Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O wpływie Blu-raya na Bioshocka dla PS3

7 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono - informacje o dodatkowej zawartości] Posiadacze PS3 mogą spodziewać się takiej samej jakości grafiki w swojej wersji Bioshocka, jak użytkownicy Xboksa 360. Zdaniem producentów Blu-ray ma niewielki wpływ na kształt strony wizualnej.

Przeczytaj cały tekst "O wpływie Blu-raya na Bioshocka dla PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo co może zmienić nośnik ?
wiadomo że B-r jest bardziej pojemny ... czy coś poza tym ?
szef od 2K bardzo uczciwie postawił sprawę mówiąc że chce żeby wersje na PC PS3 i Xboxa wyglądały jednakowo.... a że na konsolę Soniaka wychodzi trochę później, to już zmartwienie posiadaczy PS3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Wersja na ps3 będzie pewnie kosztować z 200-250 zl. A ja za 100 zł mogę teraz mieć wersję w metalowym pudełku :D A na BR możesz zmieścić więcej tekstur w wyższej jakości ale skoro bioshock tyle nie zajmuje to nie ma to znaczenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to był kiepski pomysł z tym wydaniem Bioshocka na ps3 tyle czasu po premierze na PC i Xboxie sam jestem właścicielem PS3 ale moim zdaniem kazdy kto chciał zagrac w ta gre zagrał już na PC albo iksie wiec wersja na ps3 raczej marnie sie sprzeda co może byc pretekstem do niewydania drugiej cześci na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra bez problemu zmieściła się na DVD na PC i X360 to raczej nie mogliśmy spodziewać się czegoś "ekskluzywnego".

Sam czekam na Bioshocka na Playstation 3 z niecierpliwością. Tytuł ten odniósł ogromny sukces na PC oraz Xboxie 360. Bardzo dobre oceny, masa zdobytych nagród "game of the year", a także ciepłe przyjęcie przez graczy tej gry sprawiły, że stała się ona jedną z najlepszych produkcji minionego roku. Fajnie, że i ja jako posiadacz PS3 będę mógł zanurzyć się w Rapture City. Ciekaw jestem co takiego ekskluzywnego będzie prezentować dodatek, który ma się ukazać na wyłączność tej platformy. Na razie szczegółów brak, ale pewnie tuż przed premierą wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było bardzo łatwe do przewidzenia , napęd Blu-ray nie ma praktycznie żadnego wpływu na lepszy wygląd Bioshocka dla PS3. Może kiedyś w przyszłości to się zmieni i producenci zaczną w pełni wykorzystywać możliwości , jakie daje im Blu-ray , ale jak na razie nie mają zamiaru tego wykorzystywać i jak dla mnie to nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować