Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy Funcom i CD Projekt ujawniają wysokośćopłaty abonamentowej za dostęp do gry Age of Conan w Polsce!

15 postów w tym temacie

"Tym samym gracze otrzymają atrakcyjny, najtańszy spośród innych gier MMO abonament w Polsce!"
Najtańszy jest Guild Wars ^^
Choć należy się pochwała Funcom i CDP, gdyż abonent jest rzeczywiście niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - poczekam az etap testów ta gra bedzie miala za sobą, skończą sie narzekania na forum AoCa i na forum gildii w której grałem w tą grę ( wer. angielska ) - wtedy kupię. Gorzej że co miesiac kilkanaście osób przestaje grać w tą grę. Ludzie są coraz bardziej wkurzeni i raczej juz nie wierzą w zapewninia producenta. No bo ile razy mozna dać sie nabrać ? Na dzień dzisiejszy ta gra powinna być darmowa lub ostatecznie opłacana symbolicznie.

Będzie w grze to wszystko o czym czytaliśmy w kwietniu - maju tego roku - wtedy ta cena i polska wersja gry na polskich serwerach będzie wielkim wydarzeniem w swiatku MMO. Na razie, sorry ale wszystkie starania i cała olbrzymia praca włożona przez CDP idzie w gwizdek. Funcom musi sie w końcu wziąść do roboty i połatać tą grę tak aby powstał produkt finalny. Niech przestaną poprawiać mimkę twarzy lub końcówki uszu a wezmą sie za to czego w tej grze pomimo deklaracji i wielokrotnych obietnic jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jeżu kolczasty, muszę trzymać się jak najdalej od tego, bo taki abonament jest już kuszący, a słyszałem, że sam świat dzięki jego plastyczności i oprawie graficznej może być dla WoW sporym zagrożeniem.
od MMO stronię bo boję się zatracić bez reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:35, PavelZ napisał:

Funcom musi sie w końcu wziąść do roboty i połatać tą grę tak aby powstał produkt
finalny. Niech przestaną poprawiać mimkę twarzy lub końcówki uszu a wezmą sie za to czego
w tej grze pomimo deklaracji i wielokrotnych obietnic jeszcze nie ma.


Słyszałeś na planach po GC? Dołożenie endgame''u, nowa dzielnica z questlinem fabularnym, zmieniony system lootów, poprawione i nowe instancje etc? Ciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 zł... no, no, no, jak na abonament za grę MMO to naprawdę mało. Gratulacje dla negocjatorów z CD Projektu. W końcu jakiś sukces w naszej polityce zagranicznej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś na planach po GC? Dołożenie endgame''u, nowa dzielnica z questlinem fabularnym,

Dnia 02.09.2008 o 14:50, Jay Z napisał:

zmieniony system lootów, poprawione i nowe instancje etc? Ciekawie to wygląda.


Taaaa, o tym slyszelismy juz w lipcu nawet. Daj spokoj, obietnice a rzeczywistosc w przypadku funcomu to dwie rozne rzeczy.

@Anim - może być dla WoW sporym zagrożeniem.

Jasne, jak Blizz nagle wylaczy wszystkie servery WoWa, a i wtedy mialbym watpliwosci, sa inne MMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Jay Z

w planach to Funcom jest genialny - gorzej z realizacją
słyszałeś o systemie PVP przed premierą gry w maju ?
nadal go nie ma...
można wymieniac do upadłego to co miało być... lub to co nam obiecywana w czerwcu, że w lipcu juz na 100% będzie, że właśnie kończą...

Sorry przekonam sie jak zobaczę - kredyt zaufania dla Funcomu wyczerpał się już jakis czas temu
boję sie, ze jak wróce do tej gry - bo wrócę i kupie polskiego klienta gry, nadla wierzę , ze w końcu ją skończą to w mojej gildi z prawie 150 osób nie zostanie juz nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze ze WoW nie spolszczaja i nie zmniejszaja abonamentu.. chwala bogom!
dzieki temu unikniemy fali malolatow i fanow tibii, ktorzy by zasmiecali serwery. wiadomo, ze jest w alliance pelno pajacow 11 letnich i w Hordzie tez sie zdarza, ale przez to ze abonament jest jaki jest to nie ma burdelu jaki sie zrobi w aoc, ktory MOIM ZDANIEM (tak, z capsem, zeby zaden debil nie doczepial sie o nie wiadomo co) SUX - zero klimatu, nudny i pusty swiat, grafika ladna i pasuje ale ogolnie spac sie chce. pomijam bledy i to ze to jest pre alpha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tanszy dajcie abonament, wtedy wogole 11latki nie beda zasmiecaly WoWa. Widzialem AoC i przyznam grafika jest super ale co mi po grafice jak 0 grywalnosci ? Wole miec grywalnosc z srednia grafika bo mam wiecej frajdy. Rowniez nie jestem fanem spolszczania jakiejkolwiek gry, lubie gry po angielsku, jak ktos nie zna angielskiego niech gra w gry po angielsku i sie nauczy, w ten sposob wiele ludzi sie nauczylo jezyka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ bonzai10

Wiesz grywalność to tak jak smak - rzecz gustu - praktycznie wszyscy w mojej gildii AOc są starymi WoW''owcami. Starymi ze względu na staż gry i wiek dzieciaci, żonaci najczęściej mający etap nauki juz za sobą. Jakoś AoC wg. nas ma niesamowity potencjał, daje mnóstwo frajdy, zadowolenia i ma klimat. Tylko co z tego skoro jest nie skończony. M.in dlatego duża część z nas wróciła do WoW''a i czeka na prawdziwą premierę gry - gry, nie beta-testu.

Po prostu o gustach sie nie dyskutuje i tyle...

Co do dzieci - cóż w WoW spotykam ich zdecydowanie więcej niż w AoC. A gram w WoWa praktycznie od premiery. Choc może w AoC na pure serwerach PVP dzieciarnia rzeczywiście dominuje. Nie wiem grałem na normal i RP-pvp. No i abo w AoC jak do tej pory był wyższy niż w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

theptrk i tu jestes w bledzie nie jestem malolatem a wow nie zagram z tych powodow ktore wymielies nie jest spolszczony i nie ma obnizonego abonamentu.Dzieci o ktorych mowisz i tak kase dostana od rodzicow wiec czy to 30 czy 50 zlotych dla nich bez roznicy.ja musze zarobic te pieniadze wiec piec razy sie zastanowie czy warto.Takze wow tracvi w ten sposob nie dzieci z tibi ale doroslych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:50, Jay Z napisał:

> Funcom musi sie w końcu wziąść do roboty i połatać tą grę tak aby powstał produkt

> finalny. Niech przestaną poprawiać mimkę twarzy lub końcówki uszu a wezmą sie za
to czego
> w tej grze pomimo deklaracji i wielokrotnych obietnic jeszcze nie ma.

Słyszałeś na planach po GC? Dołożenie endgame''u, nowa dzielnica z questlinem fabularnym,
zmieniony system lootów, poprawione i nowe instancje etc? Ciekawie to wygląda.


No i nie zapominajmy o zmienionym systemie PvP. Premiera wg Funcom już w lipcu 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować