Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abonament do Age of Conan wreszcie znany!

122 postów w tym temacie

30zł? Heh zagralbym w tą grę bo takie klimaty mnie interesują, ale taka kasa za miesiąc gry? Musiałbym mieć niepokoleji w głowie, po trzech miesiącan nowa gra by była. Kwota może i tańsza niż w innych krajach ale i tak stanowczo za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, to fajnie, ze CDP sie stara, ale jakos mi wstyd ze my potrzebujemy "najnizszej ceny na swiecie", ze jak podwyzsza cene to nikt u nas tego nie kupi itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Apeluję jednak do zainteresowanych by poświęcili godzinę, dwie i poczytali fora gry. Przynajmniej będziecie wiedzieć w co się pakujecie."

A ja apeluję by nic nie czytali i sami ocenili grę.
Przynajmniej oszczędzą sobie niepotrzebnych nerwów i unikną zbędnych uprzedzeń.


"Wole WoWa lub WARa od tej abominacji ;)
A wcale dużo więcej płacić za WARa nie będę ...
Pozatym wole dobrą grę."


Hm..a kto powiedział, że WAR jest dobry? Lub w domyśle odnośnie tego postu lepszy niż AoC?

"No ładnie, ładnie, nie powiem. I to pomimo tego, że Funcom nie miał żadnych podstaw ku temu, żeby obniżać nam abonament. Ale i tak wolę World of Warcraft. Ta gra ma swój klimat, niepowtarzalny, nie czuje się tego czegoś w AoC"

Klimat w WoW wcale nie jest niepowtarzalny, juz za parę dni premiera WARa ;)
Zresztą pewnie w tym poście pomieszałeś kolejność tytułów :D

Żadnych podstaw? Płacimy tyle samo w przeliczeniu co obywatele US&A ;) Więc nie jesteśmy jakoś ekstra uprzywilejowani na skalę światową.


@Stwór

"Heh wielkie hura a ja za swojego WoWa płacę około 40zł teraz:) więc mnie to wsio ryba:) Ale do AoC nie wrócę, zawiodła mnie ta gra."

Uuu, a ty zniknąłeś tak bez pożegnania ;) Do tego jesteś osobą, którejwypowiedzi zachęciły mnie do kupna, którego zresztą nie żałuję. I w sumie odpadłeś w momencie gry w którym jest bardzo dużo, ciekawych rzeczy do roboty, więc jak mniemam nie przypadł ci klimat czy coś innego niż bugi czy brak end game contentu, mam rację?

@Arantir

"Wreszcie jest powód do grania w płatne MMO na oficjalnych serwerach."

Hm...a ja widzę mnóstwo innych...
Jeżeli grasz w jakąś grę tylko na privach to tak naprawdę nic o grze nie wiesz ;)

@Valium

"Wiecie, to fajnie, ze CDP sie stara, ale jakos mi wstyd ze my potrzebujemy "najnizszej ceny na swiecie", ze jak podwyzsza cene to nikt u nas tego nie kupi itd..."

Ciekawe czy Amerykanie też sie wstydzą, że płacą mniej niż Europejczycy...lol, trochę mnie tym zabiłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:56, Terrorite napisał:

> A ja jestem dobrej myśli, i sądzę, że polska wersja AoC w dniu wydania nie będzie
posiadała
> żadnych bugów, a gra będzie przyjemna, bo teraz tylko bugi (choć już ich znacznie
mniej)
> psują gameplay.

Nie ma takiej gry, a w przypadku MMO jest to prawie niemozliwe. W innych grach ktore
wystartowaly duzo wczesniej do tej pory zdarzaja sie bugi. Btw. tylko bugi psuja? Chcesz
powiedziec ze zbalansowanie klas i mobow nie? ;] No daj spokoj, chyba nie o tym AoC mowisz.
;)


Ale pewny brak zbalansowania klas też występuje w każdym MMO (choć nie aż taki, ale to też naprawiają), nie mówię też o całkowitym braku bugów, ale tak w normie (czyli jak w WoWie :P ). Bądźmy dobrej myśli - a w grze klimat tworzą praktycznie tylko miejsca z tego co z góry narzucone - prawdziwy klimat tworzą gracze - mam nadzieję spotkać w AoC fajnych ludzi ;)
Jeśli nie wyjdzie - trudno, ale może będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 zl to całkiem przystępna cena jak na MMO, tylko ze...AoC okazało się klapa, sam kupiłem, pograłem i po 2 miesiacach zawiesilem subskrypcje, z czego w drugim juz praktycznie w ogole nie gralem ;)
Masa błędów:
- nie działające talenty (talenty nie działające, bądź działające inaczej niz w opisie)
- brak balansu klas, (archetyp priesta najbardziej przegięty)
-zero zmian ze strony funcomu, a raczej brak zmian, o które często gracze prosili z sensem, firma jednak wolała iść swoja droga i robić tak jak uważa,
-niedopracowany endgame, hucznie zapowiadane siege, które okazały się niedorobione, robienie patchy pod lev~60, zapominając o 80,
-dosc dziwne levelowanie, dajmy na to przykład assasina, którym grałem, do 20 lev bardzo dobry, potem coraz gorzej, czasem w okolicy 40 prawdziwa mordega gdzie walka z dwoma mobami to używanie potkow i wywalanie wszystkich cd skilli, gdzie potem pod koniec zaczyna się błyszczeć, fajna sprawa - mecz się przez cala grę, może potem będziesz w miarę użyteczny ;-)
-stackowanie gemow - kolejna imba
-miasta świecące pustkami - cala wypinanie się na opinie swoich klientów i nie liczenie się z ich zdaniem plus danie im możliwości gry w niedokończonej grze poskutkowała niebagatelnym exodusem graczy, nie wiem czy teraz funcomowi znów uda się przekonać tych graczy, ze wszystko jest ok, naprawili błędy, czas bety się skończył...mieli swoja szanse,
-system walki oparty na kombach, które nie do końca byly kombami, bo co to za kombo, gdzie atak składający się z sekwencji 5 ciosów można wykonać waląc 4 ciosy w powietrze, a piaty aktywujący kombo po paru dobrych sekundach na przeciwniku....
-one shotting - gra majaca opierac sie na "skillu", gdzie gro klas posiada ataki pozwalające zabić cześć przeciwników w mgnieniu oka, cala walka schodzi do tego kto zaatakuje pierwszy, nooo dla mnie bomba ;))
-zapowiadany hucznie mounted combat - i co? du.a, większość skilli nie działa,powolne obracanie(zataczanie kol), z mounta można zostać "zdjętym" bardzo prosto paroma ciosami od tylu, następnie następuje kilku sekundowe otumanienie naszego avatara i szybki zgon ;), można by tu jeszcze pisać, ale ...walka na wierzchowcu jest całkowicie nieefektywna
-pvp exp - może kiedyś ;)

Nie chce mi się już dłużej biadolić :), tak gra wyglądała półtora miesiąca temu, być może coś się zmieniło, ale żeby wszystko grało to musiałoby być naprawdę sporo zmian...

Gra jest przyjemna owszem, nawet pomimo tych wszystkich błędów i niedoróbek, jednakże na rynku istnieją alternatywne pozycje (chociażby WoW) bądź gry, które nadchodzą i zrobią sporo zamieszania, chodzi mi tu głownie o Warhamera, który cenowo może niedaleko odbiegac od AoC, cena 9 funtów miesięcznie to niewielka różnica, nie pamiętam ceny w euro, jednak ma ona być konkurencyjna dla WoWa, także pewnie w okolicy 40 zl.
Być może i WAR okaże się niewypałem, ale to już trzeba będzie sprawdzić :)

Martwie się czy czasem cdp nie przejedzie się na projekcie AoC pl, ktoś powinien zrobić dogłębną analizę tego, na chwilę obecną AoC to produkt niewypał, który w krótkim czasie stracił rzesze abonentów (warto więc dać i 30zł dla Polski, jeśli przyniesie im to jakieś wpływy, gdzie wszyscy lawinowo uciekają) i jeśli ten trend się utrzyma to nie wróżę mu niestety nic dobrego, żeby sytuacja nie była podobna u nas...CDP poniesie koszty w związku z serwerami, cala lokalizacja, dystrybucja, gmami itd., a po chwili sie okaże, ze nie ma kto na to płacić i albo trzeba dopłacać do interesu albo wplywy od graczy będą niwelować koszty. W sumie wyznacznikiem tego (dość małym) mogla być szybkość z jaka rozeszły się kolekcjonerskiej kopie AoC pl.

W założeniach na papierze ta gra wyglądała naprawdę imponująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Jacy wy jesteście pesymiści. Czy ten naród tak już ma? CDP załatwił nam atrakcyjny abonament a wam jeszcze źle. Jeśli macie pisać "Fajnie CDP ale pozostanę przy WoW bo te 20+/- zł miesięcznie nie robi mi różnicy" to już lepiej nic nie piszcie. Faktycznie, gra ma może "trochę" bugów ale nie ma ich aż tyle żeby nie grać w grę. AoC ma to "coś" czego wg. mnie nie ma WoW (fanboye proszę nie bić) i myślę że jeszcze trochę i w nasze dłonie zawita bardzo dobra gra która wciągnie nas w niejeden zimowy wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaapelować do osób interesujących się tematem, aby nie wyciągały wniosków na temat gry ze starych informacji z forów. A osoby, które pograły darmowy miesiąc, albo jakiś czas temu zawiesiły przygodę z Conanem, żeby poczytały komentarze dotyczące nowych patchy, albo - w miarę możliwości - spróbowały same, jak wygląda teraz gra. Jak już ktoś napisał, Conan wczoraj a dziś to dwie różne gry MMO. I cały czas się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz ang. wersję, wiec jak wyjdą polskie serwery to bede mógł na nich grać??
jak będe wtedy płacił abonament ten pl (30zł)czy europejski(+50zł)??
czy będe mógł przenieś postać z serweru europejskiego na pl??
Czy będzie spolszczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywę popieram, ale gra bądź co bądź jest do bani.
Nie chce mi sie wymieniać jej minusów bo szkoda mi na to wieczora.
Jak komus sprawia radość granie i płacenie za betę to pozdro.
Zeby nie było - plusy to na pewno grafika i dosyc nowatorski system kombosów. Na tym wg. mnie sie kończą, chyba ze o czyms zapomnialem... moze optymistyczna polityka failcomu ?

Pozdrawiam i zycze miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle CDP powinien był sie szybciutko wycofać z polonizacji AoC.
Cena mnei nie dziwi - jeśli chcą kogoś zachęcić do kupna musza obniżyć cene - zwlaszcza ze WAR bedzie tańszy niz AoC i WoW

co do samej gry - moja subskrybcja skończyła się tydzień temu - Jay Z - patche ? to so udawane pache

gram ma dobre fundamenty ,ale na tych fundamentach stoi rudera
krzywe sciany , wybite okna , dziury, folia zamiast dachu...
co z tego ze oni malują sciany i na parapetach stawiaja kwiatki ?
rudera to jest nadal rudera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 17:54, Igorwer napisał:

Ludzie ! Jacy wy jesteście pesymiści. Czy ten naród tak już ma?


A moze zastanow sie ze ten pesymizm na sensowne i mocne podstawy. Ja mialem szczescie zalapac sie na closed bete AoCa i im blizej premiery tym czesciej slyszelismy: jeszcze nie wszystko wam pokazalismy, poczekajcie do premiery, wszystko bedzie naprawione, nie dajemy wszystkiego w becie bo chcemy was zaskoczyc. I jasne, zaskoczyli, tak zaskoczyli ze ludzie teraz uciekaja z AoCa. Zadna z obietnic funcomu nie zostala w pelni zrealizowana po premierze. Juz mowilem, Brawling Fight moze ktos chce sprobowac? Rzecz o ktorej funcom pieprzyl smuty od poczatku a ktorej do tej pory nie ma. Za to bugi sa i maja sie swietnie. Moze szumnie zapowiadane w becie PvP? Patch mial wyjsc June early July, potem August a teraz co mowia? Pracujemy nad tym. Za to juz zapowiedzieli dodatek do gry, platny hehehe.
Inny przyklad ,ludzie prosili na forum o wytlumaczenie jak konkretnie dzialaja skille, o wartosci liczbowe tychze i podobne rzeczy. Jaaaaasne, no to popatrzmy jak to wyglada:

16th June 2008, 15:12
Jayde
System Designer
There will be a guide to these skills posted for the community within the next week or two to clarify any questions with these issues.

Zwroccie uwage na date. 16. czerwca. w ciagu 1 max 2 tygodni mieli odpowiedziec.

I potem

31st August 2008, 10:48
Wiesel
Two Pi Team

Hey,
the stat system in a whole is being looked at right now. Although I am not directly involved into the developing process, I''d guess that the information about it given will change aswell.

No to juz mamy ile? Od 16. czerwca do 31. sierpnia? 2.5 miecha jak w morde strzelil. Wiec jesli oni nie potrafia nawet wytlumaczyc jak dzialaja ich statystyki to co mowic o zrobieniu porzadnej i dopracowanej gry. A Ty twierdzisz ze to my jestesmy pesymisci? Co uwazasz powinnismy zrobic? Zamknac sie, placic dalej i cieszyc ze ktos z nas robi idiotow? Wez pod uwage ze to nie jest tak ze placisz se abo. 30 zlotych i grasz, najpierw jeszcze musisz kupic klienta za 100 zl.
Tteraz niestety funcom bedzie potrzebowali duzo wiecej niz niski abo zeby zachecic graczy do powrotu do AoC. Tym bardziej ze inne MMO sie zblizaja wielkimi krokami. Dla niedowiarkow przypomne Vanguarda, SOE przejechala sie na nim tak ze teraz daja miesiac darmowego grania ludziom ktorzy juz kiedys w to grali byle tylko przyciagnac graczy. A SOE to firma ktora taki funcom moze zjesc na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan to fail tego roku, najbardziej niedopracowana gra mmo. Mało tego, gracze non-stop są oszukiwani przez developera. Wciąż tylko mącą w głowach co to będzie w kolejnych patch''ach itp. Odradzam grę, nawet za 30 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 17:30, zawcia napisał:

@Stwór


Heh. Po prostu na starcie gra mnie oczarowała, zaskoczyła. Niestety tylko start był taki super;( Im więcej grałem tym gra mniej mi się podobała, a złożyło się na to wszystko po trochu. Fatalne UI, jego wygląd funkcjonalność, masa błędów które z każdym dniem irytowały bardziej, brak otwartego świata - tylko ta jego "instancjowość", w WoWie mam świat totalnie otwarty i mogę na kontynencie polecieć z punktu A do B bez jakiś ceregieli razem z innymi którzy którzy nie muszą być w tym samym świecie, bo są w nim jako jeden świat. Tutaj jestem zamknięty w puszce, a ja lubię w MMO tą wolność którą tutaj bardzo ograniczyli.. Długo by tak wymieniać. Gra zrobiła na starcie dużo hałasu i jak wszystko ucichło okazuje się że fajerwerków nie ma i WoW jak był tak długi czas będzie najlepszy. On w swojej prostocie jest niesamowicie grywalny i ma to coś (ale tylko po stronie Hordy:) ^_^ hihihihi) To nie gra dla mnie i jak wielu innych ludzi którzy opuścili AoC bardzo szybko. Bo takich jak ja jest niestety dla tej gry więcej.
Gra jest po prostu dla mnie niedorobiona:) Mógłbym tutaj pisać i pisac.. A to tylko o niej źle świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurrraaaa!! Czyli oplacało sie zamówić EK w ciemno. Za taki abonament to ja moge grać (szczególnie że gram praktycznie tylko w RPG) :D. Do zobaczenia w świecie AoC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Stwór

"
Heh. Po prostu na starcie gra mnie oczarowała, zaskoczyła. Niestety tylko start był taki super;( Im więcej grałem tym gra mniej mi się podobała, a złożyło się na to wszystko po trochu. Fatalne UI, jego wygląd funkcjonalność, masa błędów które z każdym dniem irytowały bardziej, brak otwartego świata - tylko ta jego "instancjowość", w WoWie mam świat totalnie otwarty i mogę na kontynencie polecieć z punktu A do B bez jakiś ceregieli razem z innymi którzy którzy nie muszą być w tym samym świecie, bo są w nim jako jeden świat. Tutaj jestem zamknięty w puszce, a ja lubię w MMO tą wolność którą tutaj bardzo ograniczyli.. Długo by tak wymieniać. Gra zrobiła na starcie dużo hałasu i jak wszystko ucichło okazuje się że fajerwerków nie ma i WoW jak był tak długi czas będzie najlepszy. On w swojej prostocie jest niesamowicie grywalny i ma to coś (ale tylko po stronie Hordy:) ^_^ hihihihi) To nie gra dla mnie i jak wielu innych ludzi którzy opuścili AoC bardzo szybko. Bo takich jak ja jest niestety dla tej gry więcej.
Gra jest po prostu dla mnie niedorobiona:) Mógłbym tutaj pisać i pisac.. A to tylko o niej źle świadczy."


Ja aktualnie po 3 miesiącach gry zrobiłem sobie (przymusową:) przerwę od AoC,a WoW...ciągle fajny ale już nie kręci jak dawniej ;|
Może młotka spróbuje,a potem pewnie wróce do AoC albo do WoWa. Ja wiem...jestem zawieszony w przestrzeni, żadna z aktualnych gier MMO nie jest do końca tym czym chciałbym żeby była dla mnie :)
Dla mnie problemem największym jest to, że delikatnie mówiąc na globalu przerzedziło się z ludźmi...
Ale w sumie czy to samo nie ma miejsca w WoWie?
W sensie, że w wielu miejscach gdzie kiedyś było pełno ludzi świeci pustkami, aż serducho boli:)

Btw. koniec końców dołączyłem do gildii w której byłeś na początku i muszę powiedzieć, że świetni ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:20, zawcia napisał:

Może młotka spróbuje,a potem pewnie wróce do AoC albo do WoWa. Ja wiem...jestem zawieszony
w przestrzeni, żadna z aktualnych gier MMO nie jest do końca tym czym chciałbym żeby
była dla mnie :)


Zawcia, nie tylko serwery, najgorsze ze pustoszeje tez forum oficjalne. To juz naprawde kiepsko swiadczy.
Btw.nie jestes przekonany do zadnej MMO to dawaj, zapisuj sie na bete Darkfall, popatrzymy na to, moze bedzie ciekawe. Poszukaj watku o tym bo nie bede tu wlepial linka. Jeszcze wyjdzie na jakas kryptoreklame czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować