Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czwarta rasa możliwa w StarCrafcie II?

47 postów w tym temacie

Zaitsev

System trzech ras w StarCrafcie świetnie zdał egzamin. Z biegiem lat balans pomiędzy każdą z nich został doprowadzony niemalże do perfekcji. Niemniej Blizzardowi chodzi po głowie wprowadzenie czwartej rasy w dodatku do StarCrafta II.

Przeczytaj cały tekst "Czwarta rasa możliwa w StarCrafcie II?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwarta rasa wprowadziłaby rewolucję, której balans mógłby nie wytrzymać. Przynajmniej jeżeli będzie to rasa sterowalna. Jeżeli z kolei dostaniemy coś w stylu Nag z TFT, dostępnego tylko w kampanii, pojawi się pewien niedosyt... Dobra, ja chcę Xel''Nagę w dodatku! Albo Hybrydy! Z pozostałych ras nic nie zostanie. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagi praktycznie się w WC3 nie liczyły, a wg. mnie jak mówią o czwartej rasie, to będzie odpowiadała trzem poprzednim, może to być ''''Techno Centrum'''' - rasa maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam rasa maszyn... zero usprawiedliwienia w lore.

Najbardziej prawdopodobne będzie wprowadzenie Xel''Naga odnośnie których to i owo było już w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już, to Xel''Naga... a nie jakieś kombinacje. Owszem, pojawiały się inne rasy - Kalathi, Tagal, Samoengy... ale to raczej gatunki marginalne. Jak ten komentarz ma się natomiast do słów, że czwartej rasy nie będzie? :D Chociaż w dodatku - jak najbardziej, rozwiązanie z Frozen Throne''a mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze Xel''Naga odpada. Zawsze protki byly najbardziej zaawansowana technologicznie rasa. Wprowadzenie Xel''Nagi rozmija sie z celem, bo co ? 2 super technologiczne rasy w ktorej Xel''Naga jest lepsza od protków? bez sensu. Xel''Naga to mit, przede wszystkim i tak powinno zostac w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 14:39, Executor napisał:

mysle ze Xel''Naga odpada. Zawsze protki byly najbardziej zaawansowana technologicznie
rasa. Wprowadzenie Xel''Nagi rozmija sie z celem, bo co ? 2 super technologiczne rasy
w ktorej Xel''Naga jest lepsza od protków? bez sensu. Xel''Naga to mit, przede wszystkim
i tak powinno zostac w grze.


Czemu bez sensu ? Lepsza technologia = wieksze pole do popisu dla tworcow.
Poza tym nie oznacza to ze muszą byc silniejsi od protossow ... moga miec wiekszy wachlarz taktyczny.

A tak w ogole to czy przypadkiem Xel''Naga nie zostali zgladzeni przez rase ktora sami stworzyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć o bardzo duże pieniądze, że czwartą rasą nie będzie Xel''Naga. Takie rozwiązanie byłoby bez sensu zarówno ze względów gameplaya, jak i fabularnych. Najbardziej prawdopodobna jest rasa hybryd. Byłaby to kontynuacja fabuły z Brood War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xel''Naga jest nie realna gdyż wygineła przez jej dzieci czyli Zergów...
Według mnie wprowadzą albo Hybryde zerga z protkiem albo tą rase dla której pracował Duran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz przyzwyczaił mnie do dobrych, przemyślanych decyzji na temat wstawiania nowalijek w gry, zgodnych z jej klimatem i lore.

Miejmy nadzieję, że to będą ultra zmutowane Murloki z przytwierdzonymi do ramion miotaczami płomieni, a jak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 15:06, Sth`Devilish napisał:

To będą Space Taureni oczywiście :)

nie zgadzam sie z tym poniewaz czytajac opis Space Taurena natrafilem na watek ktory wyraznie mowil ze to jednostka Terranow , ponadto z planowanej fabuly Starcrafta II bedzie to hybryda Zergow z Protosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 15:04, SimFury napisał:

Xel''Naga jest nie realna gdyż wygineła przez jej dzieci czyli Zergów...
Według mnie wprowadzą albo Hybryde zerga z protkiem albo tą rase dla której pracował
Duran!


Diablo zgina juz dwa razy, i zapewne zginie jeszcze raz ... Także Blizz jak bedzie chcial to znajdzie sposob na ''odrodzenie'' sie Xel''Nagi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować