Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abonament do Age of Conan wreszcie znany!

122 postów w tym temacie

Zakupiłem marną edycję kolekcjonerską, obniżenie abonamentu na 30 zł. to jedyne wyjście aby polacy w tą niedopracowaną grę wogóle grali, z takim abonamentem są wieksze szanse że znajdzie się kilku jeleni.

Czy ta kwota za abonament obejmuje również egzemplarze zakupione przed premierą ? Wystarczy aby abonent był mieszkańcem naszego kraju ? Jak nie to spale tą grę i nagram filmik po czym zamieszcze na youtube bo dla mnie pozostanie bezwartościowym śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:46, Kakulus napisał:

Witam wszystkich. Czy ktoś z CDP może odpowiedzieć na następujące pytanie:

Co z osobami, któr kup;iły AoC po premierze i grają w niego na angielskojęzycznych serwerach,
czy będzie możliwość transferu postaci ew. rozpoczęcia rozgrywki na "polskich" serwerach
bez konieczności kupowania nowego pudła???

Pytam się bo gram w AoC (prawie od początku) w WoW (od początku w Europie), mam zamówionego
WAR''a i nie ukrywam, że tańszy abonament byłby dla mnie dość ciekawą opcją - a nie chcę
znów budopwać postaci / wydawać kasy na pudło...


Nie bedzie mozliwosci transferu postaci, CDP juz to wyjasnilo w newsie jakis czas temu, wychodzac z zalozenia, calkiem slusznego zreszta, ze dawaloby to zbyt duza przewage na starcie. Natomiast granie z ang. klientem na polskich serverach bedzie mozliwe. A poza tym, jakbys mial ten level 80 to co? Sam na raidy bys chodzil? I tak bys musial czekac az reszta ekipy dobije do 80 ;) Ale to znowu by dawalo przewage przez apprentice mode. Ja np. mam postacie akurat 80-60-45 wiec gdyby je przeniesli na polskie servery to momentalnie moglbym zrobic komus taxi do 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiele osób interesuje taka informacja

czy majac polskiego klienta gry i opłacając europejski abonament ( ten wyższy ) będzie można grać na europejskich serwerach i cieszyć sie przygodą po polsku ?

W WoW jest to możliwe - nie raz odpalałem swojego angielskiego klienta WOW na serwerze niemieckim tak aby pograć z kumplem mieszkającym w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie abonament 29.90 tyle że te 20 zł zniżki powodują to że klimat na polskich serwerach będzie zburzony całkowicie przez baaardzo dużą ilość dzieci poniżej 16 roku życia. Jeśli chodzi o sam sens grania w AoC to bugów jest coraz mniej wczoraj wróciłem do gry po nie obecności od 22 czerwca i naprawdę widać różnice w grze dzisiaj już bym nie nazwał AoCa płatną betą.

//oftop Co sie dzieje z konkursem na nazwę dla nowego sklepu?? miały być wyniki do 31 sierpnia dzisiaj jest 2 września i żadnych informacji na ten temat ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No abonament faktycznie będzie niski, ale czy to wystarczy, aby gra w AoC się opłacała? Mam już zamówioną EK, ale jest już prawie przekonany do tego aby ją anulować. Myślę jednak, że po premierze polskiej wersji gry kupię edycję podstawową i pogram, jak nie długi, to przynajmniej kilka miesięcy w AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie, nie powiem. I to pomimo tego, że Funcom nie miał żadnych podstaw ku temu, żeby obniżać nam abonament. Ale i tak wolę World of Warcraft. Ta gra ma swój klimat, niepowtarzalny, nie czuje się tego czegoś w AoC. Następna rzecz, to wysokie wymagania i miejsce, które zajmuje na HDD (30GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wielkie hura a ja za swojego WoWa płacę około 40zł teraz:) więc mnie to wsio ryba:) Ale do AoC nie wrócę, zawiodła mnie ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli gra jest dobra warto zapłacić więcej. A niestety AoC to gra dobra nie jest - moim zdaniem przynajmniej. Bardzo czekałem, bardzo sie podjarałem i równie ogromnie rozczarowałem. I gdybym to tylko ja - można by powiedzieć, że dziwny jestem. Ale niestety nie tylko ja. Szkoda czasu na litanię tego co mi tam nie pasuje. Apeluję jednak do zainteresowanych by poświęcili godzinę, dwie i poczytali fora gry. Przynajmniej będziecie wiedzieć w co się pakujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakbym miał kompa do gier to bym się skusił. Bo wow to lekka przesada. Wolę jakies gry na x kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dobrej myśli, i sądzę, że polska wersja AoC w dniu wydania nie będzie posiadała żadnych bugów, a gra będzie przyjemna, bo teraz tylko bugi (choć już ich znacznie mniej) psują gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:39, gadula4 napisał:

A ja jestem dobrej myśli, i sądzę, że polska wersja AoC w dniu wydania nie będzie posiadała
żadnych bugów, a gra będzie przyjemna, bo teraz tylko bugi (choć już ich znacznie mniej)
psują gameplay.


Nie ma takiej gry, a w przypadku MMO jest to prawie niemozliwe. W innych grach ktore wystartowaly duzo wczesniej do tej pory zdarzaja sie bugi. Btw. tylko bugi psuja? Chcesz powiedziec ze zbalansowanie klas i mobow nie? ;] No daj spokoj, chyba nie o tym AoC mowisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:46, Kakulus napisał:

Co z osobami, któr kup;iły AoC po premierze i grają w niego na angielskojęzycznych serwerach,
czy będzie możliwość transferu postaci ew. rozpoczęcia rozgrywki na "polskich" serwerach
bez konieczności kupowania nowego pudła???


Witam, według rozmów z FC będzie możliwość przeniesienia postaci w pewnym terminie po otwarciu polskich serwerów, tak. Wraz z transferem postaci gra spatchuje się do polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować