Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abonament do Age of Conan wreszcie znany!

122 postów w tym temacie

Nawet tak niski abonament nie przekona mnie do AoCa.
Szkoda, że pierwszy MMO w którym Polacy mogą płacić niższy abonament to Age of Bug...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jednak jest w tym jakiś haczyk. Abonament 30 zł, to faktycznie niska cena, ale podejrzewam że za nią będą dostępne tylko polskie serwery. Jak ktoś będzie chciał grać na zagranicznych (np.USA, Anglia, Niemcy,) to będzie musiał płacić normalną stawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa dobra, ale mógłbym u siebie co najwyżej odpalić intro AoC :D. Mam nadzieję że to nie jest jednorazowa inicjatywa.

Dobra robota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakie 2 razy taniej niz w innych krajach ?
Z 15 euro to wychodzi z 50 zeta , a taki przykladowy Warhammer bedzie kosztowal zdaje sie 13 czyli ok 40 zeta na miesiac.

Haslo reklamowe : abonament AoC tylko 30 PLN dzieci Tibii gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc szczerze gratuluję takiego osiągnięcia jak obniżenie abonamentu w Polsce, to rzeczywiście spora sprawa. Co prawda Funcom traci graczy i idzie innym na rękę, ale nie zmienia to faktu.
Inna rzeczą jest to, że jest wiele ładniejszych i bardziej grywalnych (nie wspominając o dużo mniejszej ilości bugów) od AoC, z czego dość sporo z nich jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu!!! Nawet nie przeczytałem tego newsa, bo jestem tak podekscytowany=) Napewno wielu ta informacja ucieszy:) I mam nadzieję, że więszksza ilość zdecyduje się na samą grę.

Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:22, Volvox napisał:

Nizsza o 40%? To amerykanie placa prawie 22 dolary za miesiac?

For Poland only(for this time). : P
Aby Funcom nie miał strat trzeba kompletnie spolszczyć grę. xP

Czyli wystarczy zdobyć po 1zł dziennie i mamy na abonament do AoC. W innych MMO ta wartość była trochę większa...
Jednak dopiero przy polskiej premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Age of Conan w wersji angielskiej. To nie przeszkadza, żebym mógł grać na polskich serwerach za te 30zł? Bo wiem, że spolszczenia nie będzie. BTW dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:30, Gol Galad napisał:

For Poland only(for this time). : P
Aby Funcom nie miał strat trzeba kompletnie spolszczyć grę. xP


Tyle ze oni nie placa tyle (wlasnie sprawdzalem ceny).
Liczac wg dziesiejszego kursu to wychodzi:
43,5 pln w europie (50,1 pln z uwagi na podatek VAT)
37,1 pln w Wlk brytani
34,6 pln w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Negocjowaliśmy z Funcomem od października 2007 roku. Nietrudno się domyślić, że rozmowy o prawie dwukrotnie niższym abonamencie dla Polaków nie zaczęły się od entuzjastycznego "Hurra, tak właśnie zróbmy!" z ich strony.

A ja niestety mysle ze wlasnie dokladnie takie bylo zachowanie ludzi z Funcomu. Po wynikach finansowych, notowaniach akcji funcomu, po tym jak wyglada playerbase na dzis w AoC byliby glupi gdyby powiedzieli cos innego.
Niestety, obawiam sie ze obnizka abonamentu dla rodakow polaczona z absolutnym brakiem kontroli nad tym kto te gre moze kupic spowoduje zalew nieletnich graczy dla ktorych ta gra bedzie da best MMO ever i zadne argumenty ich nie przekonaja bo przeciez w tej grze sa gole cycki. Nie wazne ze bugi, ze gamebreakery, ze funcom obiecujac klamie, ta gra jest najlepsza bo tak!!!111oneoneone... A to z kolei zniecheci powazniejszych graczy ktorzy 1. (desperaci) pojda grac na servery anglojezyczne, 2. co bardziej prawdopodobne, wroca do innych MMO.

Jeśli uda nam się przekonać rodaków, że warto grać w gry MMO a ich aspekt socjalny jest niespotykany nigdzie indziej i sam w sobie fantastyczny, to taką zmianę mentalności graczy uznamy za sukces"

Tez tak uwazam, jesli uda wam sie przekonac rodakow ze w tej grze istnieje jakikolwiek w pelni dzialajacy aspekt socjalny to bedziecie mogli to uznac za sukces. Aha, i nie mowcie o tym co ma byc i jak to bedzie wspaniale, funcom slynie z obietnic, tylko z obietnic niestety,a my te lekcje juz odrobilismy. Brawling fight anyone? Mial byc w release...

Btw. po co 2 newsy na ten sam temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy ktoś z CDP może odpowiedzieć na następujące pytanie:

Co z osobami, któr kup;iły AoC po premierze i grają w niego na angielskojęzycznych serwerach, czy będzie możliwość transferu postaci ew. rozpoczęcia rozgrywki na "polskich" serwerach bez konieczności kupowania nowego pudła???

Pytam się bo gram w AoC (prawie od początku) w WoW (od początku w Europie), mam zamówionego WAR''a i nie ukrywam, że tańszy abonament byłby dla mnie dość ciekawą opcją - a nie chcę znów budopwać postaci / wydawać kasy na pudło...

Mogę prosić o odpowiedź kogoś z CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować