Zaloguj się, aby obserwować  
Harrolfo

Czy możliwe jest odpalenie gier komputerowych na Xboxie 360? Xbox360 x360 gry pc

17 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 17:54, HiSin napisał:

można jeżeli wgrasz sobie windowsa
ale to wiąże się z utratą gwarancji.


I w jakim celu wprowadzasz innego juzera w błąd?
Po co piszesz tak niestworzone głupoty? Bawi Cię to? Epen Ci rośnie?


avatar

rudolfo: nie, nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:33, rudolfo napisał:

Jak w temacie. Jest to możliwe?

Nie. PC a X0 to zupełnie inne architektury jeśli chodzi o gry, może są podobne, ale jednak gry ci na nim nie pójdą, przykładem mogą byc gry z PS2, niby stare gry z małymi wymaganiami ale jednak tną cię nawet na najlepszych konfiguracjach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 17:39, Mateusz9214 napisał:

> Jak w temacie. Jest to możliwe?
Nie. PC a X0 to zupełnie inne architektury jeśli chodzi o gry, może są podobne, ale jednak
gry ci na nim nie pójdą, przykładem mogą byc gry z PS2, niby stare gry z małymi wymaganiami
ale jednak tną cię nawet na najlepszych konfiguracjach/


nie koniecznie:P Nie każda gra nadaje sie do emulowania, znaczy bios musi obsługiwać daną gre:) Znam osoby które grają gry na PS2 na PC bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:33, rudolfo napisał:

Jak w temacie. Jest to możliwe?

Teoretycznie jest możliwe bo konsola to po prostu komputer. Jeżeli procesor jest typu x86, to byłoby to bardziej realne. W praktyce jest to pomysł piekielnie trudny i kompletnie nieopłacalny, a także byłoby to strasznie powolne. I nie z powodu ewentualnej słabszej mocy przetwarzania, lecz z powodu kosztów napisania sterowników, które w większości emulowałyby urządzenia w konsoli nieobecne lub obecne inaczej. :)
Ponadto część gier nie uruchomiłaby się w ogóle ponieważ gry PC zazwyczaj potrzebują o wiele więcej pamięci do działania, a można takową emulować - tyle, że nie na DVD tylko do odczytu. Konsola musiałaby mieć minimum twardy dysk o wielkości uzupełniającej brakującą pamięć RAM i pamięć do działania systemu takiego jak XP.
Dlatego realnie jest to nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:00, Rumcajs52 napisał:

Ja jeszcze dodam że z tego co mi wiadomo to emulatory są nie legalne :P



Jeśli jesteś na tyle mądry,żeby oryginała swojego emulować to jest legalne bo zapłaciłeś grę i korzystasz z niej jak chcesz(nie mówię o łamaniu praw autorskich itp).Chyba że o czymś nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co po emulatorach skoro układ klawiszy w graniu będzie bez sensu sam próbowałem tego z tekkenem 3 z psx i wyszło że przyciski miałem rozrzucone po całej klawie podobnie z xboxem i grą halo nie dało się używać myszki ;/
Krótko mówiąc wybierz PC lub Konsola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:04, geralt z rivii7 napisał:

Co po emulatorach skoro układ klawiszy w graniu będzie bez sensu sam próbowałem tego
z tekkenem 3 z psx i wyszło że przyciski miałem rozrzucone po całej klawie podobnie z
xboxem i grą halo nie dało się używać myszki ;/
Krótko mówiąc wybierz PC lub Konsola :)


Ok, ok, spox. Jak pisałem - temat do zamknięcia. Nie wiedziałem, że aż tyle odpowiedzi będzie, zwłaszcza dziękuję Olamagato. Proszę, nie piszcie już tu, temat jest do zamknięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:04, mateuszencja napisał:

> Ja jeszcze dodam że z tego co mi wiadomo to emulatory są nie legalne :P


Jeśli jesteś na tyle mądry,żeby oryginała swojego emulować to jest legalne bo zapłaciłeś
grę i korzystasz z niej jak chcesz(nie mówię o łamaniu praw autorskich itp).Chyba że
o czymś nie wiem

Sam emulator jest legalny, ale o ile mnie pamięć nei myli to BIOS do niego niekoniecznie I z tego co pamiętam na polskich portalach emu były swego czasu same emulatory i informacja o tym, że biosu szukajcie sobie sami, gdyż Sony (chodzi o ePSXe) nie udostępnia Biosu.
Chyba, że teraz coś się zmieniło i można znaleźć w pełni legalne BIOSy do emulatorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować