Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przespane, ominięte, podsumowane

11 postów w tym temacie

Wszystko ładnie piękne ale wyników konkursu na nazwę sklepu nie ma:/

Na temat: ten tryb "pr0n" w IE pewnie służy do automatycznego ściągania filmów o lekkim zabarwieniu erotyczny, ja ja das ich :P
Reszta tylko dobra, jednak ciągle nie znalazłem motywacji do zakupu konsoli vide następny Xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gog.com to chyba specjalizuje się w starszych, niedostępnych grach, nie zaznaczyli co będzie sprzedawane w tym sklepie do którego trzeba było wymyślić nazwę.. No i mogliby chociaż poinformować o sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień jak tydzień, super. Bardzo fajne obraski i miło zaskakujące informacje. Szkoda że to koniec wakacji nie bende miał czasu wszystkiego czytać. Bende nadrabiał w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 19:02, Blade Lord napisał:

Tydzień jak tydzień, super. Bardzo fajne obraski i miło zaskakujące informacje. Szkoda
że to koniec wakacji nie bende miał czasu wszystkiego czytać. Bende nadrabiał w weekendy.


I bardzo dobrze dla Ciebie, że to już koniec wakacji. Pójdziesz do szkoły to Cię może nauczą ortografii. Chociaż patrząc na posty połowy użytkowników tego forum to nie wiem czy ktoś w szkolnictwie przejmuje się w ogóle poprawnością pisowni poslkiej. Jakoś w zbiorową dyslekskję czy dysortografię nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny weekend, kolejny tydzień...

Przespaliście i ominęliście "tydzień z PS3". Najwyraźniej gram.pl to serwis nieobiektywny...

Trudno, zawsze są serwisy angielskojęzyczne, z których gram korzysta >.>

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie przespaliście czasem, żeby dać wyniki z konkursu na nazwę nowego sklepu w którym do wygrania był xbox 360? Chyba, że żadna nazwa was nie zainteresowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować