Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – dzień 1

36 postów w tym temacie

gram.pl

Już za kilka dni premiera nowego Stalkera. Z tej okazji specjalnie dla was zdobyliśmy jeszcze ciepłe i lekko świecące w ciemności PDA przywiezione prosto z Zony. Dziś prezentujemy pierwszą część odzyskanych z niego informacji. Zapraszamy.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – dzień 1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe. szczególnie milo sie czyta kawałki Pietii Kulasa, widac, ze rozni sie bardzo od tego detektywa, ktory wszedl do Zony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To opowiadanie jest super! "Pogadaliśmy może ze dwie minuty, kiedy wokół rozpętało się piekło. Jacyś goście w skórzanych kurtkach i spodniach Adidasa zaatakowali posterunek, mając znaczną przewagę liczebną" hehe to było super;)
PS: W SoC SEVA to mój ulubiony kombinezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA GRA TO BĘDZIE JESZCZE WIĘKSZYM HITEM NIŻ JEDYNKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mogę sie jej doczekać , zapowiada sie jeszcze lepiej niż Cień Czarnobyla .
Wracając do tekstu świetnie napisane , bardzo ciekawe i nie mogę sie doczekać jutra !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst jest bardzo długi, ale za to świetnie napisany. Gratuluję jego autorowi, że mimo zapełnienia 3 stron, nie nudził ani przez chwilę (przynajmniej mnie ;P). Czekam na kolejne teksty o Czystym Niebie :) Jutro przeczytam reckę w CDA i chyba zamówię tę grę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem solidne i klimatyczne opowiadanie. Gratsy dla autora. Kto jeszcze nie wie do końca jaki jest Stalker to powinien teraz sobie wyobrazić, że właśnie taki jak opisany w tym tekście. Naprawdę doskonały pomysł na grę (nawet jeśli programiści kulawi w swoim fachu i dzieło i przy każdej odsłonie coraz bardziej ich przerasta, jeśli idzie o wykonanie).

Nic tylko brać kasę i lecieć do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ten tekst jest bardzo fajny. Pierwszy, który naprawdę przypadł mi do gustu. Pewnie dzięki temu, że bardzo dobrze oddaje klimat S.T.A.L.K.E.R.''a. Oby było więcej takich materiałów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"albo wychodzi z tego pancerny kondom, w którym kroku nie zrobisz." heh, bardzo fajny tekst. Nie mogę się doczekać na nowego Stalkera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre i klimatyczne opowiadanie. Ciekawie zapowiada się jego całość ;]
A "Piknik na skraju drogi" polecam naprawdę, porządna książka dla miłośników STALKERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst bardzo dobry. Odnośnie nowego STALKERA podobno ma masę błędów, nasi wschodni bracia poszukiwacze artefaktów są nieźle podirytowani, co nie zmienia faktu, że gra jest świetna. Wymagających i klimatycznych shooterów jak na lekarstwo. Kusi mnie bardzo zakup kolekcjonerki rosyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4dni po premierze a ja dalej nie mam Stalkera ale jak dozbieram te kilka zlotych lece do empiku czy cos kolo tego i wychodzez bananem na gebie i Stlakerkiem w torbie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 13:44, Mex12 napisał:

4dni po premierze a ja dalej nie mam Stalkera ale jak dozbieram te kilka zlotych lece
do empiku czy cos kolo tego i wychodzez bananem na gebie i Stlakerkiem w torbie.!

Nie spiesz się. W Polsce premiery jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 13:44, Mex12 napisał:

4dni po premierze a ja dalej nie mam Stalkera ale jak dozbieram te kilka zlotych lece
do empiku czy cos kolo tego i wychodzez bananem na gebie i Stlakerkiem w torbie.!

Może dlatego że premiera jest w Polsce dopiero 5 września ?
A...niech zgadnę , nie słyszałeś o jej przeniesieniu z 29 sierpnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować