Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert jutro za darmo

71 postów w tym temacie

Grałem dawno temu w pierwszego Red Alerta. Naprawdę niezła to była gra. Ściągnę sobie jutro, aby powspominać stare, dobre czasy. Mam tylko nadzieję, że zbytnio się nie rozczaruje. W końcu w dobie wszystkich współczesnych strategii taki dziadek może nie wypaść zbyt dobrze. I nie chodzi tu tylko o grafikę, ale raczej o przestarzałą mechanikę rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah...Red Alert 3, czyli połączenie Generalsa i Tiberium Wars z paroma nowinkami w podobnej szacie graficznej. Japończycy ? Mechy ? Foch, nie chce tego ;p Wolę Red Alert z dodatkami. Po co mi lepsza grafika, skoro przy 12 letnim RA spędzę spokojnie nawet cały dzień ? Buahaha...
Świetny posunięcie EA, mam nadzieję, że będzie to wersja Gold, z dodatkami itp. ;)

@Nacek
"Czyli Medal of Honor, FIFA i reszta sportowych, Command&Conquer, Need for Speed, Crysis, Battlefield TO SŁABE GRY???? A to, że co rok jest nowa seria to bardzo dobrze - stać cię to kupujesz i co rok masz lepszą, a nie stać, to kupujesz co 3 lata...i masz jeszcze lepszą...."

Co rok lepszą....jaaaaasne. FIFĘ i inne sportówki porzuciłem jakiś czas temu. NFS skończył się po pierwszym Underground...C&C...błe, ja nie chce mieć co rok modyfikowanego klona poprzednika, tylko coś naprawdę świeżego...Chciałbyś, żeby co rok wychodził "nowy" Wiedźmin ? Bo ja nie. I tu wcale nie chodzi o to, czy kogoś stać na kupowanie kotleta co rok, tylko czy na pewno mamy na to ochotę...czy zgadzamy się mieszanie dobrej, wręcz kultowej marki z błotem ? W rok nie zrobisz od podstaw czegoś naprawdę dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, miły gest ze strony EA (choć i tak nic na tym nie stracą, a mogą sobie poprawić w ten sposób wizerunek, więc widać, że to takie bezinteresowne posunięcie nie jest :)), ciekawe tylko, czy udostępnią RA razem z dodatkami, czy też, jak w przypadku C&C, samą "podstawkę".

Ciekawe też, czy za parę lat ten sam los spotka kolejne gry z serii :D. Albo coś ze świata piasku i gigantycznych czerwi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi nieźle, ale chciałby, aby wersja na PSX-a, którą można sobie ściągnąć na PS Store za drobną opłatą, również została udostępniona za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę być w błędzie, ale z tego co pamiętam to bodajże Westwood (chyba to oni wydali na początku Red Alerta) już od dawna udostępniał Red Alerta i chyba nawet jakieś inne części C&C na swoim FTP. Teraz chyba EA to usunęło, aby ponownie wrzucić grę na ftp z wielkim bumem marketingowym. Gratuluję pomysłowości speców od sprzedaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 13:02, Mr Black napisał:

Grałem dawno temu w pierwszego Red Alerta. Naprawdę niezła to była gra. Ściągnę sobie
jutro, aby powspominać stare, dobre czasy. Mam tylko nadzieję, że zbytnio się nie rozczaruje.
W końcu w dobie wszystkich współczesnych strategii taki dziadek może nie wypaść zbyt
dobrze. I nie chodzi tu tylko o grafikę, ale raczej o przestarzałą mechanikę rozgrywki...


Nie masz się o co martwić. Jeszcze wczoraj grałem w pierwszego Red Alerta i nie mogę złego słowa o tej grze powiedzieć.

Rok temu udostępniono pierwsze C&C i było to świetne posunięcie. Sam przypomniałem sobie o tej serii i z przyjemnością zagrałem (wstyd się przyznać, ale do niedawna nie miałem ani jednej z tych gier, znałem je w zasadzie tylko z opowieści), w rezultacie kupując The First Decade. Szkoda tylko, że Tiberium Wars czy jego dodatek nie mają ani trochę uroku pierwszych C&C. Obawiam się, że to samo spotka Red Alert 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sobie ściągnę , przecież to jest naprawdę dobra gra :) Na dodatek jak jest za darmo , to nie powinno przegapić się takiej okazji i ściągać póki można :) Aż się trochę dziwię , że EA takie coś wymyśliło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ściągnę. Jaka olbrzymia różnica między tymi dwoma obrazkami. Jednak 13 lat to ogromny postęp w grach i grafice. Za kolejne 13 lat albo i mniej w grach pewnie będzie królował fotorealizm. Jak ten czas mija. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 22:23, Wodny1 napisał:

Na pewno ściągnę. Jaka olbrzymia różnica między tymi dwoma obrazkami. Jednak 13 lat to
ogromny postęp w grach i grafice.


Te 13 lat to okres stopniowej degradacji i równania w dół. A ta różnica tylko dobitnie podsumowuje dno, do jakiego doszliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 10:15, 663marcin napisał:

PS.Pamiętam ,że kiedyś ,gdy nie miałem jeszcze internetu ,czytałem gdzieś o darmowych
grach do pobrania udostępnione również przez EA.Były tam chyba Prince of Persja,Rayman
i coś jeszcze...Można to jeszcze pobrać?


Było coś takiego Far Cry, PoP: The Sands of Time i Rayman Raving Rabbids i Tom-Clancy''s-Ghost-Recon
z reklamami w menu czy cos takiego.
http://www.fileplanet.com/180411/180000/fileinfo/Prince-of-Persia:-Sands-o f-Time-Full-Game-%5BFree-Game---Ad-Supported%5D
http://www.fileplanet.com/180410/18 0000/fileinfo/Far-Cry-Full-Game-[Free-Game---Ad-Supported]
http://www.fileplanet.co m/180428/180000/fileinfo/Rayman-Raving-Rabbids-%5BFree-Game---Ad-Supported%5D

Tyl ko nie wiem czy to jeszcze dobrze dziala. Patrz na tekst z czerwonymi literami w opisie w linkach. Bo miało być tylko dla USA, a reszta swiata tez sciagala i mogli cos zmienic.


Nie gralem jeszcze w RA1, bo w C&C tak, ale gra moze byc fajna na nawet na chwile. Im pozniej tym serwery z RA1 moga byc obciazone tak samo jak przy darmowym C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować