Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GX720 - laptop dla graczy od MSI

30 postów w tym temacie

laptop... do grania. mimo tego, że istnieją coraz mocniejsze sprzęty, dla mnie to trochę bez sensu. laptop służy do pracy, nie do grania w Crysisa. ewentualnie w ramach rozrywki można jakiegoś PacMana odpalić, ale bez przesadyzmu...

btw - jaka różnica między notebookiem a laptopem? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2008 o 17:50, szypek26 napisał:

btw - jaka różnica między notebookiem a laptopem? ;D


Żadna. Jak się spojrzy ze strony logicznej to dochodzi się nawet do wniosku, że laptopy to pecety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 18:11, flavee napisał:

Jeśli ma być to sprzęt "bez kompromisów", to może by tak Intel Quad Core zastosowali...


Powiedz mi po co Quad?

Gry nie wykorzystują 2 rdzeni w 90% przypadków, a tym bardziej 4.

Lepiej włożyć CoreDua z wyższym taktowaniem za cenę Quada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta MSI jest znacznie ciekawsza:
http://tnij.org/bp3h

MSI (Micro-Star International) chce pokazać, że wydajne i nowoczesne notebooki wychodzą nie tylko pod egidą Centrino II. Modele GT735 i GX630 powstały w oparciu o platformę PUMA, choć niższy model korzysta z układu graficznego konkurencyjnej nVidii. GT735 to 17 calowy ekran umieszczony w zgrabnym kadłubku, którym pracuje płyta główna z chipsetami AMD RX781 i SB700,(...)

Polecam,
k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...karta graficzna GeForce 9600M GT 256 MB... system operacyjny Windows Vista Home Premium..."
<śmiech>
Brakuje tylko ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie na lapie - o ile nie są to jakieś hardcore''owe pozycje - jest OK. Firma też dobra, mam ich płytę główną i kartę i jestem zadowolony. W karcie jest opcja podkręcania dynamicznego (DOT = Dynamic Overclocking Technology) tzn. GPU się szarogęsi, jeśli jest taka trzeba. Nie testowałem nigdy, bo ma to zapewne destrukcyjny wpływ na żywotność całej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować