Zaloguj się, aby obserwować  
PonuryZniwiarz1

Czy ktoś gra jeszcze w gta 1?

20 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 13:35, Sheloi napisał:

> Gracie jeszcze w gta 1?
Jakbyś nie mógł wypowiedzieć się w tym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1928&u=101
Następnym razem używaj wyszukiwarki bo zakładanie takich tematów tylko zaśmieca
forum.

Nie tak ostro wystarczy powiedzieć!! On jest nowy i tego nie wie!!
Ale masz racje nie wolno tworzyć dubli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:30, PonuryŻniwiarz napisał:

Gracie jeszcze w gta 1?

Nie bierz sobie aż tak do serca, że żeby zdobyć wyższy status trzeba się udzielać. Spamowisko nic Ci nie da, niestety, a nawet może doprowadzić do degrada (Obniżenia statusu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:35, Sheloi napisał:

Jakbyś nie mógł wypowiedzieć się w tym wątku:


Tamten wątek jest o serii. Tutaj kolega pyta o konkretną grę.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:37, Młody miro napisał:

Nie tak ostro wystarczy powiedzieć!! On jest nowy i tego nie wie!!
Ale masz racje nie wolno tworzyć dubli!!


Od zwracania uwagi Użytkownikom są moderatorzy. To nie jest Twoja rola. następnym razem nie skończy się na upomnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:40, Yutima napisał:

Nie bierz sobie aż tak do serca, że żeby zdobyć wyższy status trzeba się udzielać. Spamowisko nic Ci nie da, niestety, a nawet może doprowadzić do degrada (Obniżenia statusu)


To nie jest wątek o statusach. Zatem Twój post to spam. Spamu nie lubimy.
Ergo - pisz na temat, albo nie dodawaj posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:30, PonuryŻniwiarz napisał:

Gracie jeszcze w gta 1?

Nie wiem czemu w to grają jeszcze ludzie! Wielka gra to nie była, choć przyznam ze grałem!
Walgierz:Spójrz że to nie ja tu upominałem a Sheloi go pouczał ja mu powiedziałem że jest po prostu nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:04, Młody miro napisał:

> Gracie jeszcze w gta 1?
Nie wiem czemu w to grają jeszcze ludzie! Wielka gra to nie była, choć przyznam ze grałem!
Walgierz:Spójrz że to nie ja tu upominałem a Sheloi go pouczał ja mu powiedziałem że
jest po prostu nowy!

Bo to dość grywalna gierka? Szczególnie po sieci, jeśli nie ma się zbyt dobrego kompa. A co do waszego konfliktu: według mnie Sheloi nie zachowywał się jakoś ostro, po prostu powiedział (napisał)... A PonuryŻniwiarz jest nowy, ale chyba można mu zwrócić uwagę, że spamuje. Przyznam też, że zastanawiałem się czy to nie jest kolejny prowokator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:10, kitek0101 napisał:

> > Gracie jeszcze w gta 1?
> Nie wiem czemu w to grają jeszcze ludzie! Wielka gra to nie była, choć przyznam
ze grałem!
> Walgierz:Spójrz że to nie ja tu upominałem a Sheloi go pouczał ja mu powiedziałem
że
> jest po prostu nowy!
Bo to dość grywalna gierka? Szczególnie po sieci, jeśli nie ma się zbyt dobrego kompa.
A co do waszego konfliktu: według mnie Sheloi nie zachowywał się jakoś ostro, po prostu
powiedział (napisał)... A PonuryŻniwiarz jest nowy, ale chyba można mu zwrócić uwagę,
że spamuje. Przyznam też, że zastanawiałem się czy to nie jest kolejny prowokator.

To akurat nie jest nowy prowokator , po prostu chce się wypowiedzieć na dany temat a jak widzisz moderator uznał , że nie jest to spamerski temat , ponieważ go nie zamknął . A Gta 1 to naprawdę fajna gra , według mnie bardzo grywalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:04, Młody miro napisał:

> Gracie jeszcze w gta 1?
Nie wiem czemu w to grają jeszcze ludzie! Wielka gra to nie była, choć przyznam ze grałem!

Nie grałem bynajmniej skoro teraz mamy już GTA IV to jednak gra musiała być kultowa,bo niby kto chciał by ją kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:12, heaton 1992 bdg napisał:

> > > Gracie jeszcze w gta 1?
> > Nie wiem czemu w to grają jeszcze ludzie! Wielka gra to nie była, choć przyznam

> ze grałem!
> > Walgierz:Spójrz że to nie ja tu upominałem a Sheloi go pouczał ja mu powiedziałem

> że
> > jest po prostu nowy!
> Bo to dość grywalna gierka? Szczególnie po sieci, jeśli nie ma się zbyt dobrego
kompa.
> A co do waszego konfliktu: według mnie Sheloi nie zachowywał się jakoś ostro, po
prostu
> powiedział (napisał)... A PonuryŻniwiarz jest nowy, ale chyba można mu zwrócić uwagę,

> że spamuje. Przyznam też, że zastanawiałem się czy to nie jest kolejny prowokator.

To akurat nie jest nowy prowokator , po prostu chce się wypowiedzieć na dany temat a
jak widzisz moderator uznał , że nie jest to spamerski temat , ponieważ go nie zamknął
. A Gta 1 to naprawdę fajna gra , według mnie bardzo grywalna :)

No może, ale to nie jego pierwszy temat dzisiaj... Zreszta co powiesz o jego nicku - PonuryŻniwiarz? A znasz może gramowicza: Ponury Żniwiarz? Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten to Ponury rzniwarz tak ma w nicu. Co do gta kiedyś to było dobre ale już nie! Co do tego sporu wcześniej to nowego takie coś może odrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:16, kitek0101 napisał:

> > > > Gracie jeszcze w gta 1?
> > > Nie wiem czemu w to grają jeszcze ludzie! Wielka gra to nie była, choć
przyznam
>
> > ze grałem!
> > > Walgierz:Spójrz że to nie ja tu upominałem a Sheloi go pouczał ja mu powiedziałem

>
> > że
> > > jest po prostu nowy!
> > Bo to dość grywalna gierka? Szczególnie po sieci, jeśli nie ma się zbyt dobrego

> kompa.
> > A co do waszego konfliktu: według mnie Sheloi nie zachowywał się jakoś ostro,
po
> prostu
> > powiedział (napisał)... A PonuryŻniwiarz jest nowy, ale chyba można mu zwrócić
uwagę,
>
> > że spamuje. Przyznam też, że zastanawiałem się czy to nie jest kolejny prowokator.

>
> To akurat nie jest nowy prowokator , po prostu chce się wypowiedzieć na dany temat
a
> jak widzisz moderator uznał , że nie jest to spamerski temat , ponieważ go nie zamknął

> . A Gta 1 to naprawdę fajna gra , według mnie bardzo grywalna :)
>
No może, ale to nie jego pierwszy temat dzisiaj... Zreszta co powiesz o jego nicku -
PonuryŻniwiarz? A znasz może gramowicza: Ponury Żniwiarz? Przypadek?

Ja tam nie wiem czy przypadek , ale nie wygląda mi na prowokatora , nie odkopuje starych tematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:21, Młody miro napisał:

Tamten to Ponury rzniwarz tak ma w nicu. Co do gta kiedyś to było dobre ale już nie!
Co do tego sporu wcześniej to nowego takie coś może odrzucić!

Ponury Żniwiarz - w "znajdź osobę", w gramsajtach po wpisaniu "ponury" wyskoczyło to, a nie Ponury rzniwiarz... No fakt, nowego coś takiego może odrzucić, ale nie jak zakłada trzeci z kolei temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:21, heaton 1992 bdg napisał:

Ja tam nie wiem czy przypadek , ale nie wygląda mi na prowokatora , nie odkopuje starych
tematów :D

Nie można nazwać kogoś, kto odkopuje stare tematy prowokatorem. Wypowiadanie się w tematach nazwijmy to zapomnianych jest jak najbardziej właściwe bo jest to dowodem przestrzegania porządku na forum. Prowokatorem można nazwać kogoś, kto pisze posty w stylu: "nie podoba mi się to ponieważ to jest głupie itd. a wszyscy, którym to się podoba są także głupi" - to tylko przykład i nie odnoszę się do żadnego z gramowiczów.

PS. Tnij posty. I ode mnie EOT w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:37, PonuryŻniwiarz napisał:

SORY NIE WIEDZIAŁEM ŻE JEST JUŻ TAKI TEMAT

No o ile się nie mylę to nie ma. :)
>Nie jestem prowokatorem
Byłoby dobrze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować