Zaloguj się, aby obserwować  
Norti

Enter the Matrix

144 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2006 o 21:55, Xqu napisał:

Według mnie Enter the Matrix to crap jakich mało. Myślałem, że gram w jakąś budżetówkę. Grafika
jest paskudna, nie mówiąc już o "niesamowitej" fizyce w pościgu samochodem. Nie wiem co może
się w niej podobać. Może walki wręcz, ale... Fanom Matrixa nie polecam, niefanom tym bardziej


mów co chcesz kilka dni po wyjściu tej gry już ją se kupiłem i jak na te czsy była świetna.
jestem fanem matrixa i do dziś mi sie podoba, choć zgadzam się z tobą, że ta fizyka była genialna XD.
PS
Naj bardziej mi się podobały włamy do sieci (znalazłem starą książeczkę jak robić włamy w Matrixsie i oczywiście najlepsza była walka wręcz przy Focusie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak przejść etap w którym gonimy samochodem (grająch Ghostem) samolot w którym jest Niobe? Za każdym razem (jak dobrze bym nie jechal) gubie go! co robić? Prosze piszcie na gg: 4365649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu misji na lotnisku (to jest zdaje sie druga misja), w której zestrzeliwuje helikopter nie mogę wejść na górę po schodach, bowiem pojawia się okienko zapisu i... zwis. Nie pomagają reinstalacje ani patch dostępny na gram.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co Drax93. Gram Ghostem i na poziomie docks(czy coś takiego) gonie samochodem za samolotem.
Jadę przed siebie jakieś 20 sekund i przegrywam. Co mam zrobić? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, a mianowicie poszukuję kodów lub trainerów do Enter the Matrix. Normalnie to nie używam czegoś podobnego ale teraz to już mam kryzys, 2 dzień próbuję i nie dam rady. W pomocy przeczytałem, że w Polskiej wersji kody nie działają, a więc ma ktoś może jakiś trainer czy coś podobnego bo chyba nie długo wywale kompa przez okno. Już kiedyś wywaliłem monitor, starzy nie dawali mi później żyć, po 2 miechach doczekałem się nowego, to jak pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra dobra, warto poświęcić czas. Dużym minusem tej gry jest to, że można ją przejść w jeden dzień. Niby jest to ok. 100 różnych ciosów, które możemy przetestować na przeciwnikach. Tylko jak je zrobić na dwóch przyciskach, LPM i PPM (Lewy i Prawy Przycisk Myszki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra WYMIATA. Pokażcie mi drugą zręcznościówkę z tak doskonale zrealizowanymi, idealnie płynnymi walkami. Są wady, jasne - animacja wspinania się po siatce jest koszmarna, a grafika ogólnie przeciętna, ale co z tego, skoro gra się w EtM rewelacyjnie i nie można się oderwać? Dodajcie do tego niezłą muzykę i klimatyczne przerywniki, a wyjdzie... najlepsza obecnie chodzona bijatyka na PC. Gdyby twórcy bardziej postarali się przy opracowywaniu strzelanin, byłoby po prostu świetnie, ale i tak nie jest źle - do gry trzeba się "przyzwyczaić", opanować to i owo. Jak dla mnie 9\10.

Zalety:
- walki!!!! Jackie Chan się chowa:)
- grywalność!!! (zainstalowałem żeby sprawdzić co to w ogóle jest, wyłączyłem wieczorem)
- klimat
- dźwięk
- przerywniki filmowe
- łatwa do opanowania, trudna do osiągnięcia mistrzostwa

Wady:
- trudne z początku strzelaniny
- taka sobie jazda samochodem
- przeciętna grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 06:35, military napisał:

- walki!!!! Jackie Chan się chowa:)
- grywalność!!! (zainstalowałem żeby sprawdzić co to w ogóle jest, wyłączyłem wieczorem)

Dnia 06.12.2006 o 06:35, military napisał:

Wady:

- taka sobie jazda samochodem
- przeciętna grafika


Tu się zgodzę ;) walki wymiatają szczególnie w Focus ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 06:54, darth 16 napisał:


> - walki!!!! Jackie Chan się chowa:)
> - grywalność!!! (zainstalowałem żeby sprawdzić co to w ogóle jest, wyłączyłem wieczorem)


> Wady:
>
> - taka sobie jazda samochodem
> - przeciętna grafika

Tu się zgodzę ;) walki wymiatają szczególnie w Focus ;P

Graliście może w Path of Neo? Nie ? To jeżeli podobają wam się walki z EtM, to PoN pokochacie :D Gra jest również przeciętna graficznie, ale jej animacje walk WYMIATAJĄ nigdy nie widziałem jeszcze tak pięknych sekwencji rozbrajania przeciwników z kataną ;] Jak tylko wróce z pracy podeśle wam pare screenów jeżeli chcecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 06:59, Skwarek pl napisał:

Graliście może w Path of Neo? Nie ? To jeżeli podobają wam się walki z EtM, to PoN pokochacie
:D Gra jest również przeciętna graficznie, ale jej animacje walk WYMIATAJĄ nigdy nie widziałem
jeszcze tak pięknych sekwencji rozbrajania przeciwników z kataną ;] Jak tylko wróce z pracy
podeśle wam pare screenów jeżeli chcecie .


Nie grałem, z chęcią zobaczę.;) Od razu możesz napisać, jakie ma prawdziwe wymagania (tzn. nie te z pudełka, bo te zazwyczaj są wzięte znikąd, tylko te na których da się konkretnie pograć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 07:03, military napisał:

Nie grałem, z chęcią zobaczę.;) Od razu możesz napisać, jakie ma prawdziwe wymagania (tzn.
nie te z pudełka, bo te zazwyczaj są wzięte znikąd, tylko te na których da się konkretnie pograć).

Sprawa wymagań jest dość....dziwna....bo ta gra przeszła z konsoli, nie ma problemów ze sterowaniem, ale kod gry nie jest zoptymalizowany....gra nawet na najmocniejszym kompie się tnie..... u mnie także troche tnie na max ustawieniach , ale robi to w 1/4 całej gry, także nie jest tak źle, combosmai można się cieszyć ;] w takim razie zarzuce wam później pare ciekawych screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 07:11, military napisał:

Jaki masz komputer? Mam Athlona 3000+, 512 ram, GF6600gt - warto inwestować?:)

Aha, i rzeczywiście, EtM zajmuje równo 4000 mb. ;)

Ja mam Athlon 3200, 1GB RAM i Geforce 7800 GT Extreme, ale naprawde ciężko przewidzieć zachowanie tej gry na różnych kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować