Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podkręcanie GeForce'ów wg firmy Zotac

17 postów w tym temacie

no w sumie całkiem ciekawe rozwiązanie :) Mojej karcie zdecydowanie przydało by się O/C a tak to nie mam jak się za to zabrać. Ciekawy gadżet i uniwersalny bo nawet jeśli ja zmieniłbym kartę graficzną to i tak na nowszego Geforce''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupować taki gadżet lepiej kupić firmowo podkręconą kartę - w cenie wyjdzie podobnie, a nie ma potem żadnych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niewielkie urządzenie, podłączane pod do portu USB"

Chyba ktoś nie mógł się tu zdecydować, co wstawić. ;>

Rzecz sama w sobie ciekawa, ale to chyba po prostu zwykły gadżet - maniacy podkręcą kartę sobie sami, a amatorzy znajdą kogoś, kto ją podkręci. Tak czy tak taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem, ale, jak zauważyliście, są firmowo podkręcane karty. Ale spójrzcie na to z drugiej strony - na Vistę, kiedy ściągałem programik do podkręcania od Nvidii, to 1 zły ruch, zatwierdzenie go i bum - po karcie. No i może przydać się przy wymianie karty na nowszą (ja osobiście mam GeForce 7900 GS i planuję wymienić ją), a i może znajdą się aktualizację, kiedy wyjdą np. GF 3xx. Ale to tylko takie moje wywody... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy takich samych opcji nie ma zwyczajny panel do OC, który się wkręca w obudowę i wyświetla on zarazem wszystkie w/w dane? - bo mi się bardziej panel podoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować