Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Full HD od Panasonica za 50 tys. dolarów

60 postów w tym temacie

Uhm, w sumie ja nie widzę sensu produkowania AŻ takich telewizorów (tfu! kolosów), skoro kupi je garstka osób...
Jestem ciekaw, ile wynoszą koszty produkcji tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na 103 calowy telewizor to powinni wrzucić wyższe rozdzielczości. Już jakaśtam firma coś takie wyprodukowała, Samsung bodajże, ale nie pamiętam. W każdym razie rozdziałka 4k :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta rewelacja? W Saturnie w Warszawie (chyba w Arkadii, głowy nie dam) jest telewizorek FullHD stu calowy chyba, co prawda kosztuje 150 tys. zł, ale stoi tam już ładnych parę miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to poza przekątną nie różni się od telewizora, który mam w domu.
Ale i tak nie mogę sobie wyobrazić kupca na coś tak wielkiego - rozsądny odstęp od takiej bestii to 10m, czyli trzeba mieć naprawdę spory salon, aby móc wygodnie oglądać filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 50 tys? Nie tak drogo. Kupie sobie chyba na gwiazdkę. Tylko trochę mała przekątna, będę musiał wstawić do trzeciego salonu dla mniej ważnych gości, bo nie wypada żeby stał w głównym (tam już mam 150 calową plazmę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko jeden mały "detal":
Ten TV przy takiej rozdzielczości ma tyle samo pikseli co TV FullHD o przekątnej dajmy na to 40 cali, od którego ja muszę stać dalej niż półtora metra, żeby tych pikseli nie widzieć. W tym telewizorze nie zdziwiłbym się, gdyby piksel był 1mmx1mm albo i nawet więcej, czyli co - musiałbym stać od niego 5m żeby nie widzieć pikseli?! Kurde idę pomierzyć swój salon :D .
Kolejny argument, że TV tylko dla kogoś kto ma prywatny hangar ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować