Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Tomasz Gollob

10 postów w tym temacie

Tomasz jest najlepszym polskim żużlowcem i z obecnych polaków co jakieś sukcesy odnoszą to równa się z nim tylko Blanik i Małysz. On sam więcej trofeów zdobył niż cała nasza reprezentacja piłkarska od początku istnienia!!!! (skoro są tematy o Alonso i Torresie to i ja postanowiłem zrobić o nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:41, Młody miro napisał:

Tomasz jest najlepszym polskim żużlowcem i z obecnych polaków co jakieś sukcesy odnoszą
to równa się z nim tylko Blanik i Małysz. On sam więcej trofeów zdobył niż cała nasza
reprezentacja piłkarska od początku istnienia!!!! (skoro są tematy o Alonso i Torresie
to i ja postanowiłem zrobić o nim)


Pamiętam że sygnował swoim osobą zestaw do golenia, przechowywałem w nim resoraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:41, Młody miro napisał:

Tomasz jest najlepszym polskim żużlowcem i z obecnych polaków co jakieś sukcesy odnoszą
to równa się z nim tylko Blanik i Małysz. On sam więcej trofeów zdobył niż cała nasza
reprezentacja piłkarska od początku istnienia!!!! (skoro są tematy o Alonso i Torresie
to i ja postanowiłem zrobić o nim)

Naprawdę nie mógłbyś się wypowiedzieć tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4532&u=244 ? Twój temat, jak i te o Alons i Torresie są wd. mnie bezsensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:48, Młody miro napisał:

Widzisz wiedziałem że tak będzie, wiem że jest temat o żużlu często tam jestem ale jak
tamte mogą być to czemu nie ten?

No to po co zakładałeś jak wiedziałeś, że tak będzie? :P No ja tylko powiedziałem, że IMO ten temat jest bez sensu... Albo spójrz: ja mogę stwierdzić, że będzie ok, jak spiracę jakąś gierkę, przecież jest wielu piratów, i policja im nic nie robi, więc czemu ja miałbym nie zassać gry..? (żeby nie było, wcale nie mam zamiaru piracić czy do tego zachęcać :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Ciebie - zamiast świecić przykładem i wypowiadać się w wątkach już stworzonych to zachowujesz się jak mały g**niarz, który zalewa forum wątkami o podobnej tematyce. Skoro ten może to ja też mogę - co to za myślenie? Powiedz mi co chciałeś udowodnić poprzez tworzenie tego wątku? Spełniłeś się bo zalewasz forum spamem?
EDIT: Przez takie zachowania jak Twoje te forum traci na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:04, Młody miro napisał:

czemu Fernado Torres do gardła nie skoczysz tylko mi?


"Skaczę" Tobie do gardła bowiem nie widzę powodu zakładania tego wątku, zresztą jakbyś nie założył tego tematu to nikt by na Ciebie nie był zły, a tak sam sobie na to zasłużyłeś.

Dnia 30.08.2008 o 15:04, Młody miro napisał:

wiem że głupie myślenie ale jemu nikt do gardła nie skakał!

Jemu nie "skakałem do gardła" bo on nie założył wątku po kimś, po prostu nie wie co to wyszukiwarka.
Więc po co zakładałeś ten wątek? No pytam się.

EDIT: Ode mnie EOT bowiem nie chcę dostać degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tym razem Sheloi ma całkowitą rację , zawsze można o Tomku Gollobie pogadać w temacie o Żużlu lub na Ircu :) A tamte tematy o Torresie i Alonso to też są spamerskie i na dodatek cały czas nie są zamknięte . Na przykład ten temat , LINK : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26482&u=2 został od razu zamknięty , to właśnie też był temat tylko o Fernando Alonso ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować