Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Gothic Universe - zostań bohaterem Myrtany!

81 postów w tym temacie

Gothic... ta gra mnie znudziła, tzn. jej pierwsza część, już po godzinie, dwójka i trójka to samo. Jakoś w ogóle mi nie odpowiada. Cóż, kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkim fanem Gothica nie jestem - przeszedłem tylko pierwszą i drugą część wraz z dodatkiem, na część trzecią nawet nie spojrzałem - a pytania nie sprawiły mi żadnego problemu. Na logikę - pytania nie mogą być za trudne, by jak najwięcej osób miało szansę wygrać - poza tym konkurs z racji nagrody przeznaczony jest także dla osób, które w Gothica nie grały. Skąd one miałyby znać fabułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania są bardzo łatwe, szczerze mówiąc czytając tytuł Konkurs Gothic Universe - zostań bohaterem Myrtany! spodziewałem się kilkudziesięciu pytań a nie paru. Ale też może być. Ktoś kto grał w Gothic i grał tak jak powinno się grac to nie potrzebuje żadnej Wikipedii ani Googli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi z gram.pl zna gothic jak swój własny pokój, dlatego te pytania to dla nich dziecinna zabawa. Oczywiście będzie losowanie, więc wiedza tu za bardzo nie pomoże, lecz szczęście, sam chciałbym bardzo wygrać te trzy bogate pudełeczka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 3.2. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie wyłącznie za zgodą ich rodziców (prawnych opiekunów).

Jakby miała wyglądać taka zgoda... Miałbym ją e-mailem wysłać!? Czy może przy przyjściu paczki zwycięskiej (marzenia ;P) musiałbym to pokazać...

Już przy 2 pytaniu miałem problem bo w G3 nie grałem :( I nie bardzo wiedziałem czy to nowy potwór czy odmiana starego ;P Eh...

No cóż teraz tylko poczekać do 12... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, pytania nie są trudne, a zajrzenie na gothic.gram.pl jeszcze sprawę ułatwia :)

Musicie pamiętać, że są ludzie którzy w Gothica nie grali (sic!) i dla nich te pytania takie banalne nie są - a udział w konkursie wezmą, by wygrać Gothic Universe.... i wreszcie zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:47, Waaazuuup napisał:

Taa Gothic to jedna z lepszych gier ever, ale pierwsza część ma jedną wielką wadę. Mianowicie
niewidoczne ikonki w ekwipunku na nowszych kartach. Piranie mogłyby jakiegoś patcha zrobić
który by to załatwił bo dawno nie pykałem w jedyneczkę. A pytania łatwe dla kogoś kto
grał. Pozostali mogą mieć mały problem



U mnie ten problem czasami występuje a czasami nie, więc nie narzekam :p

ps. jedyne co musiałęm sprawdzić to kiedy G1 u nas wyszedł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 09:35, Laid back napisał:

To prawda, pytania nie są trudne, a zajrzenie na gothic.gram.pl jeszcze sprawę ułatwia
:)

Musicie pamiętać, że są ludzie którzy w Gothica nie grali (sic!) i dla nich te pytania
takie banalne nie są - a udział w konkursie wezmą, by wygrać Gothic Universe.... i wreszcie
zagrać ;)


Gdzie się podziały te konkursy, gdzie pytania doprowadzały do bólu głowy? ;-) Wtedy były większe szanse, bo Ci słabi szybko się poddawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:09, mefiperes napisał:

Gdzie się podziały te konkursy, gdzie pytania doprowadzały do bólu głowy? ;-) Wtedy były
większe szanse, bo Ci słabi szybko się poddawali.


Tutaj przynajmniej każdy ma równe szanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania były za proste, powinny być trudniejsze, aby w efekcie wyłonić prawdziwych fanów i znawców sagii, którzy na wygraną zasługują. Z tym niskim poziomem pytań mogł zmierzyć się każdy, kto ma choć blade pojęcie. Najbardziej jednak zdumiewa mnie fakt, że wzieli też udział najwięksi przeciwnicy serii Gothic - cóż im przyjdzie z wygranej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że nagrodą jest pakiet gier: Gothic 1, 2 z dodatkiem oraz 3 - każdy fan tej serii już na pewno ma każdą część. Konkurs przeznaczony jest raczej dla osób, które grą się nie interesowały bądź o niej nie słyszały. Dlatego też pytania nie mogą być za trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:18, Arclight napisał:

Zauważ, że nagrodą jest pakiet gier: Gothic 1, 2 z dodatkiem oraz 3 - każdy fan tej serii
już na pewno ma każdą część. Konkurs przeznaczony jest raczej dla osób, które grą się
nie interesowały bądź o niej nie słyszały. Dlatego też pytania nie mogą być za trudne.


Zdażyło mi się rozmawiać z ludzmi, którzy przyznali, że złośliwie wzieli udzaił w konkursie, bo i tak nie znoszą tej gry i stwierdzili, że jesli wygrają to pudełko będzie tylko ozdabiało pólkę. Należy dodać, że Gothic ma tylu przeciwników ilu miłośników, ci pierwsi biorą udział w konkursach głównie ze względu na korzyść materialną - dla nich nie liczy się gra. Trudniejsze pytania w pewny stopniu zapobiegłyby takim przypadkom. Dlaczego też fan, który już posiada wszystkie części gry nie miałby mieć więcej, są osoby, które zbierają dodatki, materiały i wszelkie wydania gry, jakie się ukazały.Natomiast fakt wygrania zwiększa jeszcze satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:01, Fleming08 napisał:

Trudniejsze pytania w pewny stopniu zapobiegłyby takim przypadkom.


Dziś nie ma praktycznie pytania na które odpowiedzi nie można by było poszukać w internecie, więc taka sytuacja jest po prostu nieunikniona. Zresztą dziś Ty możesz na tym stracić, a następnym razem skorzystać, bo nikt Ci nie zabroni wziąć udziału w takim konkursie jeśli będzie on sie tyczył gry, która akurat Ciebie nie interesuje. Może być też sytuacja taka że jeśli osoba nie interesująca sie tą serią jednak wygra to zdecyduje sie w końcu w tą grę zagrać i choć trochę ją polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować