Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demko Final Fantasy XIII będzie aż tak dobre, że aż płatne?

27 postów w tym temacie

:| Pogieło ich zeby za demo kase placic... W koncu demo jest po to zeby zobaczyc czy warto kupic pelna wersje.
Nastepnym krokiem bedzie moze placenie za ogladanie gameplay''ów z gier??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich pogięło ,żeby płacić za demo .Takie rzeczy to tylko w Japonii ,przy okazji Gran Turismo Prologue .Ładna mi forma reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli demo jest dziewięcdziesięciominutowe, a opłata za jego pobranie wynosiłaby około 10 zł, myślę, że to by się przyjęło. I tak szczerze to nie mam nic przeciwko temu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie doszło do jakiejś pomyłki czy przeinaczenia podczas tłumaczenia to pomysł się wydaje dość kuriozalny. Cóż wielu ludzi pewnie nawet mimo ostrych sprzeciwów zapłaciło by za to demko, ale wielu by się też pewnie oburzyło. Jeśli Square myśli na poważnie o takim ruchu to... chyba woda sodowa im do głowy uderzyła i zaczęli swoje twory za nie wiadomo co uważać, ale cóż każda matka w końcu kocha swoje dzieci... ale żeby kazać płacić za jego obejrzenie i poklepanie po główce ?? Ciekawi mnie ile by wymagała za pozwolenie wymiany pieluszki :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to jest FINAL FANTASY. To jest marka w ktorej takie cos przejdzie, tak samo jak tylko w takiej marce jak MGS przeszlo instalowanie kazdego aktu gry... Jest ogrom ludzi ktorzy duzo zaplaca chocby za 5 minut nowego Finala, tacy sa wyglodniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wrzucą to do PSN za nie więcej, niż 10 zeta, to nie wiem, może coś mnie napadnie i się skuszę. Ale i tak uważam to za nie do końca normalny pomysł :/ Jeśli natomiast ma to być częścią wspomnianego wydania AC, to brzmi to już ciekawiej, bo zawsze chciałem mieć to w swojej kolekcji, mimo, że filmowi temu bardzo daleko do dzieł wybitnych. Tylko ile ten zestaw miałby kosztować i czy zostanie wydany poza granicami Japonii, oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy pojawiło się również kilka gier, m.in. mmorpów, które kazały sobie płacic za wejście do bety. Jeszcze inne rozdzielają główną produkcję na kilka elementów robiąc z nich dodatki i sprzedając oddzielnie. Cóż za zła tendencja. Możnaby pokusić się o nazwanie to oszukiwaniem i okradaniem gracza. Producenci - piraci, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było dla nich by to opłacalne jeśli Final Fantasy XIII pojawił się tak ...w połowie 2009.

Ale skoro już ma wyjść na koniec tego roku to myślę że jednak ludzie poczekają, i nie będą chcieli płacić za demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 17:40, Mr X napisał:

Czy można gdzieś kupić jakiegokolwiek FF na PC? bo są czasem wersje. Aktualnie poszukuję
VIII

W sklepie nie znajdziesz, zostaje Ci tylko kupno na allegro, ebayu itp

Co do artykułu to demo ma być dostępne wraz z filmem AC także chcą w jakiś sposób odzyskać część wyłożonej kasy na film. Za pewne wywiad został źle zinterpretowany i chodziło o to że trzeba kupić AC aby zagrać w demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacenie za demo gry? To jakaś paranoja. Przecież nikt nam nie każe bulić za oglądanie reklam, trailerów filmów, czy wzięcie ulotki. A w końcu wersja demonstracyjna gry to też pewnego rodzaju promocja i reklama własnego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pora sie przyzwyczajac ze firmy robiace gry nie tylko za pelna wersje gry beda chcialy kase...
zreszta co do platnych demek to co zrobilo electronic arts ostatnio? Spore fabryka stworow ze co to ze niby to jest gra? platne demko frajerzy kupili ... a co do takich praktyk to wiekszosc firm zacznie roobic tak jak ea od dluzszego czasu wytpuszcza smieszna gre i potem milion dodatkow zeby to zaczelo sensownie wygladac jako gra chodzi mi tu o sims 2 zeby bylo jasne zreszta tak samo ma byc ze spore... do tego dojdzie platne granie przez net nie starczy w koncu juz ze kupimy pelna gre i musimy za net placic to dochodzi oplata za granie przez siec w dany tytul! a inne firmy nie chca byc raczej gorsze i moim zdaniem pora sie przyzwyczajac do platnych demek dodatkow patchy i bog wie czego jeszcze moze niedlugo w czasie gry beda sie pojawiac komunikaty ze trzeba oplacic kolejne 10 minut grania :/ bo w sumie do tego dazy przemysl gier! i powiedzcie jak oni chca piractwo ukrucic skoro robia wszystko zeby tak owe piractwo kwitlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż się popłakałem ze śmiechu... może za wejście na stronę będę musiał zapłacić , albo proponuję liczyć mi kliknięcia i czas na stronie a na wyjściu wystawić mi rachunek jak w hotelu ... ktoś się chyba zapomniał.. wygląda na to że square już tak robi bokami że na spinacze im zabrakło.. w przypadku Spore to się zgodzę, projekt przeinwestowany i produkowany za dlugo.
ale jeżeli za demo trzeba płacić, to to stawia jakość produkcji pod bardzo dużym znakiem zapytania. widocznie przewidują, że się nie sprzeda, to chociaż na demie się odbiją troszku ... ale komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za szczyt uważam wydanie edytora do Spore za 2 dychy kiedy cała gra kosztuje dych 16. :P W sumie 180zł za grę na PC. Prawie jak w 1998 roku :D
Pamiętam, że kiedyś nie dali w CD-Action demka Iniemamocnych, ponieważ twórcy kazali sobie za nie płacić. Niby to nie to samo, bo normalnie do pobrania było za darmo ale to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas mam nadzieję, że jednak wyjdzie na PC tak jak The Last Remnant :D Final Fantasy jest genialne, grałem w poprzednie części, ale niestety nie mam żadnej next-genowej konsoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować