• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
xBlejd

100% wykorzystanie procka na DIABLO 2 why ... ? ? ?

Pytanie

Mam Athlona 1,7 512 sdram i GF2 32mb i jak zainstaluje Diablo i gram to mam 100% wykorzystanie procesora i comp strasznie mi zwalnia ... wciskam ctrl+alt+del wchodze na zaklade wydajnosc i tam uzycie procesora 100%.. O_O ... niby stary comp itd .. ale na Athlonie 3000 1gbddr i Radeonie 9600pro mam identycznie robilem jzu chyba wszystko nowe sterowniki do kart do directx nawet formata dysku robilem i nie pomoglo ... juz niewiem o co chodzi ... moze ktos mial taki sam problem prosze o pomoz plzzz ............ > > moj nr GG > 2356758 albo tutaj na forum piszczie :)

ZA pomoc z gory Thx .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

51 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 31.01.2006 o 18:30, RakuPL napisał:

...a pirat to program, który NIE JEST DARMOWY! Dociera?!


Z tych nerwów muszę siebie sprostować ;) A więc: PIRAT - to program, który trzeba zakupić żeby móc go legalnie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2006 o 18:32, RakuPL napisał:


> ...a pirat to program, który NIE JEST DARMOWY! Dociera?!

Z tych nerwów muszę siebie sprostować ;) A więc: PIRAT - to program, który trzeba zakupić żeby
móc go legalnie używać.

nie tak ostro bo ludzie pomyślą że ci cośna głowe siadło jak masz coś nie tak z mózgiem nie krzycz tylko pomyśl co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaje mi sie, że ludzie myśla, że na mózg siadło komuś innemu, a nie RakuPL :D
Poza tym RakuPL z mózgiem ma wszystko w porządku tylko ktoś inny chyba nie :D Sam lepiej pomyśl co piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2006 o 15:24, Tomi_323 napisał:

Wydaje mi sie, że ludzie myśla, że na mózg siadło komuś innemu, a nie RakuPL :D
Poza tym RakuPL z mózgiem ma wszystko w porządku tylko ktoś inny chyba nie :D Sam lepiej pomyśl
co piszesz ;)


Correct! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2006 o 14:43, piotrexx napisał:

>
> > ...a pirat to program, który NIE JEST DARMOWY! Dociera?!
>
> Z tych nerwów muszę siebie sprostować ;) A więc: PIRAT - to program, który trzeba zakupić
żeby
> móc go legalnie używać.
nie tak ostro bo ludzie pomyślą że ci cośna głowe siadło jak masz coś nie tak z mózgiem nie
krzycz tylko pomyśl co mówisz.



Hmm, a gdzie tu krzyk? Piszę dużymi literkami żebyś dowidział co ci ludzie chcą uświadomić. A jak chcesz kogoś poobrażać to idź sobie na murzę sprayem pobazgrać, bo z myśleniem widać u ciebie słabiutko. Może jakby tobie coś na głowie usiadło zacząłbyś wreszcie nie tylko "myśleć" ale i (uwaga!) rozumieć co inni piszą.


@Tomi_323: Nie uważasz, że moje sprostowanie też do końca precyzyjne nie jest? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Chetnie bo sie zwrocil z tym problemem do pomocy technicznej Cd-Projektu ale niestety juz dawno niemam klucza >rejestracji elektronicznej ktory jest potrzebny - ( to nie jest cd-key ) - który mam oryginalny wraz z pudełakmi >instrukcjami .

> Może ktoś by byl tak życzliwy i udostępnil mi taki klucz bylbym bardzo wdzieczny .

Eee...

Tylko że ten klucz daje wPLN i wpisuje gre na twoje konto gram.pl . Prędzej ktoś może napisać w twoim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2006 o 15:36, Lisuu napisał:

>Chetnie bo sie zwrocil z tym problemem do pomocy technicznej Cd-Projektu ale niestety juz
dawno niemam klucza >rejestracji elektronicznej ktory jest potrzebny - ( to nie jest cd-key
) - który mam oryginalny wraz z pudełakmi >instrukcjami .

> Może ktoś by byl tak życzliwy i udostępnil mi taki klucz bylbym bardzo wdzieczny .

Eee...

Tylko że ten klucz daje wPLN i wpisuje gre na twoje konto gram.pl . Prędzej ktoś może napisać
w twoim imieniu.


Daj mi swoj nr GG albo napisz do mnie na gg 2356758 dogadamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2006 o 16:00, xBlejd napisał:

> >Chetnie bo sie zwrocil z tym problemem do pomocy technicznej Cd-Projektu ale niestety
juz
> dawno niemam klucza >rejestracji elektronicznej ktory jest potrzebny - ( to nie jest
cd-key
> ) - który mam oryginalny wraz z pudełakmi >instrukcjami .
>
> > Może ktoś by byl tak życzliwy i udostępnil mi taki klucz bylbym bardzo wdzieczny
.
>
> Eee...
>
> Tylko że ten klucz daje wPLN i wpisuje gre na twoje konto gram.pl . Prędzej ktoś może
napisać
> w twoim imieniu.

Daj mi swoj nr GG albo napisz do mnie na gg 2356758 dogadamy sie :)



Ale ja nie mam klucza do Diablo 2. Szczerze to nie mam tej gry jeszcze , dopiero planuje zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2006 o 18:07, Lisuu napisał:

> > >Chetnie bo sie zwrocil z tym problemem do pomocy technicznej Cd-Projektu ale
niestety
> juz
> > dawno niemam klucza >rejestracji elektronicznej ktory jest potrzebny - ( to nie
jest
> cd-key
> > ) - który mam oryginalny wraz z pudełakmi >instrukcjami .
> >
> > > Może ktoś by byl tak życzliwy i udostępnil mi taki klucz bylbym bardzo wdzieczny

> .
> >
> > Eee...
> >
> > Tylko że ten klucz daje wPLN i wpisuje gre na twoje konto gram.pl . Prędzej ktoś
może
> napisać
> > w twoim imieniu.
>
> Daj mi swoj nr GG albo napisz do mnie na gg 2356758 dogadamy sie :)
>


Ale ja nie mam klucza do Diablo 2. Szczerze to nie mam tej gry jeszcze , dopiero planuje zamówić.


Tu nie chodzi o klucz do diablo bo mam ich z piec , ale o klucz rejestracji elektronicznej a to jest co innego ( jak kupujesz jakas oryginalna gre Blizzarda wydana przez cd-projekt to w pudelku masz taka koperta z kluczem rejestracji elektronicznej ) i to mi wlasnie chodzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.02.2006 o 02:13, xBlejd napisał:

> > > >Chetnie bo sie zwrocil z tym problemem do pomocy technicznej Cd-Projektu
ale
> niestety
> > juz
> > > dawno niemam klucza >rejestracji elektronicznej ktory jest potrzebny - (
to nie
> jest
> > cd-key
> > > ) - który mam oryginalny wraz z pudełakmi >instrukcjami .
> > >
> > > > Może ktoś by byl tak życzliwy i udostępnil mi taki klucz bylbym bardzo
wdzieczny
>
> > .
> > >
> > > Eee...
> > >
> > > Tylko że ten klucz daje wPLN i wpisuje gre na twoje konto gram.pl . Prędzej
ktoś
> może
> > napisać
> > > w twoim imieniu.
> >
> > Daj mi swoj nr GG albo napisz do mnie na gg 2356758 dogadamy sie :)
> >
>
>
> Ale ja nie mam klucza do Diablo 2. Szczerze to nie mam tej gry jeszcze , dopiero planuje
zamówić.

Tu nie chodzi o klucz do diablo bo mam ich z piec , ale o klucz rejestracji elektronicznej
a to jest co innego ( jak kupujesz jakas oryginalna gre Blizzarda wydana przez cd-projekt to
w pudelku masz taka koperta z kluczem rejestracji elektronicznej ) i to mi wlasnie chodzi ..




A już nie wiem o co chodzi, ale życze ci szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować