Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert jutro za darmo

71 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 09:56, Pablo Querte napisał:

Informacja bardzo mnie ucieszyła :)
Fomorian:
Pisze się "Nod" :P Jako fan Bractwa bardzo mnie bolą takie błędy :>


Sorry, mały błąd. I tak dobrze, że nie napisałem, iż Kane przewodzi GDI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam tego newsa i smutno sie czlowiekowi zrobilo to juz tyle lat minelo od tej gry pamietam jak nie mialem swojego komputera i jezdzilem do firmy komputerowej raz na 2 tygodnie w sobote z kumplami pograc w ta gre(Ojciec kolegi pracowal w tej firmie) a teraz dla niektorych to pewnie nie bedzie zadna gra bo niema grafiki ale ma to czego gra teraz brakuje dusze i taka jest prawda bylo w nia wkladane serce a nie tylko "skok na kase"Piekne po prostu piekne az lezka sie w oku kreci.Pozdrowienia Dla tych co szanuja takie gry bo to jednak byl kamien milowy w tym gatunku gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem w tą grę,w ogóle nie za bardzo lubię RTS-y ale jeżeli jest możliwość zapoznania się z serią to chyba się skuszę.
PS.Pamiętam ,że kiedyś ,gdy nie miałem jeszcze internetu ,czytałem gdzieś o darmowych grach do pobrania udostępnione również przez EA.Były tam chyba Prince of Persja,Rayman i coś jeszcze...Można to jeszcze pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA daje coś za darmo? Oczom nie wierzę. :P Tak czy inaczej, będę miał okazję pospominać sobie stare, dobre czasy, a młodsi gracze dowiedzą się czegoś o korzeniach serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, biedne ofiary kapitalistycznych bestii! EA wydaje za darmo gre, na ktorej i tak TERAZ juz nic nie zarobi (wszyscy, ktorzy chcieli miec RA 1 juz go pewnie maja, zostaly jakies niedobitki), a co zyskaja? Hype, wieksza sprzedaz RA3 i "lojalnosc" fanow.
Nie zeby bylo zle, w RA1 dawno nie gralem wiec na pewno sciagne, ale nie traktowalbym tego jako "robimy to bo oh-tak-bardzo kochamy fanow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ! Mam nadzieję, że będzie działało pod Okna XP. Teraz RA, kto wie... może za rok obywatele naszego kraju będą mogli wygrywać co na EA pogo ?

co do narzekania - sam narzekam na EA, ale nie wiadomo mi co by inna firma z tej branży miała coś na styl pogo (tam ludzie z USA, Niemiec i kilku inny państw mogą grać za darmowy w przeglądarkowe gierki i wygrywać kasę/różne drobne upominki). zawszę są plusy i minusy (gry od nich wydają mi się dość drogie i powoli schodzą z ceną w dół)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och kurczę, moja pierwsza gra RTS... Az się łezka w oku kręci, właśnie po RA pokochałem ten gatunek :) Planowałem kupno The First Decade, bo nigdy nie miałem własnego egzemplarza tych gier (pożyczałem od kumpla fana C&C, niestety, teraz nie mieszkamy blisko i kontakt się urwał), więc na RA sprawdzę jak to będzie działać na moim kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ KriskK91 : Głupoty opowiadasz. EA (SPORTS) nie robi dobrych gier, tylko odgrzewane kotlety którymi naciąga babcie i ich wnuczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ari13

Czyli Medal of Honor, FIFA i reszta sportowych, Command&Conquer, Need for Speed, Crysis, Battlefield TO SŁABE GRY???? A to, że co rok jest nowa seria to bardzo dobrze - stać cię to kupujesz i co rok masz lepszą, a nie stać, to kupujesz co 3 lata...i masz jeszcze lepszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście do Graczy bardzo mi się podoba!

Według mnie jest to świetny ruch ze strony Electronics Arts. Wydanie tej gry w wersji do pobrania za darmo to moim zdaniem niezła inicjatywa. Ten tytuł nie jest obecnie łatwo kupić, a na pewno spora ilość graczy chciałaby w niego zagrać. I to zarówno Ci, którzy kiedyś w niego grali, jak i te osoby, które nie miały styczności z tą grą, na przykład ja. Z chęcią pobiorę, chociaż nie wiem czy czasowo się wyrobię, bo będę trochę zajęty. Kurcze, szkoda że nie wydadzą wersji na PSX do pobrania, ale to i tak wymagałoby posiadania przerobionej konsoli, fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś wcześniej napisał: powrót do przeszłości ? ;-)
W sumie dlaczego by nie. Tym bardziej, że w oczekiwaniu na WARa nie mam za bardzo w co grać w wolnych chwilach. ;-) (a od WoWa muszę po prostu znowu odpocząć tak z kilka miesięcy albo i lepiej ;-)).
Jak sobie przypomnę te misje, np. 4 misja aliantów, nad którymi człowiek tyle się męczył ;-). Ciekawe czy teraz też będą sprawiały tyle trudności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować