS5 jeszcze nie powstaje. Ech...

" Ryan Payton ujawnił po odejściu ze studia Kojima Productions, że firma pracuje nad kolejną odsłoną serii Metal Gear Solid."

Well?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:47, LOSEK92 napisał:

O Boze :| Odgrzewany kotlet poraz 5 :| Dla mnie gra gra sie skaczyla po 3 czesci...


Do ciebie, pacanie i wszystkich innych, którzy mówią, że MGS5 będzie jak kolejna część telenoweli - zagrajcie chociaż w MGS4! Przyznaję się do bycia fanboyem PS3, ale nie jestem tak upośledzony, żeby oceniać grę, o której nic nie wiem. Na przykład Gears of War - gra od konkurencji, ale nie twierdzę, że jest zła, głupia, tępa i do dupy, bo jest na X360. Tak w ogóle, to nic o niej nie sądzę - bo w nią nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:15, Metalhead86 napisał:

> I nie, do cholery, MGS5 jeszcze nie powstaje. Ech...
" Ryan Payton ujawnił po odejściu ze studia Kojima Productions, że firma pracuje nad
kolejną odsłoną serii Metal Gear Solid."

Well?

Przeczytaj oryginalną wersję tego wywiadu, a nie kawałek wrzucony do tego newsa. Jedyne co Ryan tam mówi o następnej części, to tyle, że szkoda mu, że nie będzie mógł pracować nad nią, ale wie, że team sobie poradzi.
Czy widzisz w tym "MGS5 się tworzy, ludzie!!!!!!1111111"? Ja niezbyt.

Zresztą nawet w tym źle przetłumaczonym kawałku jest napisane "kiedyś", a "kiedyś" nie oznacza "teraz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:35, Shini napisał:

Przeczytaj oryginalną wersję tego wywiadu, a nie kawałek wrzucony do tego newsa. Jedyne
co Ryan tam mówi o następnej części, to tyle, że szkoda mu, że nie będzie mógł pracować
nad nią, ale wie, że team sobie poradzi.
Czy widzisz w tym "MGS5 się tworzy, ludzie!!!!!!1111111"? Ja niezbyt.

"Productions employee Ryan Payton has confirmed that Metal Gear Solid 5 is on the way."
( http://www.shacknews.com/onearticle.x/54402). Nie jest to może zapowiedź oficjalna, choć przynajmniej wiemy, że MGS5 JEST tworzone.

@Larry Nash
Dla ludzi, którzy nie mieli styczności z poprzednimi częściami/grali tylko w jedną odsłonę serii, ta gra wydaje się być 'odgrzewanym kotletem'. MGS to głównie wspaniała fabuła - trzeba zaznajomić się z historią przedstawioną w poprzedniczkach, bo bez tego ani rusz. Gdyby nie właśnie fabuła, gra byłaby 'tylko' dobra. Wyzywanie kogoś od pacanów nie przysparza Tobie inteligencji, a wręcz Ci jej ujmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up:
Zgadzam się z tym, że MGS to wspaniała fabuła, ale to bullshit, że bez niej gra byłaby tylko dobra - sam gamepaly w MGS4 zasługuje na 9/10. A co do ''pacanów'' - takim ''inteligentom'' inaczej nie przemówisz do rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:43, Metalhead86 napisał:

"Productions employee Ryan Payton has confirmed that Metal Gear Solid 5 is on the way."
( http://www.shacknews.com/onearticle.x/54402). Nie jest to może zapowiedź oficjalna,
choć przynajmniej wiemy, że MGS5 JEST tworzone.

Dobra, wymiękam, skoro czytacie same newsy, a nie wywiad. Wali mnie co myślicie w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:55, Larry Nash napisał:

@Up:
Zgadzam się z tym, że MGS to wspaniała fabuła, ale to bullshit, że bez niej gra byłaby
tylko dobra - sam gamepaly w MGS4 zasługuje na 9/10.

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić - to Twoja, subiektywna ocena. Gra ta bez znakomitej fabuły nie byłaby tak genialna - to właśnie fabuła nie pozwalała mi odchodzić od konsoli. Bez tego MGS byłby ''nijaki''.

Dnia 27.08.2008 o 13:55, Larry Nash napisał:

A co do ''pacanów'' - takim ''inteligentom''
inaczej nie przemówisz do rozsądku.

Twoja postawa jest totalitarna. NIKOMU nie możesz wmawiać swoich racji... Każdy ma swoją opinię - trzeba być tolerancyjnym do cholery.

@Shini
Czytałem i oryginalny wywiad, i parę 'njusów'. Nie zapowiedział Metal Gear Solid 5 dosłownie - wystarczy jeno posiadać umiejętność zwaną 'czytanie ze zrozumieniem'.

>Wali mnie co myślicie w takim razie.

I nawzajem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:02, Metalhead86 napisał:

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić - to Twoja, subiektywna ocena. Gra ta bez znakomitej fabuły
nie byłaby tak genialna - to właśnie fabuła nie pozwalała mi odchodzić od konsoli. Bez
tego MGS byłby ''nijaki''.


A ja pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą. :D Obecnie przechodzę MGS4 po raz siódmy, a od 3 przejścia nie oglądam filmików - i wciąż gra mi się zajebiście przyjemnie! A mam w planach przejść go jeszcze co najmniej 4 razy.

A co do ''pacanów'' - za takowych nie uważam osób, którym nie podoba się seria MGS, ale tych, którzy mają własne, dość liberalne (i najczęściej negatywne) zdanie o grach, których na oczy nie widzieli, nie mówiąc o graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:02, Metalhead86 napisał:

> tylko dobra - sam gamepaly w MGS4 zasługuje na 9/10.
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić - to Twoja, subiektywna ocena. Gra ta bez znakomitej fabuły
nie byłaby tak genialna - to właśnie fabuła nie pozwalała mi odchodzić od konsoli. Bez
tego MGS byłby ''nijaki''

To już akurat kwestia indywidualnych upodobań. W czwórkę nie grałem, ale taki Snake Eater to najlepsza gra z jaką miałem przyjemność obcować, a sam gameplay kopie (_!_). Np. taka akcja: leżysz plackiem w wysokiej trawie i obserwujesz kątem oka jak jadowita kobra powoli przesuwa się kilka centymetrów od twojego ramienia. Nie możesz nic zrobić, bo dwa metry dalej strażnik z kałachem przystanął sobie by podziwiać plenery, więc trzymasz jego łeb na muszce i zastanawiasz się czy odwróci głowę w twoją stronę. A co się wyprawia kiedy Snake wpadnie i trzeba uciec cię do CQC! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować