Zaloguj się, aby obserwować  
Norti

Enter the Matrix

144 postów w tym temacie

kurde dlaczego w enter the matrix (wersji NXK) nie ma pewnego fajnego udogodnienia??
mianowice chodzi o takie cos zielonego co zaznaczalo na zielono przeciwnikow wtedy kiedy byli oni w zasiegu naszej broni a na czerwona wtedy kiedy nie.

jak tej opcji nie ma podczas wyskakiwania zza rogu strzelam na slepo i b. trudno jest wtedy ustrzelic gline
nawet podczas wlaczonego focus`a


czy mozna to jakos wlaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 17:32, Zauri napisał:


czy mozna to jakos wlaczyc??


Też nie mam niczego takiego, ale może to kwestia wybranego poziomu trudności? Na najłatwiejszym może być, na wyższych pewnie nie.

A czy macie ten dziwny efekt "zzielenienia" i przezroczystości postaci podczas włączania focusa?

I czy niektóre tekstury nie są "rozmywane" przez akcelerator, czy tylko u mnie jest ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 20:26, military napisał:


Też nie mam niczego takiego, ale może to kwestia wybranego poziomu trudności? Na najłatwiejszym
może być, na wyższych pewnie nie.

A czy macie ten dziwny efekt "zzielenienia" i przezroczystości postaci podczas włączania focusa?

I czy niektóre tekstury nie są "rozmywane" przez akcelerator, czy tylko u mnie jest ten błąd?


ta opcje zielonej/czerwonej chmurki pojawiajacej sie w przeciwnikach ustawia sie w opcjach gry (nie podczas wlaczonej gry tylko takich bardziej zaawanowanych), trzeba wtedy wylaczyc opcje klasycznego FPS`a

1.tak , efekt zzielenienia u mnie tez wystepuje wraz z lekko przezroczysta postacia
2. tekstury powiadasz? powiedz dokladnie jakie to bo u mnie to przy filmikach jak sa pokazywani z bliska antyterrorysci to i maski na twarz sa taki migoczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 22:02, Zauri napisał:

2. tekstury powiadasz? powiedz dokladnie jakie to bo u mnie to przy filmikach jak sa pokazywani
z bliska antyterrorysci to i maski na twarz sa taki migoczace


Są w zasadzie trzy błędy z teksturami.

1. Agent Jackson w przerywnikach - a właściwie jego fryzura - ma jakieś białe łączenia i kiepsko to czasem wygląda. Tak, jakby miał biały przedziałek na głowie.;)

2. Tekstury części broni czy płaszcza (znów głównie filmiki) nie są "rozmyte", tylko walą po oczach pikselozą - składają się z dużych jednokolorych kwadratów.

3. Niektóre elementy "migają", tzn. tekstura jest poszatkowana przez jakieś czarne paski, tak jakby była wyświetlana w częściach... Przypomina to patrzenie na coś przez czarne żaluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą właśnie grą a, polega on na tym że gdy wybieram nową gre to pojawia sie okno po którym lecą cyferki i pisze "wczytywanie"...wszystko jest fajnie do jakichś 7 sekund od momentu rozpocząecia wczytywania, wtedy gra automatycznie sie wyłącza, a ja zostaje z głupią miną gapiąc sie w pulpit który pojawia sie rzecz jasna po jej wyłączeniu...
Chciałbym dać tutaj jakieś screeny które by pokazały na czym problem polega ale nie moge ponieważ jak mam zrobić screen kiedy gra sama sie wyłącze bez rzadnych komunikatów?

Prosze pomóżcie jeśli możecie.

[Pozdrawiam wszystkich]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:13, military napisał:

1. Agent Jackson w przerywnikach - a właściwie jego fryzura - ma jakieś białe łączenia i kiepsko
to czasem wygląda. Tak, jakby miał biały przedziałek na głowie.;)

2. Tekstury części broni czy płaszcza (znów głównie filmiki) nie są "rozmyte", tylko walą po
oczach pikselozą - składają się z dużych jednokolorych kwadratów.

3. Niektóre elementy "migają", tzn. tekstura jest poszatkowana przez jakieś czarne paski, tak
jakby była wyświetlana w częściach... Przypomina to patrzenie na coś przez czarne żaluzje.


przy filmikach u mnie rowniez sa duze widoczne piklsele (alez one szkaradne)
a na 1 i 3 blad nie zwacalem uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:18, Zauri napisał:


przy filmikach u mnie rowniez sa duze widoczne piklsele (alez one szkaradne)


To jest ciekawa sprawa, bo w przypadku Price of Persia: Sands of Time kumpel miał taki problem jak ja z EtM, a u mnie jego problem nie występował. Zastanawiam się, czy to nie wina karty graficznej... W każdym razie nie lubię, jak coś wygląda w ten sposób, co na obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:00, military napisał:

W każdym razie nie lubię, jak coś wygląda w ten sposób, co na obrazku.


no bez przesady, u mnie tylko takie bledy graf. pojawialy sie podczas przechodzenia misji na lotniku i w hangarach (wtedy gralem niobe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż napiszę do pomocy technicznej.

A teraz parę słów o polonizacji: niechlujna! Po pierwsze, czcionka to jakiś żart - zwykły arial?! Tak było w oryginale? Nie sądzę. A jeśli nawet, to chyba można było coś ładniejszego dać... Po drugie - błędnie tłumaczone dialogi - czasem jest tak, że tekst pisany i wypowiadany ma ten sam sens, ale jednak kwestie są bardzo zubożone. Ale zdarzyło się też, że tłumacz zwyczajnie się pomylił - kiedy agent Smith przekształca rebelianta w swoją kopię. Dialog brzmi wtedy mniej więcej tak:

nieprzetłumaczony:
Człowiek: Boże!
Smith: Wystarczy "Smith".

w wersji CDP:
Człowiek: NIEPRZETŁUMACZONE
Smith: Smith będzie zadowolony.

Jaki to ma sens...?

Ogólnie tłumacze się nie postarali. Przydałaby się opcja przywrócenia wersji angielskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 21:12, Mielonek napisał:

Mam takie pytanko odnośnie Enter the Matrix. Czy gierka pójdzie mi na GeForce 2MX?


spokojnie na max detalach, mam taka sama karte graf. i jest wszysyko GIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jakie zabezpieczenie płyty jest w Enter The Matrix, bo chciałem sobie zrobić kopię bezpieczeństwa. Próbowałem Nero i Blindwrite ale przy uruchamianiu gry pomieliło trochę DVD (dejvidem :)) i gra się nie uruchomiła. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 11:29, Misiek690 napisał:

Ktoś się orientuje jakie zabezpieczenie płyty jest w Enter The Matrix, bo chciałem sobie zrobić
kopię bezpieczeństwa. Próbowałem Nero i Blindwrite ale przy uruchamianiu gry pomieliło trochę
DVD (dejvidem :)) i gra się nie uruchomiła. :/

Sprobuj daemon toolsem albo alkocolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:24, chopin06 napisał:

Sprobuj daemon toolsem albo alkocolem

Ale mi chodzi o skopiowanie oryginalnej płyty na drugą.
Alcohola nie mam, ale podejrzewam, że też by za dużo nie zdziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo jak miałem grę miałem miałem. I nagle mi sie napisy wyłączyły do filmików. Wiec sobie zmieniłem w menu. Nacisnołemi nagle cały obraz na czarno. Co morze być tego przyczyną i jak to zmienić. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w grze EtM chodzi o to, że w grze wszystko jest takie brzydkie i takie z pikselowate to znaczy ze postacie sa z niekształcone nie widać ładnych gładkich tekstur tylko same kwadraty czego to jest winna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować