Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert jutro za darmo

71 postów w tym temacie

Od EA coś za darmo?! Impossible, ale jak dają, to się bierze. Ogólnie nie lubię tej serii, aczkolwiek darmową gierką od Elektroników nie pogardzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się z nimi u licha dzieje? Tworzą gry oryginalne (Mirror''s Edge, Dead Space, Battlefield Heroes), dają gry za darmo (powyższe, także Battlefield Heroes)... nie ta firma! ;)

loczyn: Rok temu był pierwszy Command & Conquer, z GDI i NOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 09:28, Fomorian napisał:

Co się z nimi u licha dzieje? Tworzą gry oryginalne (Mirror''s Edge, Dead Space, Battlefield
Heroes), dają gry za darmo (powyższe, także Battlefield Heroes)... nie ta firma! ;)


Spoko spoko Fomorian mają jeszcze w zanadrzu Spore - hit 100 dodatków, tak więc reputacja EA jako wilkiego biznesowego giganta nie upada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 09:29, loczyn napisał:

> Co się z nimi u licha dzieje? Tworzą gry oryginalne (Mirror''s Edge, Dead Space,
Battlefield
> Heroes), dają gry za darmo (powyższe, także Battlefield Heroes)... nie ta firma!
;)

Spoko spoko Fomorian mają jeszcze w zanadrzu Spore - hit 100 dodatków, tak więc reputacja
EA jako wilkiego biznesowego giganta nie upada :D


Dodajmy do tego prawdopodobnie przyszłoroczne The Sims 3 :P No i nadal nie jest pewna jakość gier sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 09:32, White Eagle napisał:

Słowa "EA" i ''za darmo" dotąd w jednym zdaniu nie występowały :P

Tym bardziej wszyscy naocznie powinni się o tym cudzie przekonać. :) Że nie wspomnę o Battlefield Heroes! Świat stanął na krawędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W roku 2012, przed końcem świata, Elektronicy oświadczą że zakończyli serię The Sims i udostępnią wszystkie dodatki za free ;P. Później już tylko Apokalipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy był wydany RA 2? 2001? Policzmy...trzynaście lat... plus minus ileś tam trzeba dodać, pomnożyć, podzielić. EA wypuści RA 2 za darmo w 2015. :D Naprawdę muszę się postarać zdobyć TFD, bo ostatnio smaku sobie narobiłem na C&C, ale nie mam kasy... Ale wkrótce urodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siadać! I zastanówcie się proszę nad tym co piszecie! Męczą mnie już komentarze "EA I MICROSOFT TO ZŁO" złodzieje, oszukańcy itp. Prawda jest taka, że EA wydaje bardzo dobre gry, może nie po wyjątkowo przystępnych cenach, ale od czego jest EA Classics (MOH: AIRBORNE za 30zł). Do tego jako jedyni w Polsce mają cyfrową dystrybucję. Spolszczone gry to standard. A mit, że gry od EA są mało oryginalne można śmiało włożyć między bajki. Bo niby CZYM różnią się ich shootery od shooterów konkurencji?

Teraz przedstawię wam straszną prawdę - EA wydaje dodatki do The Sims BO JEST NA NIE POPYT I DOBRZE SIĘ SPRZEDAJĄ, podobnie jest z Fifą, NHL, NBA... To straszne, prawda? Jak można dawać graczom to czego chcą!

Krzyczycie tak jakby Ubisoft rozdawał gry za darmo, albo Blizzard dał wam coś za darmo... Nie, za wszystko trzeba zapłacić. Wszędzie.

-----

Co do Red Alerta - chętnie przejdę grę jeszcze raz :). Bo nie wiem gdzie jest moja stara płytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łezka się w oku kręci :)

Młodzi gracze pewnie podejdą do tej gry z uśmiechem politowania i nawet się im nie dziwie, ale dla mnie to nie historia, a jedna z ważnych pozycji na mojej półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy premierze Tiberium Wars to samo zrobili z pierwszym C&C ;] Nie powiem, z chęcią zagram w starego dobrego C&C. W tych grach to jest dopiero klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smakowo :-) przypomnę sobie stare lata jak się łupało w RA godzinami. Co do RTSów jestem strasznie wybredny ale Red Alert wciągnął mnie po uszy :) Tym którym wydaje się że nie lubią strategii i nie grali w Red Alerta gorąco polecam jak najszybciej sięgnąć po ten tytuł i nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ... jutro się cofniemy w czasie :) ajj wtedy to były gry ... może i brzydkie ale wciągały jak żadne inne a RA było jednym z tych legendarnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować