Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tiger Woods masowo wynoszony ze sklepów

14 postów w tym temacie

Grrr przeraża mnie to xD
W żadną z tych gier nie zagram. Ba ! połowy nawet nie znam xD


W co ci ludzie grają >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz przeczytałem jako "TIGER WOODS MASOWO WYCOFYWANY ZE SKLEPÓW" i taki news faktycznie oraz zasłużenie wzbudziłby moją uwagę. Niestety news ten okazał się kolejną guzik mnie interesującą nowinką z Wielkiej Brytanii, w której przecież nie mieszkam i nie kupuje tam gier, a co więcej nie od dziś wiadomo, że rankingi kupowanych gier często nijak się mają do rzeczywistości (słyszeliście o organizacji, która to wszystko zlicza, a której wydawcy muszą płacić?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 11:10, k13 napisał:

Grrr przeraża mnie to xD
W żadną z tych gier nie zagram. Ba ! połowy nawet nie znam xD


W co ci ludzie grają >.<


Tez bym w to nie gral.Gralem to u kolegi na xbox 360 bardzo glupie to jest.Oczywiście mi chodzi o Tiger Woods PGA Tour 09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 13:29, PonuryŻniwiarz napisał:

> Grrr przeraża mnie to xD
> W żadną z tych gier nie zagram. Ba ! połowy nawet nie znam xD
>
>
> W co ci ludzie grają >.<

Tez bym w to nie gral.Gralem to u kolegi na xbox 360 bardzo glupie to jest.Oczywiście
mi chodzi o Tiger Woods PGA Tour 09


O to chodzi że większa część gier to gry tasiemco-sportowe i hybrydy Mario ( których jest chyba więcej niż dodatków do Sims''ów >.< ). Jedyna gra która by mnie zainteresowała z tej listy to Too Human, ale w to i tak nie pogram bo nie mam w planach kupowania konsoli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, u nas ta gra prawie w ogóle nie będzie popularna, a tam bije rekordy sprzedaży ;-)

W Wielkiej Brytanii to zawsze produkcje tego typu, czyli multiplatformowe rozchodzą się w dużych ilościach. W sumie się nie dziwię, akurat ten sport na Wyspach jest dość popularny. Duża ilość pól golfowych, no i duża ilość graczy, co za tym idzie. Reszta rankingu była podobna jak w ubiegłym tygodniu. Mario Kart Wii oraz Wii Fit od kilku miesięcy utrzymują się na liście i nie zanosi się, aby wypadły one z tego notowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista wygląda śmiesznie. :p Widać że kupują tam gry, nie wiedząc nic o temacie gier, albo preferują produkcje "dla rodziny".
Choć w golfa pograłbym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak wielka popularność gry Tiger Woods PGA Tour 09 chyba musiała zaskoczyć nie tylko graczy , ale też same EA Games. Ta gra nie wydaje się jakąś rewelacją w porównaniu z poprzednimi grami z tej serii. Natomiast Mario Kart Wii już od jakiegoś czasu , twardo trzyma się na bardzo wysokiej pozycji , widać że ma w sobie ''''to coś''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować