Zaloguj się, aby obserwować  
Asthariel

Najbardziej niedoceniana gra

55 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 12:41, wojtek2222 napisał:

Czy ja wiem czy duże wymagania? No, jeżeli ludzie próbują na Celeronie włączyć najwyższe
ustawienia, to nic dziwnego, że tak twierdzą. Jak na grafkię to Crysis jest dobrze zoptymalizowaną
grą.

Teraz będą w kontynuaji, ponieważ będzie mieć niższe wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie gra która jest niedoceniona to GTI Racing oraz Ford:Street Racing.Są to bardzo wciągające gry.Z nie-samochodówek niedoceniane wg.mnie były jeszcze Robin Hood:The Legend Of Sherwood i Robin Hood:Defender of the Crown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:45, Mr X napisał:

Dziś nie doceniają MGS 1 (bo ,,grafika") i chyba nie śpieszy się ludziom by zagrać w
resident evil 3 (gra trudna ale fajna).

Akurat japońskie gry mają duże grupy wiernych fanów którzy je doceniają. MGS''y to słynna seria i jej początków niedoceniają tylko dzieciaki wychowane na najnowszych prezentacjach grafiki takich jak Crysis. A Residenty to horrory więc to już samo w sobie zawęrza liczbe osób które zagrają ale jadnocześnie jak komuś już się spodoba to będzie tej grze wierny na długo. Fani RE są też jedną z lepiej zorganizowanych społeczności "growych" w Polsce(RCS) i wielu innych krajach. Tylko mam na myśli normalnych fanów a nie tych dla których seria zaczyna się i kończy na 4, a Leon to jedyny prawowity bohater(od premiery 5 będzie to Chris). Ale jednak bardziej do RE3 są niedocenione: RE:0 i RE:Code Veronica mimo iż to jedne z najlepszych części cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:00, Warrior Within napisał:

> Dziś nie doceniają MGS 1 (bo ,,grafika") i chyba nie śpieszy się ludziom by zagrać
w
> resident evil 3 (gra trudna ale fajna).
Akurat japońskie gry mają duże grupy wiernych fanów którzy je doceniają. MGS''y to słynna
seria i jej początków niedoceniają tylko dzieciaki wychowane na najnowszych prezentacjach
grafiki takich jak Crysis. A Residenty to horrory więc to już samo w sobie zawęrza liczbe
osób które zagrają ale jadnocześnie jak komuś już się spodoba to będzie tej grze wierny
na długo. Fani RE są też jedną z lepiej zorganizowanych społeczności "growych" w Polsce(RCS)
i wielu innych krajach. Tylko mam na myśli normalnych fanów a nie tych dla których seria
zaczyna się i kończy na 4, a Leon to jedyny prawowity bohater(od premiery 5 będzie to
Chris). Ale jednak bardziej do RE3 są niedocenione: RE:0 i RE:Code Veronica mimo iż to
jedne z najlepszych części cyklu


Te pozostałe części RE to chyba nie na PC? zagrałbym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:12, Mr X napisał:

Te pozostałe części RE to chyba nie na PC? zagrałbym ;)

Niestety na pc mamy tylko części numerowane 1-4. Na PS2 można jeszcze zagrać w RE:Dead Aim(gun survivor 3), Outbreak file 1-2, Code Veronica, a na GC/Wii w 0,Rebirth,Code Veronica X i Umbrella Chronicles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bolało mnie, że Total Overdose było oceniane w granicach 5-7/10. Szkoda, gra miodna z fajnym klimatem i nie da się w czasie gry nudzić. Nie było dwójki, ale jakieś plotki były. No i zostały ochłapy w postaci chili Con Carnage na PSP.

Beyond Good and Evil - tu już oceny były wyższe, ale wciąż pojawiły się głosy narzekań. Mnóstwo humoru, wciąga ale nie pojawiła się część druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 13:26, bartek_kawa napisał:

Bolało mnie, że Total Overdose było oceniane w granicach 5-7/10. Szkoda, gra miodna z
fajnym klimatem i nie da się w czasie gry nudzić. Nie było dwójki, ale jakieś plotki
były. No i zostały ochłapy w postaci chili Con Carnage na PSP.


Ja tą grę poznałem jak dali w CDA, full miodzio xD Czekam z tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:09, liquid-mk napisał:

Dla mnie takim tytułem jest Bushido Blade. Starusieńka gierka na Psx''a. Gra była próbą
realistycznego podejścia do walki samurajów.Naprawdę można było się wczuć. Gra była zlewana
śmiechem przez wszystkich moich znajomych a ja z chęcią zobaczyłbym kontynuację...

W sumie dla mnie jedynka była taka sobie w porównaniu do 2, która była w moim odczuciu bardzo udaną grą (poza tym, że z tego co pamiętam miałem do czynienia z wersją jap. co lekko utrudniało obeznanie z grą). Fajne było to, że skoro walczyło się ostrą bronią, to często walka potrafiła się kończyć po 2-3 sek. -> 2 przeciwników biegło na siebie, jeden szybko rzucał mieczem, a drugi padał na ziemię z mieczem w bebechach.
Z tego co pamiętam miała wyjść też 3 część, ale jak usłyszałem o paskach energii, to jakoś przestałem się nią interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anachronox - naprawdę udane połączenie stylu gier RPG z Zachodu i Wschodu. Tony dialogów, długie godziny samej gry, ciekawe pojedynki, nie zawsze ograniczające się do wybrania najpotężniejszego ciosu, świetna oprawa dźwiękowa i na maksa wyciśnięte możliwości silnika Quake''a 2. Mimo tego, że otrzymaliśmy tylko połowę właściwego tytułu grało się wspaniale. Szkoda tylko, że raczej na 99% nie zobaczymy już drugiej części... ale skoro wskrzeszono markę Deus Exa, to kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty: A Fantasy Kingdom Sim. Jedna z najbardziej niedocenianych strategii. Jedna z niewielu, gdzie zajmujemy się tylko zarządzaniem w skali makro, pozostawiając awanturników samym sobie (wyznaczając tylko nagrody za eksplorację terytorium i pokonywanie monstrów). Aż dziwne, że kontynuacja powstaje. Tak samo dziwne, jak z Beyond Good & Evil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować