Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania Mirror's Edge wywołują uśmiech na twarzach dzieci i leczą raka

112 postów w tym temacie

wiesz Zaitsev,niektórzy alergicznie reagują na samo słowo rak.Od dziś twoja ksywa kojarzy mi się z nim właśnie i tak samo alergicznie reaguje na ciebie,DUPKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wogóle nie czają czarnego humoru .Ludzie ,trochę dystansu .Może po prostu nie rozumiecie ironii ? Lepiej zbesztać Zaitseva ,bo zażartował z raka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:02, EmperorKaligula napisał:


jacy to wy wszyscy przewrazliwieni... szkoda gadac.


a ty znieczulica kompletna... "szkoda gadac" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, tolerancja człowieka ma swoje granice, ale tym razem naprawdę ostro przegiąłeś z tym ''jakże wytwornym'' żartem.

Co do wymagań sprzętowych - są one podejrzanie niskie. Moja karta graficzna niestety nie wyrabia z najnowszymi tytułami, więc czas na mały upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:04, jackass napisał:

Niektórzy wogóle nie czają czarnego humoru .Ludzie ,trochę dystansu .Może po prostu nie
rozumiecie ironii ? Lepiej zbesztać Zaitseva ,bo zażartował z raka ^^


Forum leczy kompleksy internetowe! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, nie kazdy musi miec wyczucie i rozumiec co to znaczy dobry dowcip. Mr. Zaitsev jest tego przykladem co widac po jego roznych recenzjach. Z jego tworczego umyslu wyszly juz takie perelki jak tytul o orgazmie ksiegowych, teraz tylko w pelni potwierdzil swoja klase.

Co do wymagan, zwroccie uwage ze to sa minimalne wymagania, na takim sprzecie gra ruszy ale nic poza tym, nie wiadomo jak bedzie z wydajnoscia, a ta przeciez moze byc mocno kulawa. Dziwi mnie tez ten 1GB w przypadku visty.

P.S.
Mr. Z. jak tam teraz ksiegowi? Dalej orgazm skoro akcje funcomu stoja najgorzej od 5 lat a servery swieca pustkami? Ciekawe ile tez szampana z tej okazji wypili ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalny człowiek... Jak dla mnie to miał być żart, i jest nim, ale kiepskim :) Zaitsev raczej nie potrafi tworzyć niezłych kawałów ;) A wymagania rzeczywiście, jak na erę Gothiców 3, Crysisów itp. jest malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev ty jestes jakis [M].... Pisząc o grach pisz o nich. "(..)leczą raka"..ciekawe czy tak byś pisał jakby to Ciebie dotyczyło albo kogoś bliskiego. Brak słów...Szukasz taniej sensacji jak FAKT czy co?

Epic Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... jak widzę rak to takie tabu jest. Żart może nie tyle niesmaczny, co niezbyt zabawny i wypowiedziany w społeczeństwie z klapkami na oczach. Pewnie i ja zostanę zbesztany, dlatego cichaczem usuwam się w cień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować