Zaloguj się, aby obserwować  
143872

Google Chrome - przeglądarka internetowa od Google

250 postów w tym temacie

U mnie to samo.

A rozszerzenia jak się nie chciały instalować, tak dalej nie chcą. Z tym, że teraz wyskakuje błąd "Download was not a CRX".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można w przeglądarce zmodyfikować czcionkę, która wyświetla się w opcjach programu, na pasku zakładek itp? W Firefox jest taka czytelniejsza jakby pogrubiona.

Następne pytanie jak opróżnić z serwera mojego konta wszystkie zakładki i inne dane, które się automatycznie synchronizują gdy się zaloguje do konta gmail z poziomu przeglądarki (nie mówiię o google.pl tylko o samym programie). Sprawa wygląda tak, że kiedyś samo się synchronizowało ale przestałem używać tej przeglądarki.. Sporo się zmieniło w moich zakładkach i chce aby nowe zakładki wgrane z Firefox były zapisane na serwerze (zastepując stare).. On to robi automatycznie? Ciężko to sprawdzić. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, którego w žaden sposób nie mogę pojąć. Przeglądarki co chwilę mi się wykrzaczają. Od Chrome''a po Mozillę. Jedynie IE chodzi bez problemów. Co więcej te momenty gdy przestają działać wpływają na cały komputer, który równiež się zwiesza i jak dobrze pójdzie to nie wyeala do blue screena. Coś muszę zainstalować/odinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki osobliwy problem ( nie tylko w Chrome, w każdej przeglądarce, ale Chrome akurat używam), że na niektóre strony przeglądarka reaguje natychmiastowym zamknięciem się. Wie ktoś czym to może być powodowane? Trochę irytuje mnie, że nie mogę np. przeczytać interesującego mnie newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie ostatnio problemów z Chrome? Strony otwierają się kilka sekund, same zakładki i przeglądarka reaguje strasznie wolno.

Internet chodzi normalnie. Może coś z PC ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 00:59, Mafioso_PL napisał:

Nie macie ostatnio problemów z Chrome?


Coś jest grubo nie tak, ''zawieszki'' to ostatnio norma. Zainstalowałem inną przeglądarkę, dajcie znać jak wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Poszukuje coś na wzór Fast Diala z Firefoxa. Wymagania:
- brak zbędnej roboty z miniaturkami;
- otwieranie za pomocą naciśnięcia rolką(przy wywoływaniach zostaje podczas wybierania);
- możliwość wystukania pustych kart;
- cenie prostotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problem z Chromem. Przeinstalowałem, ale nie pomogło. Chodzi o to, że nie do końca poprawnie działają mi strony. Przykładowo nie mogę zagłosować na film na joemonsterze, albo na stronie głównej gramu nie rozwijają mi się te menusy na pasku u góry. Np po kliknięciu w ''społeczność'' od razu otwiera się forum, nie mam listy. Na innych stronach jest podobnie. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem gdzieś post zamieścić wiec zapytam tutaj. Czy ktoś może wie, jak przywrócić czarny pasek nad przeglądarką google, kiedy jest się zalogowanym do konta ? Chodzi mi o to, że jak przeskakuje na inne konto i odpala mi się strona wyszukiwarki to pojawia mi się ten czarny pasek narzedzi, a wchodzę na drugie i znowu przechodzi na stronę wyszukiwarki, ale tego paska u góry już nie ma. Wcześniej był i nie wiem jak się to stało, że zniknął, ktoś może mi powiedzieć jak go przywrócić na tym jednym koncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Google Chrome wolno pobiera pliki - przeważnie max 100kb/s... chciałem pobrać poradniki z gry-online z serwera premium... W FireFox pobiera się z normalną prędkością - moja prędkość łącza to 30mb/s. Można zmienić jakoś ustawienia przeglądarki chrome aby przyspieszyć pobieranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że Ci w ogóle działa, ja gdy próbuję pobrać jakiś poradnik z GOLa mam cały czas "Niepowodzenie Pobierania" i tyle ;)
Muszę używać do tego FF bądź Opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 13:44, Mafioso_PL napisał:

Ciesz się że Ci w ogóle działa, ja gdy próbuję pobrać jakiś poradnik z GOLa mam cały
czas "Niepowodzenie Pobierania" i tyle ;)
Muszę używać do tego FF bądź Opery.


Czyli chrome pod tym względem jest do dupy... :/ no cóż widać, że firefox odzyska swój dawny status jako mojej ulubionej przeglądarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po wykasowaniu Chrome i ponownym zainstalowaniu go na innym dysku przeniesie mi się historia i ulubione strony ?? Nawet po aktualizacji dalej nie mogę pisać postów na forum więc może reinstall pomoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, jak rozwiązać problem grafik/obrazków/elementów graficznych, które z dziwnych powodów przestały się ładować? Zamiast obrazków mam tylko symbol, że w danym miejscu powinny się ukazać. Nawet w odrębnej zakładce nic się nie wyświetla. W opcjach jest niby wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować