Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minimalne wymagania Mirror's Edge wywołują uśmiech na twarzach dzieci i leczą raka

112 postów w tym temacie

Żarcik mało śmieszny bo nie udany, a większość komentarzy żałosnych, sam nie wiem co gorsze... Chociaż kawał nawet wzbudził mały wredny uśmieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:16, Harvenar napisał:

Haha, a według mnie przedni żart. Urażeni mogli zostać tylko ludzie wiekiem 70+, i spędzający
większość życia w kościele.


dokladnie juz mialem cos o kosciele pisac, ale juz kiedys dostalem degrada za "obraze uczuc religijnych" wiec sobie darowalem.

az strach myslec co by sie stalo jakby w tytule newsa bylo przeklenstwo... czesc uzytkownikow pewnie by usunela konta na znak prostetu... szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania faktycznie bardzo małe... ale to są minimalne, i wolę nie wiedzieć jak gra by na nich wyglądała.

Co do żartu... nieudany, bo nieśmieszny, ale nie widzę jakiegoś powodu, by robić nagonkę na newsmana. Na paczkach papierosów też zdarzają się durne napisy ostrzegawcze, i nikt nie robi z tego awantury.
Przy czym Zaitsev faktycznie często przywołuję chorobę raka przy newsach o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:16, Harvenar napisał:

Haha, a według mnie przedni żart. Urażeni mogli zostać tylko ludzie wiekiem 70+, i spędzający
większość życia w kościele.

Albo ci, którym ktoś z rodziny zmarł na raka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typujemy ile jeszcze postów przeczytamy o tym, że Zaitsev to debil, idiota, ignorant itd.? Fakt, przesadził, ale w sumie w czym? Przecież nie nabił się bezpośrednio z chorych na raka. To było porównanie (może i niezbyt trafne), że firma dokonała cudu, dając takie wymagania a jak wiemy, niektórych wyleczonych z raka możemy zaliczyć do "Obdarzonych łaską Bożą". Nie mniej jednak, żart nie był ani śmieszny ani specjalnie wyszukany aczkolwiek przypuszczam, że 2/3 wypowiadających się w tym topicu nieraz zasadziło głupszy tekst... Nie bronię pana Z. ale jak widzę, że prawie każdy post to jednozdaniowa wypowiedź typu "Jesteś debilem zaistev" no to trochę to się mija z celem. Jak chcecie mu coś uświadomić to lepiej chyba wytłumaczyć na spokojnie, nie?

A co do uczuć religijnych, Żałosnym jest fakt, że większość ateistów (tych madafaka co nie chodzą do kościoła bo tam jest żaaaal1111!111) uważa ludzi wierzących za babcie 70+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emperor nie ale do smiechu to tam nic nie bylo .Ciekaw jestem czy Ci ktorzy tak wychwalaja "poczucie humoru" zaitseva robiliby tak samo gdy ich dotknela taka choroba.Pewnie byscie sie tym newsem leczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na raka były łzy Chucka do czego pewnie Zaitsev sie odniósł w jakże zaowalowany sposób. Żart jak żart (nie smieje sie,ale nie godzi też w moje uczucia), można się jednynie przyczepić do serwowania takowych perełek na forum publicznym.

Co do wymagań: znośne, szczególnie na tle wymagań innych obecnie wydawanych tytułów (do Farcry2 to pewnie bede musiał zmodernizować zmodernizowany komputer).

P.S. mam nadzieje ze mnie forumowicze nie ukamieniujecie za przywołanie innego niepolitycznego żartu. Nie było moim celem obrażanie tym sposobem czyichkolwiek uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co w takim razie mamy siedzieć i płakać? Przecież ci chorzy żyją i funkcjonują normalnie. Podobnie jak z ludźmi czarnymi nie wolo się z nich śmiać bo to rasizm, a jak przechodzi obok ciebie a ty nic tez ignorancja i rasizm. A poza tym jedni luba inny rodzaj humoru i inni jeszcze inny. Rozumiem ze to mogło wywołać u niektórych wzburzenie ale obrazu debil>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania naprawdę przyzwoite. Ale tego można się było spodziewać po multiplatformowym tytule. Zresztą od dłuższego już czasu wymagania sprzętowe większości gier utrzymują się na tym samym - dosyć niskim - poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:24, 75sebek napisał:

emperor nie ale do smiechu to tam nic nie bylo .Ciekaw jestem czy Ci ktorzy tak wychwalaja
"poczucie humoru" zaitseva robiliby tak samo gdy ich dotknela taka choroba.Pewnie byscie
sie tym newsem leczyli?


mnie nie dotknela, ale zabrala pare osob z mojej rodziny i nie widze zadnego zwiazku pomiedzy tytulem newsa a choroba w mojej rodzinie. Jedyne co sie rzuca w oczy to glupota w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować