Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jumpgate Evolution - zapowiedź

16 postów w tym temacie

gram.pl

Gdzieś tam w przestrzeni kosmicznej znajdują się te wszystkie wspaniałe cywilizacje wymyślane przez twórców gier. Przyjemnie jest w to wierzyć. A gry takie jak Jumpgate Evolution sprawiają, że myśli te są bardziej prawdziwe i łatwiejsze.

Przeczytaj cały tekst "Jumpgate Evolution - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada - tym bardziej, że bardzo lubię takie klimaty sci-fi. Mam nadzieję, że nie zepsują walk wielkie statki vs. wielkie statki. O ile mi wiadomo nie ma jeszcze podobnej gry, a opcja rozegrania wieeelkich batalii może przyciągnąć do tej produkcji więcej osób.

A czy coś wiadomo o abonamencie? Ma być? A jeśli tak to jak duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi termin wydania gry, jak i tak nie będę mógł zagrać z powodu zbyt dużego abonamentu :P
Chociaż z drugiej strony....

Wiadomo coś o terminie premiery? (chociaż i tak wiem, że na tym stadium nie można za wiele powiedzieć nawet o samej grze, a co dopiero o premierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 22:32, szmarcin napisał:

Mam nadzieję na dobry tytuł. :)

Oby gra była bez opłat abonamentowych.


Classic ma abo (do tej pory) wiec Evo zapewne Evo tez bedzie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Shinzawai
Myślałem że jestem jedyną osobą w sieci, cierpiącą na brak prawdziwego symulatora życia w kosmosie... jednak na szczęście się myliłem. Dzięki za tak obszerny artykuł Mistrzu :), baaaaardzo gorąco pozdrawiam i już się Jumgate''a nie mogę doczekać... Oł rajt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na gre czekam z niecierpliwością, ciekawi mnie czy faktycznie bedzie wydana w marcu 2009, bo jak to zwykle bywa terminy to jedna a rzeczywistość to drugie. Narazie są zapisy na Open Beta, a tymczasem warto wpasc na polska strone ktorą znalazlem w sieci www.jumpgate-evolution.com.pl z tego co widze to od niedawan ona istnieje, ale pewnie się rozwinie.

A w oczekiwaniu na Jumpgate ide pograć w Sins Of Solar Empire ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować