Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

STALKER: Czyste Niebo – dwie wersje jezykowe do wyboru!

23 postów w tym temacie

Ten sztuczny rosyjski akcent w angielskim dubbingu rujnuje całą "swojską" otoczkę gry. Za to po dłuższej przerwie uznałem, że lektor mimo wszystko miażdży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO niemiłej przygodzie z World in Conflict, teraz kupuje tylko gry z oryginalnym lektorem i polskimi napisami. Nogdy w życiu polskiego dubbingu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dało się zostawić rosyjskiej ścieżki dźwiękowej...ale, no cóż... nie można mieć wszystkiego. Z dwojga złego może być i angielski dubbing. WSZYSTKO jest lepsze od lektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że CDP dał możliwoś wyboru, alczkolwiek ja chyba najbardziej chciałbym żeby był jeszcze do wyboru rosyjski tekst z polskimi napisami, bez lektora, ale, że ten ostatni w Cieniu Czarnobyla brzmiał naprawdę dobrze powodów do narzekania właściwie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że tak zrobili, ponieważ z wielu postów, które czytałam na gram.pl, wywnioskowałam, iż niektórzy gracze nie kupią Czystego Nieba tylko ze względu na spolszczenie z lektorem. Mnie się jednak pomysł, aby dopuścić do głosu pana Mirosława Uttę w grze bardzo podoba i kiedy będę grać w Stalkera, na pewno skorzystam z lektora i rosyjskich głosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego akurat angielskie dialogi i polskie napisy. Jakże to miło byłoby usłyszeć rosyjskie dialogi z napisami.

Fakt faktem, że może jednak dla części mas tak będzie lepiej, bo są przyzwyczajone, że angielski wszędzie słychać, nawet jeśli akcja dzieje się na marsie wśród stada kosmitów. Tym bardziej więc na Ukrainie gadają pewnie głównie po angielsku ;).

Osobiście nie odstąpię od wersji z dubbingiem. Ma klimat, tak grałem w SoC i tak przejdę CS, ale dobrze, że malkontentom dano wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, większości chodziło o rosyjską ścieżkę dźwiękową i polskie napisy, by było klimatycznie a nie angielski. Po co mi rosyjska jak na nią nałożona zostanie polska ?? Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych, którzy strasznie lamentują nad brakiem czystej rosyjskiej ścieżki audio - zrozumielibyście cokolwiek? Bo o ile jeszcze główne dialogi to głos postaci + tekst to są i też tylko głosy postaci, które do nas mówią, a tekstu nie ma, zrozumielibyście wszystko? Sprawiało by wam to przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować