Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powitajcie nowego handhelda - Wiz!

46 postów w tym temacie

Brzmi nieźle , ale żeby się przebić musieli by niezłą kampanie reklamową zrobić . Jak widać nie zawszę chodzi o parametry a zazwyczaj o markę . Ja tam trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc po co im robić konsolkę do gier na którą NIE MA gier bo nikt ich nie tworzy? same bajery jak mp4, flashe, muzyka nie wystarczą, od tego mamy MP4''ki albo nawet dla chętnych niedawno udostępniony dla polskich klientów iPhone od jabłuszka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mają marketingu to nie ma co się zachwycać. Myśle, że to raczje rozbudowane mp4 niż konsola. Żeby konsola weszła na rynek to niestety, ale na pierwszym modelu wiecej trzeba wydać niż zarobić tak jak MS wydając Xboxa. Na tworcow gier najlepiej działa $ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - jeżeli będzie tańszy niż PSP to "może" znajdzie nabywców. Oczywiście jeżeli produkt potraktuje się jako kombajn multimedialny do filmów, muzyki, komiksów - a nie gier. Chociaż... Sam pomysł darmowych gier jest świetny - nie wydaje mi się jednak aby szara grupka ludzi była w stanie stworzyć coś bardziej złożonego.

Zawsze pozostaje potęga linuxa. Może nowa wersja Cedegi specjalnie dla Wiz? ;]. Teoretycznie nawet Quake 3 powinien ładnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest... Bez gier nawet najlepsza konsola jest nic nie warta. A niestety GamePark Holdings raczej nie ma takiego kapitału i kontaktów w branży jak Sony czy Nintendo. Chciałbym się mylić, ale coś mi się wydaje, że nowy handheld GamePark podzieli los swoich poprzedników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało ma guzików, żeby opłacało się pisać gry. Raptem 2 więcej od GB Color i tyle samo co GBA. Tyle, że tam chociaż Triggery były ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - bez wsparcia developerów twórcy tego sprzętu nie mają nawet czego szukać, niezależnie od tego jak dobra byłaby ich nowa konsola. Dzisiaj liczą się tylko gry i stały ich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Co prawda bez gier lipa ale jeśli się uda to sony i nintendo będą musiały pewnie wypuścić nowe konsolki i obniżać ceny. :D Ja bym tam już kupił psp 2 jakby co ale wiz tylko to przyśpieszy :D Miejmy nadzieję że konsoli dobrze pójdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ke? O jego poprzednikach nawet nie słyszałem, tym bardziej o Wiz to po raz pierwszy stąd. Pozostaje tylko multimedialnym kombajnem, na którym będziemy odtwarzać filmy, obrazki i takie tam duperele, ale do gier? Nic z tego - żadne racjonalnie uzmysłowione studio nie poprze, jaka szkoda.... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jego poprzednikach słyszałem... Muszę przyznać, że Wiz rzeczywiście prezentuje się świetnie. Szkoda tylko, że wydawcy gier raczej o tej konsoli zapomną... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nawet nie ważne czy ta konsola się wybije - ważne że ktoś jeszcze ucieka od twardego, zamkniętego kodu wszystkiego :). Open Source to jak dla mnie bardzo słuszna ideologia tworzenia czegokolwiek na sprzęt elektroniczny. No bo skoro płacę za sprzęt, czemu mam płacić za jego esksploatację ? ;). Logiczne, a jednak nie.

Co do samej konsolki - wygląda świetnie, więc jeśli cena będzie odpowiednia, to na pewno znajdzie swoich nabywców, jako rozbudowane mp4 z bardzo rozbudowaną możliwością odtwarzania gier.

Życzę sukcesu tej maszynce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako gadżet Wiz może być bardzo dobry, ale jako konsola do gier? Nie ma szans!
Bardzo podoba mi się pomysł z odtwarzaniem gier flashowych... Sam z nudów niekiedy grywam w takie gierki, więc miło by było zasiąść przy nich także poza kompem. Jeśli ktoś liczy na gry trochę bardziej "ambitne" to po prostu źle trafił i nie ma co się zrażać do produktu GamePark Holdings. Zresztą Wiz może służyć jako małe, przenoście urządzenie multimedialne, o ile ktoś chce nosić 74 cm^2 w kieszeni... ;)
PS. Czekam na informacje o cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować