Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak przetrwać na powierzchni? Vault-tec radzi!

30 postów w tym temacie

Co prawda to tylko materiał promocyjny, ale za to jak wykonany. Klimatyczny, interesujący, pomysłowy. Widać, że chłopaki z Bethesdy się starają. Do tego trzeba przyznać, że nie tylko ulotki mają dobre. Sama gra na trailerach i gameplay'ach również prezentuje się znakomicie. Coś mi mówi, że te złe przepowiednie i twierdzenia, iż mamy do czynienia z postnuklearnym Oblivionem są całkowicie niezgodne z prawdą, zaś gra okaże się genialnym RPG-iem i godnym kontynuatorem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:35, Daerdin napisał:

Renor, popraw link do eBay''a ;)


Sam link poprawiłem, ale kurde i tak dodaje się "gram.pl" na początku... Jak "się nie naprawi", to skasujcie sobie po prostu początek w przeglądarce.

Albo inaczej, macie też tu:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=260281239304&Category=11988

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:42, Mr Black napisał:

Coś mi mówi, że te złe przepowiednie i twierdzenia, iż mamy do czynienia
z postnuklearnym Oblivionem są całkowicie niezgodne z prawdą

Szkoda, ze sami tworcy FO3 tak go nazywaja. Ale to nic, to nic. Wiecie dzieci co jest blogoslawienstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno klimatyczne. Bethesda się stara, żeby wyszło dobrze i nowy Fallout się przyjął wśród nowego pokolenia graczy. Taki poradnik to świetna rzecz, a po prezentacji kilku filmów z gameplayem nabrałem jeszcze większej ochoty na tę grę. Pytanie tylko czy mi ruszy, dlatego wstrzymuję się z decyzją kupna do czasu aż wyjdzie kilka recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, mam mieszane uczucia... Tak jak nie lubię Bethesdy za spartolenie Fallouta, tak uwielbiam ich materiały promocyjne odnośnie gry... Sam już nie wiem... Ale za taki poradnik dałbym dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliwion pod względem rozgrywki może się podobać lub nie.
Ale jak by nie było Bethesda stworzyła cudowny świat pełen detali i klimatu.
Dlatego myślę, że Fallout 3 im wyjdzie.
Nie będzie to co prawda oldskulowy rzut izometryczny tylko 3D które większości kojarzy się z herezją.
Ale po pierwsze należy się cieszyć że F3 wychodzi a nie przepadł wraz z poprzednimi twórcami nie wiadomo gdzie.
A po drugie nawet jak Bethesda zbytnio odejdzie od głównych założeń oryginału to niech mi ktoś powie, jaka istniejąca (lub zapowiadana) gra oferuje taki śliczny postnuklearny świat jak właśnie Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten koles sprzedaje to nielegalnie to 1
2 to polowtych na ktorych liczy beth ze to kupi to sieprzejedzie jak no po masle - mogli zostawic stary sytem kamery itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować