Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abonament do Age of Conan wreszcie znany!

122 postów w tym temacie

Dziękuję za odpowiedzi odnośnie przejścia z klienta EN na PL. Brzmi optymistycznie. Jako niepoprawny odkrywca i eksplorer wirtualnych światów nie mam na celu błyskawicznego lewelowania, ale spokojne poznawanie i chłonięcie świata... Dzięki niskiemu abonamentowi będę mógł to robić i w AoC i w WAR''ze i w WOW''ie... :-) A co!

Najważniejsze, że tego samego zdania jest moja połowica, razem ze mną zwiedzająca zarówno Azeroth jak i Hyborię, a mam nadzieję, że już niedługo Stary Świat...

Idealnie byłoby gdyby wszystkie one (i mrowie innych o których nie napisałem...) - te światy - mogły istnieć obok siebie, a my żebyśmy mieli możliwość wyboru celu wycieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że abonament jest tani jak gra jest do bani na dzień dzisiejszy. Może za rok będzie warto w nią zagrać ale teraz dramat. Grałem 2 miechy w AOC ang. i powiedziałem sobie dość masa rażących błędów że szkoda gadać. Odpaliłem wow''a i gram do dziś. Liczę że Aion będzie dobry albo jakiś nowy Lineage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:33, Terrorite napisał:

> Może młotka spróbuje,a potem pewnie wróce do AoC albo do WoWa. Ja wiem...jestem
zawieszony
> w przestrzeni, żadna z aktualnych gier MMO nie jest do końca tym czym chciałbym
żeby
> była dla mnie :)

Zawcia, nie tylko serwery, najgorsze ze pustoszeje tez forum oficjalne. To juz naprawde
kiepsko swiadczy.
Btw.nie jestes przekonany do zadnej MMO to dawaj, zapisuj sie na bete Darkfall, popatrzymy
na to, moze bedzie ciekawe. Poszukaj watku o tym bo nie bede tu wlepial linka. Jeszcze
wyjdzie na jakas kryptoreklame czy cos ;)



No cóż...Ci co nie maja opłaconej subskrypcji pisać nie mogą ;)
Niby taki xfire wyznacznikiem zaludnienia nie jest, ale zawsze to jakaś statystyka pokazująca pewną tendencję, z której wynika, że gra teraz nawet 6 razy mniej graczy niż w momencie launchu.
Zaraz po starcie 18k użytkowników grało w AoC, teraz niecałe 3k.
Z 4 miejsca w popularności spadł na 29. To jednak niestety świadczy o złej polityce FC wobec graczy ;(

He, jestem już zapisany na bete Darkfalla, a co ;D Licząc, że z gildią do której dołączyłem niedawno to nawet od 3 lat <3 Ciekawe jaki będzie Darkfall jak wyjdzie, o ile wyjdzie ;)
Zapisałem się również na beta testy dodatku do LoTro
Testowałem ostatnimi dniami Anarchy Online...

Krótko mówiąc "ech" -_-

WAR dostanie u mnie jeszcze szansę jak będzie OB za parę dni i wtedy zadecyduje, czy znowu zahaczyć o kolejne MMO na parę tygodni czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy tu jest świętować jakiś sukces ? .... W sumie te 30 zł to na poziomie innych gier MMO z abonamentem ( no chyba że WoW - ale to jest Blizzard - marka za którą warto płacić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:20, zawcia napisał:

Btw. koniec końców dołączyłem do gildii w której byłeś na początku i muszę powiedzieć,
że świetni ludzie ;)


Tak na prawdę:) Ale skoro nawet fajne towarzystwo mnie nie zatrzymało w tej gierce to nic tego nie zrobi. W MMO chodzi o zabawę z innymi i często od towarzystwa zależy jak sie gra:) Nawet to mnie nie zatrzymało w tej gierce to źle o niej świadczy:) Są tacy co będą w to grać bo im się spodoba to rzecz gustu, ale ja się zawiodłem. I nie tylko ja jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję o kolejną grę Funcomu czyli The Secret World, której założenia i świat tak mnie przekonały, że gotów bym był płacić abonament. Dobrze jakby też wynosił 29zł, boję się tylko o te błędy i podejście do nich tak jak w przypadku AoC. Tyle, że Conan to kolejne MMO fantasy więc wiele nie wnosi. A tSW może być tak dobre, że będzie mi się chciało grać nawet pomimo bugów. Bo jaka inna gra oferuje miks MMO, przygodówki, klimatów Lovecrafta, światowych spisków, odrobiny cyberpunku i s-f? To dla mnie gra-marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy, czy nie, za 30zł z rodakami i po polsku nie wypada nie zagrać. Poza tym co mnie obchodzi liczba zagranicznych graczy, skoro wszystko zależy od sukcesu w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego wylewacie swoje smuty. Nikogo to NIE OBCHODZI. Idź się mamie poskarż że Ci się nie podoba LOL. Tolerancji więcej. A ja się z tego cieszę, może dzieci grające w Tibię, zaczną w AOCA grać (taka sama wartość abonamentu za miecha). To mi się podoba. Warto za blizzarda płacić.. Firma chyba najlepsza w branży gier, ale ja osobiście nie jestem przekonany do płacenia z granie heh. Kupuję oryginał i mam jeszcze płacić za 2 miechy tyle że sobie parę gierek kupię i będę się lepiej bawił, a nie monotonność poszczególnych level np. tam i tam expisz od levela 30 do 40 itp. w grach MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena abonamentu całkiem sensowna, ale ja nie będę grał w tę grę. Nie podoba mi się świat, w którym będzie umiejscowiona gra...

Do tego mam swoje Guild Wars, którego porzucić nie zamierzam :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica w porównaniu z WoW''em i WAR''em w wysokości 13 zł na miesiąc jest śmieszna. Grałem w AoC na zachodnich serwerach w cenie abonamentu wyższej od wspomnianych MMO i NIE POLECAM!!

Gra totalnie niedopracowana z wieloma bugami. Wierzcie mi, dołóżcie te 13 zł/ miesiąc i kupujcie WAR''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz 13 zł x 12 mc i się już powoli suma robi ciekawsza :) zresztą choć może i bym się skusił to cza nie pozwala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 09:11, Falrinth napisał:

Czego wylewacie swoje smuty. Nikogo to NIE OBCHODZI. Idź się mamie poskarż że Ci się
nie podoba LOL. Tolerancji więcej. A ja się z tego cieszę, może dzieci grające w Tibię,
zaczną w AOCA grać (taka sama wartość abonamentu za miecha). To mi się podoba. Warto
za blizzarda płacić.. Firma chyba najlepsza w branży gier, ale ja osobiście nie jestem
przekonany do płacenia z granie heh. Kupuję oryginał i mam jeszcze płacić za 2 miechy
tyle że sobie parę gierek kupię i będę się lepiej bawił, a nie monotonność poszczególnych
level np. tam i tam expisz od levela 30 do 40 itp. w grach MMO.


dzieci grające w tibie nie będą grać z tego samego powodu co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 10:23, hammerfall87 napisał:

dzieci grające w tibie nie będą grać z tego samego powodu co ty


i niech lepiej nie graja bo raz ze ta gra jest od 18++ a dwa ze nikt dzieci z Tibii nie chce w MMO i w ogole zadnych dzieci.

a co do samej gry to mam zawieszone konto i czekam az dodadza to co opisali na pudelku, tzn. rewolucyjny end game, dzialajace Siege i system pvp ktory maja wprowadzic niedlugo... Ale gra warta kupienia i chodzby doprowadzenia jednej postaci do 80tki, bo levelowanie jest przyjemne, a niskopoziomowe dungeony sa bardzo fajnie zriobione :) polecam Piramide i Black Castle w Kopshef Province, chyba dwie jak dotad najlepiej zrobione lokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 08:37, MateoKiszlo napisał:

Błędy, czy nie, za 30zł z rodakami i po polsku nie wypada nie zagrać. Poza tym co mnie
obchodzi liczba zagranicznych graczy, skoro wszystko zależy od sukcesu w Polsce?



Heee ? Wariat czy co ? "z rodakami i po polsku nie wypada nie zagrać", oszalałeś, ja osobiście nienawidze grać z polakami (banda dzieciaków, nieważne ile mają lat), tymbardziej gadać po polsku w MMO (reakcja :"lol, polak? ej poexp".)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować