Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hines o krytyce Fallouta 3

104 postów w tym temacie

"Dla Hinesa krytyka nie jest zatem niczym zaskakującym, gdyż każdy ma według niego prawo do indywidualnej oceny."

Zamiast ustosunkować się do zarzutów, koleś opiera się na dyplomatycznym stwierdzeniu "każdy ma własne zdanie". Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gra nie wyszła a już zgarnia nagrody. Nie przejmują się krytyką bo, fanboye "najlepszego rgp w historii - Obliviona" pewnie już się ślinią na myśl o F3. Bethesda zrobiła strzelankę w świecie fallouta i teraz będzie zgarniać $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czym strzela na screnie nr 2? bo wygląda na dynamit albo inny środek silnie wybuchowy (z pewnością nie amunicją, na granatnik ta broń też nie wygląda.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi się nikomu tłumaczyc. Gra ma taką reklamę i "otoczkę" że może olać wszystkie zarzuty i tak właśnie robi. Szkoda tylko że ten skok na kase jest robiony kosztem fallouta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:40, hehe napisał:

Nie musi się nikomu tłumaczyc. Gra ma taką reklamę i "otoczkę" że może olać wszystkie
zarzuty i tak właśnie robi.


Wiem o tym i dlatego nie podoba mi sie takie podejście.
Dwie nagrody na targach E3 i Pete i spółka zapomnieli, że istnieje jakakolwiek krytyka. Wróć - nie zapomnieli... Udają, że jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu głupek? Lepiej przyznać, dyplomatycznie, że nie wszystkim musi sie podobać ich produkt niż wmawiać nam, że to my jesteśmy debilami i nie rozumiemy głębi produktu (patrz Too Human). Moim zdaniem zręcznie się wywinął.

PS: na 2gim screenie widać efekt perka z granatem w gaciach :D. Przynajmniej tak wyczytałem w innym artykule na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czego nie pokazali konwersacji? Tylko samą łupaninę? Może wtedy byłby inny osąd. Po publikacji Diablo 3 trafiło ich że można jednak zrobić grę izometryczną. I tak kupię grę ale trzeba będzie dużo moddów zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HMMMMMM... troche szkoda.. bo wyszło na to ze gra jest jaka jest i jak sie nie podoba to wyjazd... nie padlo nic ze ''na targi chcielismy pokazac wiecej akcji i te pol godziny grania bylo przygotowane pod elementy zrecznosciowe, ale w grze bedzie procz tego masa dialogow, wyborow itp''. nie. tylko macie to co macie i juz. nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, niektórzy już tak negatywnie są nastawieni do produktu i twórców, że nawet gdy ci stwierdzają oczywistość (każdy ma inne zdanie i inny gust), to od razu joby rzucają... Dajcie se na wstrzymanie, jeszcze naplujecie się po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mi się wydaje że to ten perk "Bloody Mess" , chyba dzięki niemu właśnie mamy takie efekty. Ale na 100% nie jestem pewien.

Oglądałem gameplay, i ani to dobry FPS nie jest, ani dobry RPG. Takie nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:48, Verbatim napisał:

I tak kupię grę ale trzeba będzie dużo moddów zrobić.


Pod warunkiem, że Bethesda wyda Toolset, na który się póki co nie zanosi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:39, sig. napisał:

czym strzela na screnie nr 2? bo wygląda na dynamit albo inny środek silnie wybuchowy
(z pewnością nie amunicją, na granatnik ta broń też nie wygląda.....)


To jest strzelba śrutowa automatyczna, tak można wywnioskować z trailera.

O samej grze się nie wypowiem, inni powiedzą za mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie! Czy ktokolwiek z Was faktycznie grał w Fallouta 3? Czy wypowiadają się tutaj play-testerzy oraz ludzie którzy na tych targach byli? Nie powinniście się czepiać wypowiedzi Hinesa, skoro nikt z Was nie miał szans obcować z grą. Osobiście nie rozumiem całego tego krytycznego szumu, który wyrósł wokół tej pozycji. Tak wiem, że Fallout 3 nie będzie taki jak Fallout 1 lub 2. Nigdy nie będzie taki. Teraz znajduje się pod opiekuńczymi skrzydłami innego developera. Panowie z Bethesdy nie składają się ze starej ekipy z Black Isle, którzy opracowali poprzednie dwie gry serii. Ja osobiście daje nowej grze Bethesdy duży margines zaufania. Nie oczekuję Fallouta 3, takiego samego jak poprzednie części, bo to nierealne jest. Mam nadzieję za to ujrzeć kawał dobrego cRPGa z akcją umiejscowioną w post-apokaliptycznej Ameryce. Dajmy tej grze szansę, a nie skreślajmy jej tak od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi "wyszło szydło z worka". O tym że kontynuajca fallouta to to nie bedzie było wiadomo od prawie samego poczatku. Była tylko szansa że Bethesda zrobi ciekawą grę osadzoną w świecie fallouta. Nauczy się czegos na błędach Obliviona i doda do tego coś ze starych falloutów. To co jednak pokazali światu to jak dla mnie zwykła strzelanka, sieczka dla dzieciaków. Bardziej przypomina mi to Stalkera niż rpg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:49, Rumcajs52 napisał:

>
Mi się wydaje że to ten perk "Bloody Mess" , chyba dzięki niemu właśnie mamy takie efekty.
Ale na 100% nie jestem pewien.


Zawsze z nim gram w F2 i aż takich efektów nie daje....... widowiskowa śmierć ok ale niech będzie dostosowana do broni z której zostanie zadana (bo jeszcze trochę i okaże się że po krytyku z kastetu/pięści odpadną wszystkie kończyny, a efek będzie bardziej krwawy niż po trafieniu z działka małokalibrowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:52, Azuredragon napisał:

Mam nadzieję za to ujrzeć kawał dobrego cRPGa z akcją umiejscowioną
w post-apokaliptycznej Ameryce.


Wiesz jak to się mówi, nadzieja matką.... :) Patrząc na Obliviona ciężko mieć nadzieje na "dobrego RGP"

Szum wyrósł, bo Bethesda żeruje bezczelnie na kultowej grze i wykorzystuje nazwę do zrobienia szumu i reklamy. Co do samej gry, to jej nie skreślam, bo nawet jako dziwna mieszanka strzelanki i rpg moze byc całkiem fajna. Nastawiony jestem jednak sceptycznie bo mam w pamięci poprzednie produkcje Bethesdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak...tak...oczywiście...każdy ma prawo do swojej opinii i zdania...jakoś na swoim oficjalnym forum do tego się nie przystosowali. Kłamcy, idioci i co tam jeszcze...żal.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować