Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O fabule drugiego GoW-a

40 postów w tym temacie

Ale przecież God of War 2 już dawno wyszedł... :P (dobra, dobra, żart!)

Nie wiem, jaki pretekst do radosnej wyrzynki obcych Epic wymyśli tym razem, ale to nieważne - wystarczy, że będzie się trzymać kupy, tutaj chodzi o przede wszystkim o miodny gameplay ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie że będzie treściwiej pod względem fabularnym.... wiemy że jest treściwie pod względem rowałki.... oby było treściwie pod względem długości rozgrywki w singlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano fakt. Girsy jedynka to była jedna z najlepszych gier w jakie grałem, ale trzeba przyznać, że pod względem fabularnym niczym nie zaskakiwała :] Oby teraz było trochę lepiej, bo o gameplay się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"... możemy być świadkami jednej z najwspanialszych i najbardziej kompletnych gier w historii."

Oj wątpię. Pierwszy Gears of War był monotonną i nudną sieczką (IMO), a fabuła trzymała poziom reszty (czytaj była mdła). Część druga to jeno nowe mapy, lekka aktualizacja silnika i dodanie paru "innowacji" (eh, dodaniem ''żywej tarczy'' czy pojedynku na piły innowacją nazwać nie można, ale cóż...). Choć zaliczyłem grę zarówno na Xboksie jak i na PeCecie, to muszę przyznać, że o wiele lepiej grało mi się na tym drugim sprzęcie. Prawdę mówiąc GoW2 (cholera, nie mylić z boskim God of War ;) jest mi obojętny - czekam za to na Resident Evil 5, dzięki któremu odkurzę ''klocka''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w pierwszą część na PC i moim zdaniem to żadna super gra.. bezmyślna wyrzynka ze średnią fabuła.. ale może to syndrom "po COD4" :P i assassin''s creed :P te gry są lepsze od GoW, COD - świetnie zrealizowana, a AC to zachwyca prawie wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, AC lepszą grą? Chyba, że wypowiadasz takie zdanie mając za sobą ledwie początek gry. Pograj w tę grę trochę, zabij kilka celów, a dostrzeżesz schematyczność i nudę, która wkrada się po paru godzinach gry. Cod 4 jeszcze zdzierżę, bo to kwestia gustu, ale naprawdę AC jest zbyt schematyczny by być lepszy od Girsów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War był według mnie kapitalną grą. Wspaniale się przy nim bawiłam. Co do "dwójki" - nie miałabym nic przeciwko wciągającej fabule z kilkoma zakończeniami. Świetnie by było, gdyby Gears of War 2 wyszedł na PC. Choćby rok po premierze na Xbox 360, ale żeby tylko wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wychodzi GoW2. szkoda tylko, że nie ma 100% pewności że na PC.
W ogóle, ostatnio mało się mówi o grach na PC, częściej są to gry na Xbox, PS3, Wii... Przyznajmy szczerze, rynek gier na blaszaki upada.
Takie gry jak GoW2, Star Wars:Force Unshlead(nie pamietam jak się pisze wiec wybaczcie ewentualną gafę), Mass Effect 2(ma być, ale o PC nic nie mówią. Skupiają się na konsolach) będą kierowane głównie ku konsolom. A czemu? A bo są tacy jak R4ZOR, hakerzy, crackerzy i inni pogięci wariaci, specjalizujący się w łamaniu zabezpieczeń i piraceniu. I dzięki nim, za 2 lata, najlepsza grą na PC jaką dostaniemy będzie jakaś szmata bez fabuły, bez pomysłu i robiona, za przeproszeniem, na odpier....się bo na PC. :///

trochę bez ładu i składy ten mój koment, ale mam nadzieję że się połapiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 12:11, Thompson napisał:

No i gdzie ta fabuła?


To pewnie był taki żart, znowu dadzą nam "tempą" sieczkę. Swoją drogą nazywanie takich rzeczy motyw żywej tarczy czy pojedynek na piły innowacjami jest śmieszne bo mają one zbyt małą wagę aby mieć taki tytuł. Ale dobra ja się nie znam, nie wierzę w bełkot marketingu blabla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedynka" GoW była jednąz najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Jeżeli 2 będzie tak samo dobra (albo lepsza) niż jedynka to zapowiada się niezły HIT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze GoW było bardzo przeciętne i gdyby nie multi, uznał bym ją za najbardziej rozczarowującą grę jaką kiedykolwiek kupiłem. Jeśli chodzi o fabułę to właśnie ona mnie zniechęciła. Widać było, że twórcy mieli jakiś ambitny pomysł, ale zakończyli na wariancie tak okrjonym i sztucznym, że lepiej gdyby zostawili samą sieczke lancerem. Samo uniwersum GoW jest całkiem ciekawe, ale zostało tak koszmarnie niezręcznie przedstawione, że gdyby nie "ukryte" intro, nie wiedzelibysmy nawet skąd się wzięła szarańcza... Jeśli GoW 2 wyjdzie kiedyś na PC to ja z pewnością go nie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli nie do końca zrobili tak jak zamierzali na początku , to nie zmienia to faktu że gears of war to bardzo dobra . Myślę , że dwójka będzie jeszcze lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze. I tak sobie widze że GoW ma strasznie różnorodne opinie. Od nazywania jej arcydziełem po obrzucanie mięsem. Hm... Ja osobiście bardzo bym chciał pograć w girsy bo mam kilku kumpli niektórzy grali na X''ie inni na blaszaku i wszyscy potwierdzali że gra jest jak nie genialna to przynajmniej bardzo dobra. Ale cóż ani kompa zdolnego uciągnąć coś bardziej wymagającego on NWN 1 czy innego Fable czy Gothica to sobie moge pomarzyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kwestia gustu :] Dla mnie gra była i jest genialna, a godzin spędzonych z e-kolegami (:*) w co-op''ie nawet nie zliczę, masa świetnej zabawy, gigantyczne pokłady grywalności. Dla mnie tytuł był naprawdę świetny, tyle, że jak mówiłem - fabuła mogłaby być lepsza (o wiele lepsza :). Liczę na drugą część w tej kwestii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować